Підтяжка грудних залоз: показання та протипоказання
Жіночі груди завжди була предметом натхнення для багатьох чоловіків. Жінки приділяють цій частині тіла особливу увагу, намагаючись зробити її максимально привабливою. Однак існують випадки, коли єдиним варіантом коригування грудей є пластична хірургія.
Оскільки медицина на даний момент здатна виправити багато проблем, пов'язаних з жіночими грудьми, до її послуг щорічно вдається кілька мільйонів жінок.
Крім необхідних для збереження здоров'я медичних заходів проводяться і операції на грудях, що несуть виключно косметичний характер. Найпоширенішим способом, до якого вдається більшість жінок в пошуках ідеалу, є імплантація . Цей спосіб підходить тим, хто бажає збільшити бюст на один або кілька розмірів.
У тому випадку, якщо необхідно змінити форму грудей, не змінюючи при цьому її розміру, оптимальною буде підтяжка молочних залоз.
У медичній термінології для позначення підтяжки грудних залоз використовується слово «мастопексия».
До ситуацій, коли подібна операція є рекомендованою, відносяться:
- різка втрата ваги, яка призвела до будь-яких видимих змін в формі;
- годування грудьми, часто має наслідки у вигляді обвисання молочних залоз;
- зміна форми грудей внаслідок вагітності.
Важлива інформація
Підтяжка грудних залоз є операцією, рекомендованої переважно для власниць невеликих грудей. Маленький розмір бюста дозволяє в точності відновити грудні залози.
Існує думка про те, що після підтяжки грудних залоз, жінка в подальшому не зможе годувати дитину грудьми, але це не відповідає дійсності. Операція протипоказана тільки в період вагітності, як, втім, і будь-яке інше хірургічне втручання, в решту часу на лактацію і годування вона не впливає.
Підтяжка грудей після імплантів: огляд методик
Розробки в сфері імплантатів молочної залози досягли таких висот, що при застосуванні сучасних напрацювань немає необхідності міняти імплант кожні кілька років, можна не боятися перепадів температур і інших чинників, які могли раніше вплинути на носіння штучного бюста.
Однак трапляються і ситуації, в яких жінка усвідомлює, що операція по імплантації була непотрібною. У цьому випадку з'являється бажання звільнити своє тіло від стороннього предмета, повернувшись до натурального розміру грудей. Після видалення імпланту жінка може зіткнутися з таким ускладненням, як обвисання грудей.
Це відбувається тому, що шкіра має властивість розтягуватися. При носінні імплантату шкіра грудей була розтягнута, але після його вилучення відбувається нарощування тканини в утворилася порожнини. Це призведе до того, що груди валиться , змінивши тим самим свою форму.
Виконуються підтяжки грудей після імплантів за різними методиками, використання яких залежить від стану молочної залози, а також від ефекту, якого необхідно досягти.
Види ліфтингу грудей
Ліфтинг грудей є операцію, спрямовану на відновлення колишньої висоти грудей, коригування форми сосків, а також на надання грудей форми, що відповідає запитам клієнтки. В даний час на ринку існує велика кількість різних кремів, які обіцяють ліфтинг-ефект.
Основне завдання будь-якого ліфтинг-крему - надання шкіри пружності. Повноцінного ефекту, який досягається при проведенні операції, за допомогою даного засобу домогтися, на жаль, неможливо.
Також загальновідома користь фізичних вправ. Звичайно, вони здатні зробити грудний м'яз пружною, проте слід зазначити, що ніякого впливу на молочну залозу вони не мають. Таким чином, будь-які фізичні навантаження є корисними, але при формуванні форми молочної залози вони малоефективні.
Дуже корисним для підтримки грудей в хорошій формі є контрастний душ. Також щоденне обливання холодною водою допоможе запобігти різного роду тимчасові зміни форми і структури грудей.
Ендоскопічна підтяжка грудей, вертикальна і Т-подібна
Ендоскопічна підтяжка грудей проводиться для клієнток з великим бюстом.
Суть операції полягає в підтяжки молочних залоз через надріз в пахвовій западині і на складці грудей.
Після операції у клієнтки залишається маленький рубець в пахвовій западині, який в подальшому стає непомітним, так як надріз мінімальна. Надріз ж на складці грудей з плином часу повністю зникає.
Вертикальна підтяжка молочних залоз проводиться в основному для пацієнток, чиї молочні залози вимагають більш серйозного втручання хірурга. Суть операції полягає в тому, що відбувається видалення надлишків тканини з подальшим переміщенням молочної залози з соском на нове місце. Під час операції навколо соска робиться надріз, через який хірург і видаляє надлишки тканини. Це відбувається для того, щоб створити найменшу ймовірність утворення шрамів. Після видалення надлишків шкіри проводиться зшивання тканин з соском, в процесі якого хірург створює необхідну форму грудей.
Т-подібна підтяжка грудей дозволяє коригувати форму грудей, виробляючи два надрізи: вертикальний і горизонтальний, утворюючи тим самим форму літери «т». Операція здійснюється на молочних залозах з великою кількістю зайвої тканини. Основними показниками для даної операції є період після грудного вигодовування, а також швидка втрата ваги. Оскільки в ході операції виникає необхідність формування двох великих розрізів, дана методика залишає видимі сліди.
Періареолярний підтяжка грудей: особливості проведення
Даний спосіб підтяжки є ідеальним варіантом для власниць маленьких грудей, яка потребує коригування. Сама операція по Періареолярний підтяжки грудей проводиться через ореол соска.
Хірург робить його надріз, через який перерозподіляє молочну залозу таким чином, щоб створити необхідну форму. Далі сосок переноситься на інше місце і зашивається.
Можна сказати, що дана методика є однією з найактуальніших, тому що внаслідок її застосування, можливо домогтися оптимального результату. До того ж після неї залишається всього один невеликий шрам, який через деякий час перестане бути помітним.
Звичайно, самого кращого ефекту можна домогтися в ситуації, коли зміни молочної залози є мінімальними, проте навіть в критичній ситуації можна покластися на сучасні методи маммопластики.
Варто також відзначити що коригування молочної залози в даний час являє собою операцію, що не несе великого ризику для пацієнта.