Збільшення грудних залоз гіалуроновою кислотою: суть методики



Гіалуронова кислота До різних технік і способів збільшення грудей вдається більшість представниць прекрасної статі. Таким способом вони намагаються надати бюсту бажану пишність, пружність і форму. Прогресивні інновації в галузі пластичної хірургії зробили цю галузь затребуваною і популярною у широкого кола пацієнтів.

Збільшення грудних залоз гіалуроновою кислотою - одна з найбільш безпечних, ефективних методів, які пропонує сучасна медицина.



Гіалуронова кислота - компонент природного походження, що продукується організмом. Вона є в складі сполучної, нервової, епітеліальної тканин і позаклітинних сполук. Основна функція даної речовини - збереження вологи в тканинах. Кожна її молекула здатна притягувати і утримувати близько 500 молекул води. Це спеціальний природний гелеутворювач. Він регулює водний баланс, а також має регенеруючі, відновними, ранозагоювальні, протибактеріальними, властивостями.

Коли може знадобитися вплив на грудні залози гіалуроновою кислотою?

Гіалуронова кислота - основна діюча речовина в кремах, гелях, які використовуються в косметології з метою розгладження зморшок і для збільшення пружності шкіри. Це гелевидний речовина застосовують для коригування форми і розміру губ і грудей.

Збільшення грудних залоз гіалуроновою кислотою допомагає справлятися з віковими змінами, серед яких обвислість шкіри, її в'ялість і сухість. Причиною таких наслідків стає нестача вологи в організмі. Викликаний він порушенням водного балансу. В такому випадку практикується зовнішнє застосування гіалуронових засобів.



Як проводиться процедура щодо збільшення грудних залоз гіалуроновою кислотою

Так як збільшення грудей гіалуронової гелем - це ін'єкційна, а не резекційна процедура, то ніякої передпідготовки до операції не потрібно. Після огляду пацієнтки і оцінки результатів аналізів, лікар може порадити відповідну форму і розмір молочних залоз.

Гелевидний речовина вводиться за допомогою уколу під грудний м'яз або під саму залозу, можливий також третій варіант - формування підшкірного кишені для гелю. Тривалість всієї операції 30-45 хвилин.

Про доцільність застосування гіалуронової техніки збільшення грудей потрібно питати у фахівця. Лікар, з урахуванням віку пацієнтки, стану її шкіри і м'язів, бажаного результату, підбере оптимальне дозування і спосіб введення гелю. Також завжди потрібно пам'ятати про можливі ризики, протипоказання і недоліки методики.

Збільшення грудей уколами

Збільшення за допомогою уколів При необхідності впливу на глибокі підшкірні шари використовують техніку збільшення грудей уколами. За допомогою ін'єкції гіалуронова кислота вводиться в глибокі шари дерми. Це високоякісне, добре очищене речовина.

Даний компонент за складом максимально нагадує кислоту природного походження, яка продукується всередині організму.

Введене речовина стимулює роботу фібробластів, покращує процеси метаболізму, що позитивно позначається на стані тканин і клітин молочних залоз.

Збільшення грудей уколами - безопераційний, безпечний для жіночого здоров'я і швидкий і ефективний спосіб коригування форми і збільшення розміру молочних залоз.

Вплив на тканини не вимагає впливу на гормональний фон пацієнтки і резекції. Також операція не передбачає тривалого відновного періоду. Але як будь-яка косметологічна процедура, дана методика має свої позитивні і негативні сторони, показання та протипоказання.

Препарати, за допомогою яких проводиться збільшення грудей уколами

Найбільш поширений засіб з гіалуроновою кислотою - Macrolane. Його в своїй практиці використовує більшість вітчизняних і зарубіжних пластичних хірургів. Цей препарат пройшов ряд клінічних перевірок і випробувань, добре зарекомендував себе на практиці.

Одне з основоположних переваг цього кошти - його безпеку для жіночого здоров'я. Його діючі речовини не всмоктуються в плазму, не порушують складу крові, не роблять агресивного впливу на нирки і печінку, а також не вступають в реакцію з іншими діючими речовинами.

Основні переваги технології:

  1. Безопераційне втручання. Ін'єкція замість резекції використовується при збільшенні молочних залоз у такий спосіб.
  2. Гормональний фон пацієнта залишається стабільним. У цьому випадку відсутня необхідність прийому гормональних препаратів.
  3. Безпека для організму. Гіалуронова кислота - речовина природного походження, яке добре сприймається організмом. Вона не робить негативного впливу на печінку і нирки, в цілому добре переноситься.
  4. Відсутність ризику відторгнення імплантату. Так як діюча речовина в уколі - гиалурона, який не вступає в реакції з іншими речовинами, то ризик відторгнення його мінімальний.
  5. Різні форми. Гелевидний речовина здатна здобувати бажану форму і розмір.
  6. Безболісність процедури і відсутність довгого відновного періоду.
  7. Простота коригування. При необхідності форма і розмір грудей досить легко піддається коригуванню.
  8. Стійкість до розсмоктування.
  9. Консистенція, яка максимально наближена до щільності природного жіночих грудей.

Збільшення грудей гіалуроновою кислотою

Перший мінус збільшення грудей уколами полягає в тому, що філери з гелеобразних речовин схильні мігрувати в підшкірних шарах, викликаючи тим самим фібрози.

Другий недолік - недовговічність. Довго тримати форму гіалуронові наповнювачі не здатні. Ця здатність втрачається при ослабленні грудних м'язів. Під вагою імплантатів шкіра розтягується, а молочні залози втрачають колишню форму і привабливість.

Третій мінус методики - філери перешкоджають рентгенологічного дослідження грудної клітини. Коли гелеобразний склад розпізнається і заважає дослідженню, то може бути показана процедура видалення гелю і антибіотичні лікування.

Четвертий значимий мінус - дорожнеча. Близько 3 тис. Євро в зарубіжних клініках, і близько 300 тис. Рублів - вартість збільшення грудних залоз гіалуроновою кислотою.

З урахуванням використовуваного діючої речовини, препарати для збільшення грудей бувають:

  • Гіалароновимі.
  • Комбінованими. Гиалурона можуть комбінувати з поліактімідом, поліметілметакрилатом і силіконом.

Основні протипоказання до збільшення грудей уколами:

  • загострилися хронічні захворювання;
  • вагітність і її планування;
  • період годування груддю;
  • мастит і мастопатія;
  • гостра форма захворювань;
  • аутоімунні відхилення;
  • початок менструального циклу.

Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]