Видалення татуювань різними доступними способами, ефективність процедур



видалення татуювань

Експерти вважають, що перші татуювання з'явилися приблизно 5 тисяч років тому. Вони були важливими атрибутами в ритуальних і священних обрядах. Також татуювання позначали статус людини, його спорідненість та інше. Як в далекі часу, так і зараз татуювання вважаються мистецтвом, яким володіють далеко не всі тату-майстра.

Мода на татуювання як і раніше актуальна, але, незважаючи на це, деякі люди намагаються позбутися від малюнка. Причин для цього може бути декілька: малюнок набрид або просто втратив свою актуальність, зіпсувався з часом.



Неякісна робота майстра також є причиною видалення зображення. Завдяки сучасним методикам і технологіям, вивести татуювання назавжди реально. Способи позбавлення від тату відрізняються за ціною, ризику, ефективності та іншим параметрам.

В процесі набивання татуювання спеціальний механізм вводить фарбу під шкіру. Ці пігменти надійно закріплюються між шарами дерми. Їх габарити більше розміру клітини шкіри, завдяки чому зображення залишається назавжди. Захисна система організму не дає фарбі поширюватися, завдяки цьому, тіло саме створює умови для збереження тату.

Видалення татуювань - це складний процес, до якого необхідно поставитися серйозно. Найпопулярнішим, дієвим і безпечним методом є лазерне видалення. З його допомогою можна позбутися навіть від яскравих малюнків великого розміру.



Показання та протипоказання

Показання для видалення татуювання - це бажання раз і назавжди звільнити своє тіло від настирливого малюнка.

Психологи виділяють дві основні причини позбавлення від тату:

  1. Багато хто робить татуювання у юні роки, в честь свого першого кохання. В цей час емоції зашкалюють і люди готові практично на все. Це може бути ім'я, ініціали або портрет. Якщо почуття проходять, татуювання починає дратувати і дратувати. Чим раніше вона буде видалена, тим краще.
  2. Друга причина - це зміна світогляду. Стара татуювання може позначати ідеї і переконання, які вже не відповідають типу мислення її володаря. В цьому випадку татуювання може стати причиною серйозних психологічних проблем.


Протипоказання

Існує ряд протипоказань, через які необхідно відмовитися від видалення татуювання:

  1. Вагітність і період грудного вигодовування.
  2. Свіжий загар, травми і опіки на шкірі.
  3. Онкологія.
  4. Хвороби крові.
  5. Серцеві захворювання.
  6. Інфекції.
  7. Підвищена чутливість шкіри.
  8. Гормональні зміни.
  9. Схильність до появи рубців.
  10. Прийом певних лікарських препаратів.
  11. Кардіостимулятори.
  12. Цукровий діабет.

Перед записом на процедуру необхідно проконсультуватися з фахівцем. Він повинен точно визначити, чи можна вам видаляти татуювання чи ні. Можливо, знадобиться здати аналізи.

методики

Як вивести татуювання

На сьогоднішній день існує кілька методик, за допомогою яких проводиться видалення татуювань.

Шліфування (вона ж дермабразия). Даний спосіб передбачає використання фреза зі спеціальним алмазним покриттям. Він знімає шкірні покриви, що містять в собі фарбувальні пігменти. Це один із самих бюджетних способів.

Після видалення можуть з'явитися шрами.

Хімія. Зображення видаляються за допомогою спеціальних хімічних засобів, які наносяться на шкіру після того, як її проколюють порожній голкою. Вони обесцвечивают татуювання.

Хірургія. Пацієнту зрізають шар епідермісу і після шліфують шкірні покриви, щоб позбутися від залишків зображення. Виникнення рубців практично не уникнути.

Кріохірургія. Шкірні покриви обробляються рідким азотом для відмирання, потім вони видаляються. Це недорогий, але болючий спосіб.

Електрокоагуляція. Методика дуже схожа на вищевказану, тільки використовується електричний струм.

Лазер. Інфрачервоне випромінювання, за рахунок збільшення температури, впливає на фарбу і руйнує її. Після кількох сеансів зображення йде повністю, без сліду.

Освітлення тату при перекритті (cover-up)

Деякі люди, які вирішили позбутися від старої татуювання, вибирають методику перекриття. У підсумку на місце старого зображення з'являється нове. Грамотне перекриття зможе цілком закрити колишнє тату. Складність виконання даної методики залежить від яскравості і розмірів раніше нанесеного зображення.

Іноді, перед перекриттям необхідно частково видалити старий малюнок або освітлити його за допомогою спеціальних методик і засобів. Це необхідно якщо потрібно перекривати яскраве зображення. В процесі роботи майстра використовують більш насичені і темні тони, які зможуть закрити бляклі фарби.

