Лазерний ліфтинг: що це таке і навіщо застосовується



лазерний ліфтинг Навіть при достатньому догляді з часом шкіра обличчя і тіла втрачає свою пружність, погіршується колір, з'являються зморшки, в'ялість і провисання.

Щоб довше зберігати молодість, слід проводити комплексні процедури, що включають ліфтинг.

Ліфтинг - це підтяжка шкіри. Найчастіше виконують її на обличчі, а також видимих проблемних ділянках, наприклад, в області шиї.



Ліфтинг сприяє:

  • поліпшенню структури тканин;
  • підтягування контуру обличчя;
  • усунення зморшок.

Ліфтинг особи включає косметологічні процедури, які проводяться як в домашніх умовах, так і в салоні. До них відносять такі:

  • мезотерапія;
  • ручний і вакуумний масаж;
  • ультразвук;
  • миостимуляция;
  • фотоомолоджування;
  • лазерне шліфування .

Мезотерапія передбачає введення спеціальних складів підшкірно і внутрішньошкірно, які підбираються індивідуально. Ці коктейлі відновлюють втрачену вологу, покращують кровопостачання, сприяють оновленню тканин, роблячи шкіру еластичною і пружною.

Звичайний, а особливо вакуумний масаж дозволяє досягти ефекту ліфтингу за рахунок розслаблення і збільшення кровопостачання тканин, допомагає активізувати внутрішні сили організму.

Ультразвук надає стимулюючу і тонізуючу дію на шкірну мускулатуру. В результаті глибокі зморшки починають розгладжується, а дрібні зникають зовсім.

Міостимуляція повертає шкірі тонус завдяки чергуванню м'язових скорочень і стимуляції мікроциркуляції.

Фотоомолодження відбувається за рахунок впливу світла на поверхню і внутрішні шари шкіри. Це призводить до збільшення вироблення колагену і еластину, які і відповідають за пружність шкірних покривів.

Лазерний ліфтинг дозволяє прибрати навіть глибокі зморшки, так як вони впливають на глибокі шари шкіри. Там відбувається оновлення колагенових волокон. Крім того, метод дозволяє прибрати пігментні плями і нерівності.

Перераховані вище методи є безпечними процедурами, які не мають на увазі оперативного втручання в тканини шкіри.

Існують і оперативні ліфтинг-процедури. До них відносять такі:



Перший спосіб застосовується для відновлення кісткової тканини, втраченої в зв'язку з відсутністю зубів. Це дозволяє повернути пружність шкіри, яка втратилася через провисання в області щелепи.

При ендоскопічному ліфтинг робляться надрізи в області брів, носо-губної частини і зморшок на лобі. Далі виконуються трансформації шкіри. Ефект триває до семи років. Процедура виконується під загальною анестезією і триває близько години.

Пластична операція являє собою досить складний процес, в результаті якого видаляються обвислі зайві ділянки шкіри. Є дуже ефективною, але робиться після консультації з анестезіологом, здачі аналізів. Також необхідний період відновлення.

Таким чином, сучасна косметологія і пластична хірургія пропонує різні процедури ліфтингу - від доступних і простих до складних оперативних. Вибір визначається віком пацієнта, ступенем занедбаності ситуації зі шкірою і багатьох інших супутніх чинників. Найбільш правильним є комплексний підхід у вирішенні проблеми і консультації у професіоналів.

важливо

Лазер - магія, здатна оздоровити шкірні покриви, повернути їм пружність, омолодити, позбавити непотрібних волосся. Але важливо всебічно підійти до питання доцільності і звернути увагу на можливі протипоказання або мінуси методів.

Якщо хочеться отримати знову пружну шкіру, прибрати зморшки, звільнитися від шрамів і надати шкірі гладкість, зменшити пори, забути про постакне, виконати підтяжку овалу обличчя - то лазерний ліфтинг посприяє в даних проблемах.

Процедура користується чималим попитом. Безумовно, це можна пояснити широким спектром можливостей. Але, крім того, беззаперечним плюсом є мінімальний реабілітаційний період. Уже в той же день можна спокійно відвідувати громадські місця.

Види лазерного ліфтингу

Даний термін є загальним, під яким маються на увазі як мінімум два види.

Першого виду супроводжує пошкодження шкірного покриву. Інший вид здійснюється без травмування. Безумовно, другий тип більш безпечний і заслуговує на увагу. До нього відносяться якісне лазерне омолодження і омолодження, яке виконує відмінний ефект ліфтингу.

Лазерна наноперфорація покликана розгладжувати зморшки і рубці, прибирати наслідки вугрових висипань.

міостимуляція тіла В ході її роботи здійснюється дроблення лазерного променя на величезну кількість Мікропромінь, а вони вже дуже щадяще, але плідно впливають на шкірні покриви. Продуктивність полягає в активній стимуляції, яку забезпечує потік Мікропромінь глубоколежащім шкірним клітинам, посилюючи їх активну дроблення. Це гарантує загальне санування і омолодження шкіри.

