Як видалити пігментні плями на обличчі і чому вони з'являються



Як видалити пігментні плями лазером Пігментація - це прояви на шкірі, які відрізняються темнуватим кольором по відношенню до загального тону шкіри.

Пігментація проявляється переважно у жінок, так як це пов'язано з особливостями фізіологічної будови.

Відбувається виникнення пігментних плям через велику вироблення меланіну на певній ділянці шкіри.

З'являється пігментація в будь-якому віці, але частіше ближче до сорока років, через генетичну схильність, надмірне перебування на сонці або в солярії, схильності до стресів або при проблемах зі здоров'ям печінки, шлунка.



важливо запам'ятати

Не рекомендується наносити народні засоби на родимки або опуклі місця. В такому випадку краще йти до фахівця.

Плями фізично ніяким способом не доставляють дискомфорту, не завдають незручностей, за винятком естетичної сторони - часто такі виникнення стають предметом комплексів для жінки. Жінки, які мають пігментацією, часто маскують вади тональним кремом або приховують під одягом. По закінченню деякого часу жінка приходить до розуміння, що видаляти пігментні плями необхідно.

Як видалити пігментні плями на обличчі? Варіантів лікування багато, залишається підібрати найвдаліший спосіб.



Видалення пігментних плям на обличчі хірургічним способом, медикаментами і народними засобами

Інновації дозволяють вивести складні плями за кілька сеансів. У видаленні пігментних плям на обличчі добре зарекомендувала себе лазерна хірургія. Її особливість в тому, що промені поглинають не тільки верхні освіти, а й захоплюють глибокі шари епідермісу, що дозволяє максимально позбутися новоутворень.

Щоб процедура не здавалася болючою, пацієнту наносять знеболюючий крем, так як весь час процедури проходить дискомфортно: легке поколювання, печіння, з'являється почервоніння.

Ще один популярний спосіб видалення пігментних плям на обличчі - фототерапія.


  • Інноваційна формула підходить до вирішення проблеми на точковому рівні.
  • За часом процедура займе набагато більшу кількість, але фактично результат буде краще.
  • Процедура вибірково «розсмоктує» найбільші скупчення меланіну в шкірі, при цьому не травмує сусідні клітини.
  • Мінус процедури полягає в тому, що прибираються переважно поверхневі плями. Вже після першої процедури місце чорніє, і корочка з часом відпадає.

Видалення пігментних плям народними засобами Видалення пігментних плям на обличчі за допомогою медикаментів є бюджетним видом вирішення проблеми, але не найнадійнішим. До складу багатьох препаратів входить гідрохіон. Ця речовина добре розщеплює великі скупчення меланіну, але воно вкрай токсично, часто викликає алергічні реакції. Бажано застосування такого препарату під наглядом фахівця.

Як альтернативу краще використовувати арбутин, виготовлений з рослинних компонентів. Препарат містить заспокійливі компоненти і не викликає алергічних реакцій. Народні методи в лікуванні пігментації є улюбленими способами лікування наших предків. За ціною дешевше варіанту не знайти, при цьому ніякого хімічного впливу народний продукт не несе.

важливо розуміти

Видалити повністю пігментні освіти буде неможливо. Більш реально їх освітлити. Особливо добре це виходить з веснянками.

З найбільш популярних продуктів в освітленні пігментів можна використовувати журавлину.

  • Сік журавлини заморозити і протирати необхідне місце кубиками льоду.
  • Такий спосіб підійде для протирання на ніч як доповнення до основної процедури.

Протирати пігментні плями можна соком календули, що рекомендується робити кілька разів на день. У календулі містяться ферменти, які проникають глибоко в шкіру і добре освітлюють її.

Ефективна маска по боротьбі з пігментацією:

  • Білу глину розмішують в глиняному посуді з водою дерев'яною ложкою.
  • За умови того, що глина буде розм'якшуватися в керамічному або скляному посуді, то ефекту не буде через окислення продукту.
  • У готову і добре розмішати глину додають тальк, бажано без ароматизаторів, перекис водню 3%, борну кислоту 2%.
  • Наносити таку маску потрібно на 15-20 хвилин, змити водою і нанести зволожуючий крем товстим шаром.

