Як подовжити ноги: кращі фізичні вправи, тренування на гімнастичній стінці, поради стилістів
Безліч жінок не раз замислювалися про те, як подовжити ноги в домашніх умовах, оскільки саме вони найчастіше привертають чоловічу увагу. Внаслідок цього було розроблено кілька ефективних вправ і рад, які допоможуть зробити ноги довші.
Згідно зі статистикою, кожна друга жінка хотіла б мати ноги трохи довше. Внаслідок цього питання про подовження ніг сьогодні є більш ніж актуальним.
Подовження ніг за допомогою фізичних вправ
Перед тим як подовжити ноги, бажано переконатися в тому, що дана проблема дійсно існує. Таким чином, стандартом краси є пропорції кінцівок, які складають 52-55% від довжини тіла.
Кращими вправами для подовження ніг є:
- Стати рівно і дотягуватися носками до витягнутої протилежної руки.
- Сісти на підлогу і виробляти махи ногами.
- Щодня ходити на носочках по двадцять хвилин.
- Лягти на бік і виконувати підйом прямий ноги. Після перевернутися і повторити те ж саме з іншою ногою.
- Стати рівно і виробляти високі махи ногою, імітуючи удар в східних єдиноборствах.
Вправи на гімнастичній стінці
Багато хто задається питанням про те, як подовжити ноги на гімнастичній стінці. Для цього потрібно міцно вхопитися за перекладину і провисеть на ній з витягнутими ногами мінімум дві хвилини.
Також можна завести ноги за поперечини і, утримуючись м'язами гомілки, опустити корпус тіла вниз.
Проводити такі тренування потрібно щодня.
Як подовжити ноги за допомогою розтяжки (шпагату)
Відразу слід зазначити, що виконувати шпагат не слід на першому ж тренуванні, оскільки це загрожує серйозними травмами. Більш того, перед початком розтяжки м'язи потрібно обов'язково розігріти за допомогою розминки. Це убезпечить людини від можливих ушкоджень м'яких тканин.
Сам шпагат може бути двох різновидів: поперечний і поздовжній. Людям, які раніше не мали справу з гімнастикою, набагато простіше буде виконувати саме поздовжній вид шпагату.
Для того, щоб виконувати такий шпагат, людині потрібно присісти на обидва коліна, а стопи розташувати на підлозі. Далі випрямити спину і повільно виставляти одну ногу вперед. Друга нога при цьому повинна служити опорою.
Поступово слід розправляти обидві ноги і розподіляти рівномірне навантаження на м'язи. В кінці затриматися на шпагаті протягом тридцяти секунд.
При регулярному виконанні такого шпагату м'язи ніг і сідниць будуть тренуватися і підкачуватися. Це допоможе зробити ноги візуально трохи довше.
Спеціальні вправи для зміни довжини ніг
Комплекс спеціальних тренувань для зміни довжини ніг включає в себе наступні вправи:
- Сісти на високий стілець, щоб ноги не торкалися підлоги. Прикріпити обважнювачі до гомілок і утримувати їх протягом пари хвилин.
- Стати рівно, ноги поставити разом. Повільно нахилятися вниз, дотягуючись долонями до підлоги максимально низько.
- Сісти в турецьку позу і руками натискати на зігнуті коліна.
- Повісити грушу для боксу та ногами по черговості проводити удари по ній. За одне тренування має бути здійснено не менше тридцяти ударів.
Протипоказання до спеціальних вправ
Виконувати спеціальні вправи не слід при недавно перенесеної операції, наявності протезів в суглобі , захворюваннях судин і глаукомі. Також протипоказані дані тренування при захворюваннях серця, гіпертонії і різних церебральних порушеннях.
З обережністю і тільки після дозволу лікаря використовувати дані вправи необхідно при вагітності.
Одяг для подовження ніг
На щастя для багатьох жінок, стилісти давно придумали ефективні способи візуального приховування коротких ніг.
Для цього потрібно використовувати наступні поради:
- Верхня і нижня одяг повинна бути схожих тональностей. Слід уникати контрастних відтінків.
- Колготки, а також шкарпетки потрібно підбирати до тону взуття.
- Туфлі і вся літнє взуття повинна бути максимально простою, відкритою, без великих прикрас і ремінців.
- З принтів краще виключити горизонтальні смуги, а також велику клітку.
- У жінок з короткими ногами не повинно бути широких поясів.
- Плаття слід носити прямого або облягає крою.
- Бажано відмовитися від використання бридж. Замість цього, жінкам з не досить довгими ногами можна носити вузькі джинси, розкльошені від коліна штани і класичні брюки зі «стрілками».
- За низького зросту краще не носити чоботи з високою халявою. Їх краще замінити акуратними півчобітками.
Скорочення ноги: оперативне подовження ніг і особливості процедури, період відновлення і ризики ускладнень
При недостатній довжині ніг хірурги-ортопеди використовують дві методики по їх подовження - операцію по способу Блискунова і Ілізарова. Обидва таких хірургічних втручання вважаються досить болючими і складними, тому перед їх проведенням фахівці радять пацієнтам все гарненько обміркувати і зважити можливі ризики.
Під час проведення операції по методу Ілізарова пацієнтові на шкірі виробляється кілька надрізів, в які встановлюється спеціальний законопроект, який розтягує кістка апарат. В такому випадку подовження ніг відбувається дуже повільно і болісно.
Досить часто такі пацієнти потребують перебування в стаціонарі під наглядом лікаря наглядом. На жаль, іноді при цьому досягається зворотний ефект - скорочення ноги і навіть кульгавість через неправильно встановленого апарату.
Важливо відзначити, що метод Ілізарова більше підходить для лікування вроджених захворювань стегнової або великогомілкової кістки. Також іноді таке втручання призначається при переломі гомілки або стегна, а також діагнозі коксартроз.
Що стосується методики Блискунова, то в ході такої операції людині прямо в кістку імплантується апарат, який буде її розтягувати. Укорочення ноги при цьому точно не відбудеться. Навпаки, подібний спосіб допоможе досягти досить непоганих результатів.
етапи операції
Операція по подовженню ніг має три етапи:
- Розсічення кістки через розріз шкіри і м'язів. Після проводитися її фіксування дистракційним апаратом.
- Через сім днів пацієнтові починається поступове подовження ноги, яке відбувається по 1 мм в день.
- Фіксування кінцівки. При цьому відбувається зрощення розтягнутої частини кістки. Для цього може знадобитися від шести місяців до року.
реабілітація
Відновлення після такої операції досить складне і тривале. В період реабілітації (в перші кілька тижнів) людині рекомендується ходити з допомогою палиці. Також потрібно обов'язково виконувати перев'язки до моменту загоєння ран.
Далі пацієнт повинен обов'язково виконувати ЛФК для відновлення м'язів.
Займатися активними видами спорту людині можна буде не раніше, ніж через рік після процедури.
можливі ускладнення
Ускладненнями після цього хірургічного втручання можуть бути вкорочення ноги, потрапляння інфекції, гематома, загноєння, запальний процес, розтріскування кістки, перелом, некроз, атрофування м'язів і кульгавість. Рідше буває порушення чутливості шкіри, пошкодження нервів або судин.
Також пацієнткам потрібно бути готовими до того, що після операції на шкірі залишаться помітні шви або грубі рубці, тому про коротких спідницях їм доведеться забути до моменту повного відновлення шкіри і загоєння ран, що трапитися не раніше, ніж через півроку після процедури.