Солярій після маммопластики: особливості відвідування



відвідування солярію Що може бути прекрасніше красивого жіночого тіла? У всі часи художники ставили його на п'єдестал, присвячуючи йому свої творіння. З плином часу мода на параметри зазнала деяких змін, однак незмінним залишилося одне - жіноче тіло досі служить істинним предметом натхнення.

Сьогодні, так само як і багато століть назад, красива і здорова жіночі груди є бажаною мрією чоловіків. Якщо раніше в моді була аристократична блідість, а загар вважався долею людей з робітничого середовища, сьогодні ситуація змінилася.



Оскільки сьогодні питання про маммопластике є вельми злободенними, багато пані, які зважилися на операцію, цікавляться питанням про те, через який час можна буде представити тіло для прийняття сонячних ванн. Щоб відповісти на це питання, давайте трохи детальніше «зануримося» в світ маммопластики.

Яка буває маммопластика?

Природно, єдиною причиною, яка може спонукати жінку зробити пластичну операцію на грудях - прагнення до досконалості. Операції, що проводяться на сьогоднішній день з метою надання естетичного вигляду молочних залоз поділяються на:

Всі ці підвиди мають різну етимологію походження. Хтось мріє збільшити груди, щоб позбутися від комплексів, інші ж прагнуть надати свій бюст в руки пластичних хірургів, щоб ті виправили наслідки, викликані вагітність і подальшим годуванням дитини. Всі ситуації є суто індивідуальними.

До слова, операції проводяться різними способами, знову ж таки, в залежності від ситуації, побажання клієнтки і ресурсами, які передбачає здоров'я пацієнтки. Якщо говорити конкретно про збільшення грудей, імплантати можуть вставлятися трьома різними способами:


  • через ореоли сосків;
  • через розріз під грудьми;
  • через пахву.

Найбільш складним вважається установка імплантату через пахву, але разом з тим, цей варіант є найбільш ефективним, так як в даному випадку місце розрізу стає найменш помітним.

Якщо мова йде про імплантацію або інших способах оперативного втручання, необхідно розуміти, що для належного загоєння необхідно дотримуватись певних правил - відвідування солярію після маммопластики в період загоєння швів аж ніяк до таких не належить. Найбільша небезпека - нагноєння швів.

При відвідуванні солярію імплантати можуть зміститися При певній температурі, викликаної нагріванням тіла в солярії або ж шляхом прийому звичайних сонячних ванн, будь-яка інфекція, потрапили не лінію загоєння, може призвести плачевний ефект. Якщо ви не проти постійного прийому антибіотиків і ризику зараження крові - цей варіант спеціально для вас. До слова, подібні випадки досить неодноразові.

Після будь-якої маммопластики, лікарі рекомендують носити післяопераційні бандажі в обов'язковому порядку. Їх носіння допомагає утримувати тканини на необхідному рівні, перешкоджає їх руху, що дозволяє організму швидше впоратися з загоєнням.

Відвідування солярію після маммопластики або ж пляжу на увазі відмову від бандажа, що в будь-якому випадку приведе до плачевних наслідків. У випадку з імплантацією, можливо навіть зміщення імплантату до рівня, коригування якого буде можлива тільки шляхом звернення до хірургічного методу.

Крім стандартних проблем, пов'язаних з відсутністю бандажа, пацієнтка також в обов'язковому порядку зіткнеться з іншою небезпекою засмаги в післяопераційний період - пігментація швів. Звичайно, в залежності від типу шкіри цей процес буде протікати по-різному, але слід розуміти, що на засмаглому тілі шви будуть сильно виділятися. Зазвичай вони набувають жовтого забарвлення, загар з якого, до слова, сходить довше, залишаючи шрам сильно виділяється на тлі решти тіла.

Коли можна в солярій після маммопластики: загар без послледствій

Як відомо, загар без наслідків можливий тільки з застосуванням спеціальних засобів, здатних знизити шкоди, одержуваний нашою шкірою. Щоб не турбуватися за наслідки розвитку інфекції і вицвітання швів, після операції повинно пройти мінімум два місяці, за які процес загоєння буде закінчено і ваш організм повністю «змириться» з проведеною операцією. Оскільки існує кілька основних типів шкіри, правила загоряння після перенесеної маммопластики будуть наступними.

  • Світла шкіра, веснянки, світле волосся.
    Цей тип людей найбільше схильний до згорянню. Якщо ви все ж вирішили відправитися засмагати, та ще й після недавно перенесеної операції, перше що слід зробити - запастися кремом проти загару. Так-так, саме проти! Перші кілька прийомів сонячних ванн необхідно проводити в тестовому режимі, поступово знижуючи кількість використовуваного крему. Застосування різних кремів, що підсилюють загар, категорично забороняється.
  • Світла шкіра, темне волосся, зелені або карі очі.
    Власницям цього кольоротипу так само варто з обережністю починати загоряти. Зазвичай дівчата з подібною шкірою, при правильному догляді, цілком можуть отримати швидкий загар, якщо не зловживати різними засобами, що підсилюють загар.
  • Темна шкіра, темні очі.
    Зазвичай власницям подібного типу шкіри доводиться говорити «спасибі» своїм Азіатським коріння, які і дали їм можливість «безкарно» насолоджуватися прийомами сонячних ванн. Єдине, що зажадає від них шкіра - періодичного зволоження. У даній ситуації застосування різних кремів для засмаги зовсім не забороняється, так як шкіра є підготовленою до подібного роду занять.

Найголовніше, що повинно об'єднувати всі вищевказані типи - не варто місце розрізу тримати під прямими сонячними променями, навіть якщо пройшло більше двох місяців після операції. Найкращий варіант - приховувати його під одягом (підходить варіантів маммопластики з розрізами по формі грудей).

Якщо ж мова йде про розрізах на частинах тіла, видимих ​​в бікіні, самий розумний спосіб - застосовувати наклейки, які можна придбати в солярії (стикини). Ці запобіжні заходи необхідні для того, щоб не дати шрами придбати небажаний колір, який надалі буде важко вивести.

Таким чином, вдаватися до засмаги можна через два місяці після проведеної операції. Єдиною умовою, необхідною для безпечної засмаги, буде контроль за станом шва.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]