Якщо у пацієнта спостерігається провисання області щік, то виручить методика РекоСМА.

Крім власне розгладження зморшок, вона виконає аналогічну роботу і з носогубні складки, додасть чіткості контурам особи, позбавить від провисання. Ефективність процедури пояснюється у впливі вже не виключно на шкіру, але і на підшкірні покриви і зв'язки, які трудяться над утриманням особи на призначеному «місці».

Провисання (птоз) обумовлені саме змінами в цьому зв'язковий апарат. Всім бажаючим вирішити дану проблему, але побоюються за міміку, абсолютно не варто турбуватися, адже процес не стосується м'язових тканин. Реабілітаційний термін для такої серйозної корекції також невеликий - всього лише п'ять днів.

За даними фахівців, процедури лазерного омолодження допустимо проводити після 25 років за показаннями. Важливу роль тут відіграє вираженість вікових змін.

Варто задуматися про методику при наявності збільшених пір. Пора оточена м'язовими волосками, яким згодом доводиться втрачати м'язовий тонус, з цієї причини відбувається розтягнення. Ще однією ознакою подумати про доцільність проведення процедури для себе є виникнення в'ялості шкіри, зниження її еластичності і виникнення зморшок навколо очей і на щоках.

Як часто можна вдаватися до лазерного омолодження?

Чисельність сеансів і їх повторюваність обумовлені віком і тонусом шкіри. Чим менш помітні корективи віку, тим менше буде потрібно процедур. Чим більше вік пацієнта, тим довший повинен бути термін між проведеними сеансами.

Переваги та недоліки лазерного ліфтингу

Методика не застосовує термічних впливів, що виключає пігментацію і пошкодження. А результат являє собою комплексні рішення багатьох проблем. Мінусом же процедур є наявність протипоказань, при яких вдаватися до них не можна. Це різні шкірні захворювання, цукровий діабет, вагітність, онкологія, осередки герпетичної інфекції в бажаної зоні впливу і багато інших. Важливо узгодити рішення з фахівцями перед проведенням процедури.

Поза всяким сумнівом, до мінусів можна зарахувати і не всім доступну вартість зазначеної методики.

Процедури по поверненню молодості - буденна справа в нашому розвиненому світі. Одним з доступних і безболісних способів є термоліфтінга. Цей метод відрізняється своєю простотою та якісним результатом.

Лазерний термоліфтінга, інфрачервоний і RF

Термоліфтінг Лазерний термоліфтінга - це вплив тепла на тканини шкіри через лазер. Процес прогрівання підсилює відтік лімфи і крові в шкірі, через що шкіра знову знаходить втрачені колись властивості, як, наприклад, пружність.

Лазерний термоліфтінга є дорогою процедурою, але навіть якщо ви маєте достатню кількість коштів і непереборне бажання омолодитися, не завжди можна скористатися даною послугою. Термоліфтінг протипоказаний при менструації, при вагітності, під час лактації, при хронічних захворюваннях, таких як діабет або епілепсія, категорично заборонено проводити процедуру при вірусних захворюваннях і виразках, а також вона протипоказана тим, хто не досяг повноліття.

важливо

Якщо ж у вас почали з'являтися ознаки старіння, ви маєте зморшки, «гусячі лапки», в'ялість шкіри, шрами, знайомі з обвисанням шкіри, з жировими відкладеннями і з целюлітом, то сміливо можете звертатися за допомогою до «апаратів краси».

Сама процедура термоліфтінга підрозділяється на типи:

  1. Інфрачервоний термоліфтінга виводить шкідливі речовини і призводить в активність різні обмінні процеси, внаслідок - підтяжка тканин і омолодження.
  2. Лазерний термоліфтінга впливає на найглибші шари дерми, тому цей метод рекомендується при виражених ознаках старіння.
  3. RF-ліфтинг, або радіохвильової термоліфтінга, дозволяє контролювати довжину проникнення хвиль. Він має кілька підтипів:
    • Монополярний термоліфтінга передбачає використання двох електродів на великої потужності, тому дає негайний результат.
    • Біополярной метод впливає на шкіру з меншою, ніж вищезгаданий термоліфтінга, температурою і без магнітного поля, таким чином гарантується дбайливе вплив на дерму.
    • Тріполярний термоліфтінга передбачає вплив на дерму на різній глибині.

У більшості випадків результати термоліфтінга - це доглянута і підтягнута шкіра. Як у будь-якого методу омолодження, у термоліфтінга є мінуси. Наприклад, хоч результати монополярного термоліфтінга не змусять себе чекати, процес має негативні сторони, як, наприклад, агресивне вплив на глибокі шари шкіри і внутрішні органи, тому повторення такої процедури заборонено. Але важливу роль грає якість апарату, професіоналізм фахівця, який керує процесом, а також індивідуальні особливості вашого організму.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]