Зменшення грудей: методи пластики, показання та протипоказання до процедури



зменшення грудей Красива, пишні груди - мрія кожної представниці прекрасної половини суспільства. Жінкам з пишним бюстом легше вибрати одяг, на них красиво сидять речі з відкритим декольте і відкриті купальники.

І найважливіше - пишний бюст ніколи не стає причиною виникнення різних комплексів і заниженої самооцінки.

Але не завжди великий розмір привабливий. Навіть маючи третій розмір грудей, жінка може зіткнутися з таким собі дискомфортом і естетичним незручністю.



Через збільшення грудей або зменшення (набір ваги або схуднення) відзначається зміна, спотворення форми бюста і втрата привабливості. Жінки часто скаржаться на збільшення або зменшення залоз, обвисання грудей, витягування, асиметрію, поява розтяжок і т.д. Втрачається привабливість бюста і з віком, а також після вагітності і грудного вигодовування.

Більшість представниць прекрасної половини суспільства, перепробувавши масу способів щоб повернути бюсту колишню привабливість або хоча б поліпшити форму, зокрема різні фізичні вправи, дієти, таблетки, і не досягнувши бажаного результату, просто опускають руки. Більш наполегливі дами з цією проблемою звертаються за допомогою пластичного хірурга, незважаючи на наявність можливих післяопераційних шрамів і певного періоду реабілітації. Сьогодні існує багато способів корекції бюста.

Зменшення грудей або редукційна маммопластика, згідно з численними позитивними відгуками жінок, є однією з найбільш ефективних методик, завдяки якій можна не тільки зменшити розмір, але і надати грудей естетично красиву форму.



В яких випадках застосовують методику

Молочні залози складаються з шкірного покриву і залозистої тканини, яка прикріплена до грудної клітки за допомогою куперовской зв'язок. Між залозистими частками є жирова тканина. Її обсяг може істотно варіюватися. Саме з цієї причини розмір змінюється в залежності від харчування. У жінок похилого віку бюст складається тільки з жирової тканини.

Крім цього, зміна розміру і форми залоз може бути обумовлено впливом гормонів, наприклад, під час місячних або клімаксу, вагітності. Через гормональної перебудови, дисбалансу, груди можуть істотно збільшитися, при цьому стати асиметричною.

У такому випадку мова йде про гіпертрофії молочних залоз. Великі груди важка, через це зазначається поява дискомфортних відчуттів і хворобливих відчуттів, особливо в області плечей, шиї, попереку. Нерідко через напругу шиї відзначається поява головних болів.

Крім цього, представниці слабкої половини суспільства з гіпертрофованими залозами більшою мірою схильні до ризику появи онкологічних новоутворень. Дівчатам з великими грудьми складно підібрати білизну, бретельки врізаються в шкіру. Крім цього, гіпертрофія залоз характеризується попрілостями, шкірним сверблячкою, роздратуванням дерми.

Гіпертрофія молочних залоз може бути обумовлена ​​не тільки гормональною перебудовою або дисбалансом, але і генетичною схильністю. Операція по зменшенню грудей буде ідеальним рішенням для жінок, яких не влаштовує розмір грудей.

Мало застосовувати одні тільки комплекси вправ або постійно сидіти на дієті. Завдяки редукционной пластики грудей, молочні залози стануть підтягнутими і пружними, форма стане ідеальною, а асиметрія залоз залишиться в минулому.

Більш того, на відміну від інших методик корекції грудей, що мають на увазі введення імплантів, груди після втручання по зменшенню залоз буде мати натуральний вигляд. Найчастіше, зменшення грудей проводять пацієнткам з п'ятим і більш розміром.

Пластику проводять жінкам, які страждають:

  • гіпертрофією залоз;
  • дискомфортом;
  • зміною постави;
  • сильними болями в шиї, хребетному стовпі, грудних залоз
  • мастодинії;
  • гинекомастией;
  • попрілостями, сверблячкою, висипаннями в поджелезних складках.

Ця методика сприяє: позбавлення від асиметрії, поліпшенню форми, зменшення ареол і підтяжки сосків до верху, підвищенню самооцінки, позбавлення від наслідків вагітності. Після закінчення реабілітації груди буде виглядати ідеально в будь-якому одязі.

Обмеження і протипоказання

Операція по зменшенню розмірів грудей є складною і важкою. І також, як і будь-який інший метод корекції або терапії, редукційна маммопластика має низку обмежень і протипоказань.

Чи не застосовується методика жінкам, які страждають:

  • хронічними патологіями в стадії загострення: астму, виразку шлунка і дванадцятипалої кишки, пієлонефрит;
  • застудами;
  • діабет;
  • будь-якими онкологічними хворобами;
  • порушенням згортання крові;
  • патологіями серцево-судинної системи;
  • ожирінням;
  • мастопатію;
  • ураженнями шкірних покривів, наривами, нагноєннями, попрілостями.

Чи не проводять пластику жінками, які планують вагітність. Обумовлюється це зменшенням бюста після втручання і неможливістю годувати грудьми, а також жінкам з четвертим і менш розміром.

Є і ряд обмежень, з якими слід ознайомитися в обов'язковому порядку:

  1. Результат може змінитися під час виношування плоду.
  2. Процедуру по зменшенню ареол не застосовують під час місячних, а також за 4 дні до і після них.
  3. Планувати вагітність після пластики дозволяється тільки після закінчення року.

методи пластики

Операція по зменшенню грудей Мета пластики не тільки зменшити розмір. Не менш важливо надати грудей красиву форму.

Об'єм грудей визначається типом втручання. Чим об'ємніше груди, тим складніше буде операція, так як належить видалення великої кількості жирової тканини.

