Шов після операції на молочній залозі і його різновиди



Розмітка для розрізу при проведенні маммопластики Оскільки маммопластика сьогодні є одним з найпопулярніших розділів пластичної хірургії, неможливо не звернути увагу не тільки на її результат, а й на наслідки.

Так прикладом такого наслідки може стати не тільки результат, але і маленька деталь, без якої його б не було - шов.

Саме хірургічний шов буде єдиним видимим доказом присутності якісно проведеного втручання пластичного хірурга.



Види хірургічних швів після операції на молочній залозі

Отже, для того щоб розібратися у всіляких видах швів, слід в першу чергу розібратися в тому, які саме операції проводяться, і які шви використовують для завершення процесу. Найбільшою різноманітністю, в плані застосовуваних швів, відрізняється ліфтинг грудей. Ця операція має декілька варіацій, які розрізняються місцями розрізу.

Найлегшою версією вважається шов, що проходить за місцем закінчення ореолу соска. На різниці контрасту кольору шкіри, подібний шов є найменш помітним, до того ж, шкіра в цій області регенерується досить швидко, що дозволяє прискорити процес загоєння. Оскільки даний шов знаходиться в межах невидимою зони бікіні, він практично не доставляє своєму володареві дискомфорту.

Якщо мова йде про лифтинге з використанням т-образного методу підтяжки, в даному випадку шов буде виступати за межі лінії бікіні. Дана підтяжка виконується нечасто, так як до її показаннями відноситься запущена стадія опущення молочної залози.

Якщо говорити не хірургічному втручанні з використанням імплантатів, необхідно розглянути три варіанти:


  • вставка імплантату через розріз в пахвовій западині;
  • вставка через розріз в ореолі соска;
  • вставка через грудну складку.

Говорячи про розрізі в пахвовій западині, шов є найменш помітним, однак його досить складно усунути повністю. Перебуваючи у видимій зоні, він цілком може бути непомітним через розташування в місці з великою кількістю складок.

Шов при імплантації через ореол соска нічим не відрізняється від шва при лифтинге молочної залози. Його виявлення можливо тільки при близькому розгляді, так як стик переходу від колірної різниці в шкірі практично повністю його приховує.

Вставка імплантату через грудну складку на увазі залишковий шов великого розміру. Насправді, якість його виконання і подальше загоєння повністю знаходиться в руках хірурга. Таким чином, існують приклади шва в грудній складці, виконаного таким чином, що його загоєння практично повністю усунула можливість візуального виявлення.

Прийоми, що дозволяють позбутися від візуального виявлення шва після маммопластики

Післяопераційний бандаж після маммопластики Формування лінії шва після маммопластики починається відразу після завершення операції. Звичайно, ключову роль відіграє хірург, однак не слід забувати про те, що процес загоєння так само грає не маленьку роль.

В першу чергу, слід розуміти, що перші два тижні - основоположні для всього процесу.

У цей період не слід захоплюватися фізичними навантаженнями, різко піднімати і опускати руки, а так же знімати післяопераційний бандаж.

Бандаж покликаний фіксувати не тільки молочну залозу, а й інші тканини, наприклад, шкіру. Оскільки шов розташовується на шкірі, для його формування бандаж так само є необхідністю.

Так само на шов після операції на грудях негативні впливи можуть створити прийоми сонячних ванн. Звичайно, про сонце не може бути й мови в процесі загоєння, однак не варто забувати про те, що післяопераційні шви має одну особливість - вони здатні до пігментації. Оскільки на місці шва генерація тканин йде в дещо інших темпах, дана область схильна до більшого виділення меланіну в нерівномірних кількостях. Таким чином, шов здатний придбати відтінок, який буде явно відрізнятися від тону решти тіла. Настійно рекомендується перші пів року після операції захищати ділянку зі швом, залишеним після перенесеної маммопластики, поза сонячних променів.

Іншими популярними способами, що дозволяють візуально усунути шов, є:

  • мезотерапія;
  • лазерна корекція.

Варто розуміти, що до даних методів варто вдаватися тільки в разі повного загоєння і рубцювання.

Таким чином, шви після операції на молочній залозі, незалежно від місця їх розташування, можуть бути зовсім непомітними і не завдавати своїй власниці ніякого дискомфорту.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]