Реабілітація після мамопластики: що відбувається в післяопераційний період і як компенсувати наслідки


Бондаж після маммопластики зміст:

Мамопластика , як і будь-яка інша операція, передбачає наявність відновного періоду. Найчастіше в перший день після проведення маммопластики пацієнтка залишається в клініці під наглядом. На наступний день можна вирушати додому і дотримуватися всіх розпоряджень і рекомендації після маммопластики, отримані у фахівця.

Для першої допомоги від хворобливих відчуттів лікар пропише знеболюючі засоби, так як, в основному, перші дні два або три біль буде інтенсивною.



Після проведення маммопластики відбувається порушення цілісності м'язової тканини. І реабілітаційний період триватиме до моменту повної стабілізації діяльності тканин і шкірних покривів.

Перші дні жінка буде відчувати себе некомфортно, а її шкіра буде відчувати натягнутість. У деяких випадках можливий прояв набряклості або синців. Ще рідше виникають гематоми або нагноєння.

Реабілітаційний період після маммопластики передбачає обмеження в інтимі, спорті та інших фізичних навантаженнях, а також додержання лікарських рекомендацій.

Головне, не панікувати з кожного приводу, регулярно відвідувати призначені консультації лікаря і дотримуватися всіх правил реабілітації.



Відновлення після маммопластики: білизна і поза для сну

Білизна після маммопластики Відновлення після маммопластики передбачає носку компресійного білизни, яке, як прийнято, одягають відразу після проведення операції. Така білизна буде підтримувати нову форму грудей, не дозволить зрушити імплантатів.

Реабілітуватися повинна не тільки груди пацієнтки, але і весь організм в цілому. Тому слід подбати про харчування з корисною їжею, мінералами і вітамінами. Також правильно потрібно організовувати і дозвілля, включивши легкі і неутомливим прогулянки на свіжому повітрі.

У разі появи неприємних відчуттів і болю необхідно вдатися до застосування болезаспокійливих засобів.

Дуже важливо вибрати правильну позу для сну : спати потрібно в положенні на спині, при цьому узголів'я має бути високим. Від шкідливих звичок, пов'язаних з алкоголем і курінням слід відмовитися на пару тижнів.

Відновлення після маммопластики буде проходити ефективно і швидко, якщо здійснювати планові огляди у лікаря, який контролюватиме процес реабілітації і давати відповідні настанови.



Набряки після маммопластики: особливості відновлення

Набряки після проведення маммопластики Набряки вважаються не найбільш рідкісними явищами після проведення маммопластики. З'являється набряк в результаті скупчення рідини в тканинах молочних залоз. Зазвичай набряклість проявляється відразу після операції і збільшується протягом декількох днів.

Швидко позбутися набряків після маммопластики допомагає компресійну білизну, яке володіє легкими масажними рухами і надійною фіксацією грудей. Також для позбавлення від набряків слід дотримуватися заборони на фізичні навантаження і перевтома.

Можна прикладати холодний компрес, який відмінно бореться з набряком.

Фахівці також рекомендують скоротити вживання солоної їжі, після якої хочеться багато пити.

У разі тривалої набряклості і прояві додаткових ознак запального процесу, наприклад, почервоніння і підвищення температури, слід негайно звернути за допомогою до лікаря.

При нормальному відновленні через тиждень або два набряклість спадає. Але часовий показник позбавлення від набряків після маммопластики може коливатися в залежності від індивідуальних параметрів пацієнток.

Догляд після маммопластики: перев'язка грудей і основні рекомендації

Після проведення маммопластики велику роль у відновленні і ефективності результату відіграє правильний догляд за грудьми.

Щоб потім не довелося плакати через побічних ефектів і витрачені кошти, слід дотримуватися всі важливі правила догляду:

  • Правило спокою. Груди повинна перебувати в спокої під час дня і ночі. Необхідний повноцінний сон, правильне харчування, відмова від перенавантажень і стомлення.
  • Правило водних процедур. Слід врахувати, що в першу добу для грудей контакт з водою категорично заборонений. Після маммопластики кілька тижнів слід відмовитися від прийняття ванни, візиту в басейн або лазню.
  • Правило проти запалення. Щоб запобігти запальний процес лікар випише спеціальну мазь з антисептиком для щоденного використання.
  • Правило проти набряклості. При виникненні набряків слід використовувати мазі або гелі, які допоможуть пошкодженим тканинам усунути набряк.

Догляд за грудьми в післяопераційний період Після маммопластики лікар проводить огляд пацієнтки на наступний день.

У разі стабільного стану рани фахівець здійснює перев'язку грудей після маммопластики і залишає відповідні рекомендації.

Після закінчення операції груди жінки підлягає перев'язці еластичним бинтом. Він сприяє правильної фіксації грудей і запобігання утворенню набряків.

На другий день після операції, коли здійснюється перша перев'язка, бинти знімають, обробляють рану, надягають пластир і компресійну білизну.

Основні рекомендації після пластики грудей полягають в наступному:

  • носити компресійну білизну протягом півроку постійно, потім ще місяць білизна одягається на ніч;
  • приймати душ можна тільки на 3-ій, а то і 5-ий день після операції, при цьому вода не повинна бути гарячою;
  • регулярно обробляти шви після душа і заклеювати їх спеціальним пластиром;
  • перший місяць не можна перевантажувати організм фізичними навантаженнями, не можна робити різких рухів, наприклад, нахилів вниз і вбік, займатися спортом і сексом, відвідувати місця з великим скупченням людей;
  • поза для сну - лежачи на спині;
  • приблизно 4 місяці утриматися від засмаги і прямого попадання сонця на груди;
  • уникати стресів;
  • правильно харчуватися.

Відчуття після маммопластики у кожної жінки можуть бути різними. Основні і найпоширеніші з них - це оніміння грудей і втрата чутливості, болі в молочних залозах, припухлість і набряклість, відчуття розтягнутості шкіри, пульсація болю, поколювання, відчуття печіння, відчуття важкості і дискомфорту.

Всі ці відчуття за умови правильного догляду після маммопластики і дотримання лікарських приписів реабілітаційного періоду проходять через деякий час, у кого-то почуття болю та інших наслідків пластики взагалі не виникає.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]