Пластика піхви: особливості операцій з підтяжки і ушивання піхви після пологів



Проведення пластики піхви після пологів Інтимна пластична хірургія - це одне з найбільш затребуваних сьогодні напрямів у сфері медичних послуг.

Пластика піхви після пологів все частіше стає гострою необхідністю, а не просто бажанням представниці прекрасної статі.



Актуальність подібних операцій пояснюється рядом фізіологічних змін і ускладнень, з якими може зіткнутися жінка після пологів.

Потреба в інтимній пластиці піхви: основні причини

Розриви, тріщини, сліди від епізіотомії і їх подальше рубцювання призводить до того, що жінка відчуває невпевненість в красу власного тіла. Але це лише верхівка проблеми, а куди більш небезпечні наслідки криються набагато глибше.

Крім психологічних проблем і невпевненості в собі, у багатьох жінок виникають складності в сексуальному житті жінки, адже після утворення рубців на стінках піхви воно може стати більш вузьким або занадто широким у порівнянні з дородовим станом. Як результат, повна втрата відчуттів при статевому акті, поява психологічно проблем, болю при інтимному житті і т.п.

Відзначимо, що при складних і дуже тривалих пологах, а також різного роду ускладнення після них (зяяння статевої щілини, опущення стеночек піхви, випадання матки тощо) часто потрібна допомога фахівців. Це складні фізіологічні стану, які потребують оперативного втручання. В іншому випадку жінці загрожують часті і тривалі інфекції статевих шляхів, дискомфорт і больові відчуття в звичайному житті, статева дисфункція і т.п.

Порятунком в таких ситуаціях може стати для жінки інтимна пластика піхви. Вона являє собою пластичну операцію, проведену і за медичними показаннями, і при такому бажанні пацієнтки. Сьогодні такі послуги вже доступніші, ніж раніше. І все більше представниць прекрасної статі розуміють, що пластика входу в піхву - це не ганебна, а життєво необхідна процедура.



Показання до підтяжки піхви

Контурна пластика піхви у жінок після пологів Підтяжка піхви в більшості випадків потрібно представницям прекрасної статі після пологів. Найчастіше вона проводиться тому, що пологи ускладнюються розривами тканин промежини і піхви. Чому це відбувається? Плід може приймати неправильне положення або бути занадто великим. До того ж до таких згубних наслідків призводять низька кваліфікація медичних працівників, які беруть пологи, розродження без присутності фахівців в сфері медицини, швидкоплинні пологи і т.п.

Всі ці фактори призводять до надмірного розширення піхви. Стінки органу більше не в змозі повернутися в колишню форму. А якщо ситуація ускладнюється рубцями, то вхід у піхву звужується, що загрожує проблемами в інтимному житті. Пластика цього органу дозволить зменшити його в об'ємі і усунути рубцювання тканин, що поверне жінці смак до сексуального життя і позбавить її больових відчуттів.

Видами такої операції є:

  1. Передня кольпорафія. Здійснюється при опущенні передньої стінки піхви шляхом іссеканія тканин і їх натяг до актуального рівня. Показана також при опущенні сечового міхура;
  2. Задня кольпорафія сприяє зміцненню м'язів задньої стінки органу. Також така операція проводиться при загрозі випадання матки, грижі прямої кишки, нетриманні сечі, необхідності звуження органу.

Таким чином, операція з підтяжки піхви - це спосіб досягти і медично-естетичних цілей. І вирішити проблему можна вже всього через 12 місяців після пологів.

Інтимна контурна пластика піхви

Операція по ушивання піхви Новинкою останніх років стала безоперационная пластика піхви та інші види операцій в цій області. Це особлива процедура, яка проводиться на статевих органах за допомогою спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти. Показаннями до таких заходів є вікова сухість вагіни, опущення її стеночек після вагітності і пологів (особливо частих). Контурна пластика піхви допомагає повернути тонус слизової, підвищивши ступінь її зволоження. Крім цього, застосування філерів в інтимній зоні сприяє підвищенню якості інтимного життя пацієнтки.

Втрата тонусу вагіни може негативно вплинути на характер сексуального життя жінки. При такій ситуації відбувається слабшанню контакту органу з статевим членом при сексуальному контакті. Це, в свою чергу, провокує зниження відчуттів і для жінки, і для чоловіка. Збільшується часовий проміжок для досягнення представницею прекрасної статі оргазму, та й його інтенсивність слабшає.

Сучасна жінка може вирішити питання. І для цього не потрібно йти на кардинальні заходи. Досить скористатися контурною пластикою піхви.

Специфіка операції з ушивання піхви

Мало хто пацієнтки розуміють, як проходить операція з ушивання піхви. Незнання подробиць операції породжує безліч страхів і небилиць.

Сама процедура здійснюється наступним чином:

  1. Підготовчий етап передбачає ретельний огляд жінки і всебічний аналіз стану її вагіни. На підставі даних огляду кваліфікований медик визначає актуальний спосіб проведення (вибір між задньою і передньою кольпорафія). На цьому етапі пацієнтка може розповісти фахівцеві свої побажання щодо того, що вона чекає від операції;
  2. Безпосередньо оперативне втручання має на увазі зшивання передніх (переддень вагіни) або задніх стінок органу. Операція проходить під наркозом: зі спинномозковою анестезією або під загальним наркозом. залежно від ситуації. Відзначимо, що по краєчку слизової оболонки повинен накладатися суцільний шов з кетгуту;
  3. Завершальний етап включає розмова пацієнтки з фахівцем, в ході чого він розповідає жінці про правила особистої гігієни в післяопераційний період, рекомендує характер її подальшого способу життя тощо.

У більшості випадків в період реабілітації після проведення подібної операції фахівець рекомендує утриматися від статевих контактів протягом перших 8-10 тижнів. Перший тиждень після вагінопластікі пацієнтці заборонено сидіти, а також напружувати м'язи малого тазу. Ось чому такий високий ризик ускладнень після такої операції, наприклад, розбіжності післяопераційних швів.

Також варто відмовитися від підвищеного фізичного навантаження, відвідування лазні або сауни.

Протипоказання до проведення ушивання вагіни:

  • наявність психічного розладу різного роду;
  • хронічні хвороби внутрішніх органів або їх загострена форма;
  • порушення роботи серцево-судинної системи;
  • геморагічні діатези;
  • запалення статевих органів різного ступеня занедбаності.

Описані патології є перешкодою до проведення хірургічної вагінопластікі, однак це не говорить, що в таких ситуаціях неможливо здійснити корекцію контурів піхви. Ця процедура все ж проводиться при необхідності і у таких пацієнтів, однак, для цього вибирають не хірургічний метод. Таким пацієнтам рекомендують комплекси вправ по тренуванню м'язів піхви і інші варіанти, що сприяє зміцненню м'язів вагіни і налагодженню гармонії в сексуальних відносинах з партнером.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]