Зашити тунелі у вухах - мрія колишніх неформалів



Тунелі у вухах Віянню моди схильні практично всі люди. Але одна справа, коли це стосується одягу, аксесуарів і макіяжу, інше - коли зміни зачіпають шкірні покриви і м'які тканини людини. Татуювання, пірсинг на різних частинах тіла вже не рідкість, а така прикраса, як тунелі у вухах, відносно нове явище.



Бажання виділитися з натовпу найчастіше виникає у молодих людей. Неформали, хіпстера - ті групи людей, у яких тунелі у вухах зустрічаються найчастіше. Але час йде, мода змінюється, а молоді люди влаштовуються на роботу в престижні установи. І ось тоді постає питання: «Як позбутися від модного прикраси, і зашити тунелі у вухах?». Розглянемо докладніше прикраса, яке називається тунелями.

Історія пірсингу у вигляді тунелів у вухах і губах йде далеко в минуле. За результатами розкопок можна судити про те, що ця традиція була присутня ще за часів шумерів. У сучасному світі вона відродилася приблизно в 70-х роках в Америці, в середовищі співаків і музикантів. У Росії мода на тунелі почала активно поширюватися на початку цього століття.

Що являють собою тунелі?

Тунелі у вухах - це отвір в мочці, діаметром від 3 до 10 мм і більше. Сережка для тунелів вставляється у вухо і застібається на зразок клепки на одязі. 5 і 8 мм - найбільш популярні розміри отворів, а більше 10 мм - розмір, який підходить справжнім екстремалам. Можна сказати однозначно, що тунелі не залишають нікого байдужими. Кого-то це привертає і він мріє зробити те ж саме зі своїми вухами. А у кого-то викликає неприязнь або навіть огиду.

Тунелі у вухах роблять в салонах пірсингу. Щоб у вухах з'явилися великі отвори застосовують два способи. У першому робиться прокол, і вставляється розширювач 3 мм. Після деякого часу дірочку розтягують до 5 мм і більше. Це тривалий метод, і підходить далеко не всім. Тому пропонується другий варіант, при якому виконується розріз скальпелем на величину бажаного діаметру. Обидва варіанти болючі і чреваті ускладненнями: розривами, інфікуванням тканин, деформацією мочки і так далі.

Що робити, щоб позбутися від тунелів?


  • заростити отвір природним шляхом;
  • зашити тунелі в клініці пластичної хірургії.

Вуха після тунелів У домашніх умовах можна спробувати заростити тунелі самостійно. Це можливо, якщо діаметр отвору не перевищує 5 мм. Для початку слід зняти сережки і походити без них близько двох місяців. За цей час тунель значно стягнеться, а через пів року на місці дірки залишиться лише невеликий шрам. Під час зарощування дірочки можна прикладати до вух компрес з настою календули. Ця рослина стимулює регенерацію тканин. Для усунення шрамів слід скористатися спеціальними протіворубцовимі мазями.

Деякі люди намагаються прискорити процес загоєння, розсікаючи краю тунелю скальпелем або роблячи проколи голкою. Цього робити ні в якому разі не можна. Такий спосіб може привести до інфекційного зараження і залишити на шкірі грубі шрами.

У разі, коли тунелі мають великий діаметр, залишається тільки один варіант позбудеться від них - хірургічна операція по реконструкції мочки. Тунелі у вухах зашивають в клініках пластичної хірургії, і коштує така операція не дешево. Адже професійним завданням пластичного хірурга є відновлення природного вигляду органу, а не просто накладення швів. Операція на два вуха обійдеться в середньому від 25 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ціна на операцію залежить від статусу клініки, складності дефекту, кваліфікації лікаря, міста, в якому проводиться операція і так далі.

Пластика вуха після тунелів виконується в різних містах. Щоб визначитися з вибором клініки і конкретного лікаря корисно почитати відгуки в інтернеті про подібні операції. Відгуки про відновлення мочки вуха після модних сережок зустрічаються різні. І це неспроста. Бо часом мочка вуха знівечена так, що легше пришити нову, ніж відновлювати стару. У відгуках про позитивні результати зашивання тунелів у вухах згадуються такі міста, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Єкатеринбург, Волгоград, Уфа, Ростов.

Як відновлюються вуха після тунелів.

Розділ пластичної хірургії по операції на вуха називається отопластикою . В результаті корекції вух змінюється форма, відновлюються пошкоджені або відсутні частини вушної раковини і мочки.

Операції на мочці проводяться в декількох випадках:

  • Усунення деформації в результаті носіння сережок. Мочка складається зі шкіри та жирової тканини, тому занадто важкі прикраси можуть розтягувати її, так як їх природна еластичність має певну межу.
  • Відновлення вух після тунелів. В результаті такого прикраси мочка сильно розтягується, залишаючи отвір, яке не може затягтися самостійно.
  • Вроджені дефекти мочки: роздвоєння, оттопиріванія, непропорційно великий розмір.
  • Механічні пошкодження. Найчастіше виникають через розривів у місці проколу для носіння сережки.
  • Шрами, що виникли в результаті травм або заростання дірок від проколів.

Як зашити тунелі у вухах Зашити вуха після тунелів, приблизно те ж саме, що відновити порване вухо. Це найбільш тонка операція на відміну від пластики вух, пов'язаної з подовженням мочки при віковому розтягуванні.

Операція на мочці вуха проводиться амбулаторно під місцевою анестезією. Час процедури від 30 хвилин до 1 години, в залежності від складності дефекту.

При розриві, розтягнутому отворі або дірці лікар проводить висічення зовнішніх тканин по периметру, а потім зшиває їх.

Якщо вуха після тунелю зрослися, то на цьому місці залишається шрам.

Прибрати сам шрам недостатньо, так як можуть виникнути рецидиви, тому проводиться повномасштабна операція.

Вуха після тунелів мають розтягнуту і довгу мочку. Шкіра истонченная, а жирова тканина практично відсутня. В цьому випадку потрібно зменшення мочки. Для цього надлишки тканин иссекаются, а що залишилися з'єднуються і зашиваються.

Як кажуть пластичні хірурги, зашити вуха після тунелів розв'язувана, але не просте завдання. Потрібно зробити таку викрійку, щоб мочка вуха виглядала як можна більш натурально. При операції шматочки шкіри і жирової тканини збираються як пазл, тому ця копітка робота доступна тільки професіоналам високого класу.

Перед корекцією мочки вуха слід обстежитися у терапевта і ЛОР-лікаря, здати аналізи крові і сечі. Операція протипоказана при інфекційних захворюваннях, порушеннях згортання крові, запальних процесах в вухах, цукровому діабеті, схильності до утворення келоїдних рубців, під час менструації, вагітності та годування груддю.

Після операції на вуха після тунелів, потрібно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, дані на відновний період.

Вуха заживають через 2 - 2,5 місяця і можна робити новий прокол для носіння сережок.

Мода на тунелі торкнулася багатьох країн, в тому числі країни ближнього зарубіжжя. Операція по зашивання вух після тунелів популярна не тільки в Росії, але і в Білорусії та Україні. Такі операції в обов'язковому порядку проводяться в столицях міст: Мінську та Києві.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]