Розрізняють декілька різновидів реконструктивної пластики.

Зменшення може бути вертикальним, за допомогою якірного розрізу. Також виділяють зменшення залоз при гігантомастіі.

Операцію проводять не тільки жінкам. Пластика може бути і чоловічий. Застосовується методика при гінекомастії і при псевдогінекомастіі. Проводять втручання представників сильної половини суспільства в більшості випадків через естетичного дискомфорту.

Через великих грудей пригнічується психічний стан, розвиваються депресивні розлади. Чоловіки з великим обсягом не можуть жити повноцінним життям. При вертикальній методикою здійснюють розріз навколо ареоли і розріз вниз до субмаммарний складки. Цю методику застосовують, щоб зменшити обсяг залоз незначно, приблизно на 250-500 грамів.

До основних переваг способу відносять:

  • незначний ризик травматизації;
  • відсутність рубця;
  • незначна кількість побічних ефектів.

При якірної методикою розріз здійснюють навколо ареоли, вертикально вниз і в субмаммарний складці. Ця методика ефективна при великому розмірі - сьомому-десятому. У деяких випадках вага вилученого жиру складає більше трьох кілограм. Техніка втручання при гігантомастіі схожа з якірної методикою, однак разом з цим вона має деякі відмінностями.

Розріз здійснюють навколо ареол, а потім вертикально вниз і в складці. Перенести сосок на судинній ніжці вдається не завжди. Це обумовлюється погіршеним кровопостачанням через велику довжину підживлюють судин, що може призвести до відмиранням ареоли. Деякі лікарі практикують повне видалення соска. Завдяки такому підходу виключається ризик виникнення ускладнень. Потім сосок формується з місцевих тканин. Останній етап - нанесення татуажу.

Операція по зменшенню грудей: підготовка, проведення процедури і реабілітація

Перед будь-яким оперативним втручанням пацієнта готують, і операція по зменшенню грудей не є винятком.

Для початку призначається консультація терапевта і проведення обстежень:

  • забору урини для клінічного дослідження;
  • забору крові для загального та біохімічного аналізу;
  • ультразвукового дослідження грудей;
  • ЕКГ;
  • рентгенографії грудної клітини.

Методика зменшення грудей За тиждень до втручання припиняють вживання препаратів, що сприяють розрідженню крові, а також гормонів.

Не менш важливо приблизно за сім діб до операції утриматися від вживання спиртних напоїв і від куріння. За день до операції по зменшенню грудей слід відмовитися від щільних трапез.

хід процедури

Хірургічне втручання по зменшенню бюста складне, як і інші подібні методи поєднане з ризиком розвитку ускладнень.

Операція по зменшенню грудей, а точніше методика проведення, обсяг видаляється жирової тканини, медикаментозні препарати - все це визначає хірург на консультації. Хірургічне втручання проводиться з використанням загальної анестезії. Саме тому остання трапеза повинна відбутися напередодні ввечері. Після цього допускається виключно вживання води.

Оперативне втручання по зменшенню грудей проводять поетапно:

  • здійснюють розмітку;
  • розрізають шкірний покрив;
  • визначають розмір ареоли;
  • січуть зайвий шматок дерми;
  • січуть зайву жирову тканину і при потребі железистую;
  • переміщують сосок і ареолу в більш високе положення, зберігаючи при цьому нервові і судинні пучки, а також молочні протоки;
  • накладають глибокі шви, після чого намічають зовнішні і накладають невеликі косметичні.

Якщо обсяг роботи невеликий, доктора віддають перевагу вертикальному способу. Він менш травматичний. Середня тривалість втручання дві години.

відновлювальний період

Після закінчення декількох днів після операції жінку відпускають додому.

Важливо знати!

До роботи і фізичних навантажень після пластики можна приступити не раніше ніж після закінчення трьох тижнів.

Через тиждень жінці слід прийти на консультацію. Зовнішні шви видаляють після закінчення тижня-двох. Остаточне формування непомітних рубців відзначається через півроку.

Увага!

Протягом усього реабілітаційного періоду жінці слід носити компресійну білизну. Не можна також протягом року планувати вагітність.

можливі ускладнення

Спочатку розрізи мають червоним або рожевим кольором. Багатьох жінок це насторожує і турбує. Це явище нормальне і приблизно після закінчення півроку розрізи стануть блідими. Набряклість і синці зникають приблизно через два тижні.

Якщо операція проводилася кваліфікованим, досвідченим фахівцем, то ускладнення, як правило, не з'являються. Однак розвиток побічних дій все ж не виключено.

Пластика чревата:

  • кровотечами;
  • проникненням інфекції;
  • відмиранням тканин залози або соска;
  • порушеною чутливістю;
  • асиметрією;
  • формуванням грубих рубців.

Виношування плоду і ГВ. Під час виношування плоду і лактаційного періоду пластику грудей не проводять. Планувати хірургічне втручання можна не раніше, ніж після закінчення півроку після ГВ. Планувати вагітність можна тільки після закінчення року після операції.

Скільки коштує

Вартість втручання залежить від обраної методики, обсягу роботи, використовуваних медикаментозних препаратів, частоти консультацій і повторних обстежень. В середньому вартість процедури становить 8000 доларів. Редукційна маммопластика кращий спосіб поліпшити форму бюста, позбутися від дискомфорту, знизити ризик розвитку раку.

Крім цього, жінки, яким проводили цю операцію, відзначають, що з'явилася можливість повноцінно займатися спортом, стало легше підбирати одяг, зникли такі проблеми як попрілість, свербіж і роздратування і значно підвищилася самооцінка.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]