видалення лазером

Видалення татуїровок лазером користується величезним попитом завдяки ряду переваг. Саме основне - це повне видалення малюнка, не залежно від яскравості, насиченості, складності і розмірів татуювання. Позбавлення від тату за допомогою лазера є сучасною розробкою в області естетичної медицини.

Вплив лазера на шкірні покриви ділиться на 2 типу:

  1. Аблятівное вплив. В даному випадку відбувається абляція шару шкіри. В процесі потужне випромінювання в миті нагріває рідину в шкірних тканинах, в результаті відбувається ефект швидкого випаровування вологи. Одночасно відмирають частинки дерма завдяки денатурації білка.
  2. Селективну дію. Під час обробки лазер має ефективний вплив на внутрішньошкірні освіти, в той час як верхній шкірний покрив залишається без змін і ушкоджень. Фахівці використовують особливий лазер з певним режимом опромінення і довжиною хвиль.

Як вивести татуювання в домашніх умовах і можливі ускладнення від процедури

Неприваблива татуювання

Звертайтеся тільки в перевірені салони і клініки, які мають неперевершену репутацію.

Залежно від індивідуальних особливостей організму, стану шкіри і татуювання, професіонал підбере найбільш підходящу методику.

Про те, як вивести татуювання максимально безболісно, ​​швидко, ефективно і безпечно може розповісти тільки фахівець.

Настійно рекомендується не економити на процедурах і не вибирати найдешевший варіант. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати шкірні покриви.

Скільки потрібно сеансів

Після того, як клієнт точно визначився з методом позбавлення від татуювання, з'являється наступне питання - скільки потрібно сеансів. Точної відповіді на нього немає.

Будь-який фахівець скаже, все число процедур безпосередньо залежить від ряду факторів:

  1. Розмір татуювання.
  2. Наявність дрібних деталей і елементів в малюнку.
  3. Кольоровість зображення.
  4. «Вік» татуювання.

Так як вивести татуювання за одну процедуру повністю не вийде, середня кількість сеансів налічує від 3 до 4. Варто відзначити, що чорна або синя татуювання видаляється набагато швидше, ніж кольорова. Точна кількість процедур може повідомити тільки фахівець, після того як наочно оцінить татуювання і її стан.

Повне відновлення шкірних покривів займає 28 днів. Якщо майстер правильно виконав свою роботу, то шкіра заживе вже після 10-15 діб, в залежності від індивідуальних особливостей організму. Перед сеансами потрібно давати шкірі відпочити. Між процедурами необхідно зробити перерву мінімум місяць.

догляд після

Щоб шкіра як можна швидше прийшла в норму після сеансу видалення, необхідно строго дотримуватися спеціального режиму.

Після процедури не можна:

  1. Засмагати, а також ходити в солярії.
  2. Навантажувати організм. Фізичні навантаження протипоказані.
  3. Відвідувати басейни, лазні, сауни, хамами.

Якщо на шкірі з'явилося подразнення, ні в якому разі не протирайте його рідинами, в складі яких є спирт. При виникненні почервоніння, лущення та інших неприємних наслідків не займайтеся самолікуванням, відразу ж звертайтеся за допомогою до фахівців.

можливі ускладнення

Після видалення татуювання клієнт може зіткнутися з деякими ускладненнями. Після лазерного видалення татуювання на шкірі може з'явитися почервоніння. Це звичайна реакція організму на вплив випромінювання і розкладання пігментів.

Свербіж, набряк - все це також може з'явитися після процедури. Щоб впоратися з цими неприємними наслідками, можна скористатися засобами, які заспокоюють шкіру. Що саме використовувати розповість майстер, який займався видаленням малюнка. У деяких випадках потрібно прийняти протиалергічні лікарські препарати.

Яскраво виражена реакція організму може говорити про те, що потрібно поміняти методику позбавлення від зображення і вжити відповідних заходів для лікування шкірних покривів.

Позбавляємося від татуювань в домашніх умовах

Вивести тату допоможуть і домашні методики. Незважаючи на те, що ці способи можна самостійно випробувати на дому вони можуть заподіяти сильні болі. Фахівці не рекомендують їх пробувати на собі, адже при видаленні татуювань на дому можна завдати непоправної шкоди шкірі, а також підхопити інфекцію.

Домашні методики, які виглядають нешкідливими, практично не дають результатів. Решта ж, більше нагадують тортури і далеко не кожен наважиться їх випробувати на собі.

Найпоширеніша домашня методика передбачає використання марганцю. Його наносять на татуювання і щільно обмотують плівкою. У підсумку, шкіра покривається численними опіками. Ще використовують господарське мило або луг. Ці кошти «спалюють» шкіру, яка потім легко видаляється.

Великого поширення набуло використання йоду. Їм кілька разів за добу покривають татуювання. З'являються невеликі опіки. На даній ділянці шкіра відшаровується разом з пігментами. Такий метод необхідно використовувати протягом декількох місяців.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]