Давній спосіб боротьби з веснянками - це суміш з зернистого сиру з перекисом водню. Незвичайною добавкою служить нашатирний спирт. Таку маску слід тримати десять хвилин. Вона може викликати сильне печіння, якщо терпіти складно, то слід змити маску під струменем теплої води. Після змивки варто нанести заспокійливу масло.

Доброю маскою служить склад з шкірки огірка і спирту. Шкірка повинна бути дрібно натерта і необхідно дати деякий час, щоб настоянка настоялась. Довго тримати на шкірі не варто, орієнтовно хвилини три, чотири. Після застосування змити.

Увага

Після нанесення будь-якої маски слід застосувати живильний крем, так як шкіра піддається сильним стресам. Процедура повинна бути щоденною, рекомендується робити навіть пару раз в день.

Хорошим методом видалення пігментних плям на обличчі буде пілінг з цукру, морської солі з додаванням самого простого гелю для душу, за обсягом досить однієї краплі. Пілінг знімає змертвілу частина епідермісу, дозволяє шкірі дихати. Після пілінгу маски будуть більш дієві, тому що засіб зможе проникнути набагато глибше, а ефект від цього буде значнішим.

Процедура повинна тривати не менше трьох хвилин, попередньо слід зняти всі залишки макіяжу. Не можна забувати, що шкіра обличчя дуже чутлива, слід акуратніше використовувати пілінги, не робити їх більше трьох разів на тиждень. Після процедури необхідно протерти обличчя тоніком і нанести заспокійливий крем, тому що їй завдано дрібні механічні пошкодження.

Видалення родимих ​​плям на обличчі: основні етапи

Рідні плями - що з ними робити Рідні плями на обличчі зазвичай негативним чином позначаються на зовнішності дівчат. Від цього народжується багато комплексів, виникають страхи, жінка відчуває себе невпевнено і скуто.

Важливо запам'ятати, що є обов'язковими до видалення родимі плями на обличчі в області коміра, тому що відбувається тертя з одягом, а робити це категорично не рекомендується.

Рідні плями бувають різного забарвлення, опуклі і плоскі.

Видаляти їх чи ні - рішення суто індивідуальне, але хірурги настійно рекомендують звертатися до професіоналів.

Етапів видалення родимих пісень на обличчі кілька:

  1. Звернення до терапевта - проводиться огляд рідної плями, ставлять запитання про загальному самопочутті. Уточнюють побажання: чи є бажання видалити родима пляма або ж просто повірити на доброякісність.
  2. Напрямок до хірурга. Процедура видалення безболісна. Для початку проводять загальний огляд, потім використовують знеболюючий засіб. Після легким рухом видаляють наріст.

Термін реабілітації кілька днів. Потрібно тримати все в чистоті, не займатися спортом і не відвідувати баню.

За умови, що родима пляма плоске, використовують спеціалізовану медичну техніку, яка допомагає боротися з подібними проявами. За допомогою лазерної терапії освітлюють або повністю видаляють родима пляма.

Є безліч народних способів боротьби з рідними плямами. Наприклад, настій з чистотілу: роблячи примочки, можна значно освітлити шкіру. Так само хорошим засобом буде масло чайного дерева і настій ромашки - такий компрес використовували ще наші бабусі і дідусі.

З медикаментів і лікарських засобів добре підходить кортикостероїди і пропранолол.

Варто відзначити

Пігментація, з'явившись один раз, вже не відступить у своєму поширенні. Позбутися від неї чимось одним неможливо. Мало лише ходити на процедури до косметолога або користуватися тільки народними засобами. Тільки лікування в сукупності дасть позитивний ефект від виникнення пігментних плям.

Пігментація виявляється далеко не у всіх, але в разі прояву слід морально підготуватися до майбутньої боротьби з плямами. Пігментація вимагає не тільки одноразової лікування, але і щомісячної профілактики, в іншому випадку плями можуть з'явитися знову.

Перебувати на сонці не бажано, тому що це провокує виникнення нових плям. Солярії теж протипоказані до застосування: засмага не маскує плями, а тільки погіршує ситуацію, що виникла.

З кожним роком стає все більше способів перемогти недугу, варто тільки підходити до цієї проблеми комплексно і робити всі процедури регулярно.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]