Підтяжка грудних залоз без імплантів: що це таке



Підтяжка грудей без операції Красива пружні груди - мрія кожної жінки. Але в силу певних обставин, таких як спадковість, вагітність і годування грудьми, різко зміна маси тіла, молочні залози мають властивість обвисати. І для того щоб повернути грудей колишню пружність багато жінок вдаються до послуг пластичних хірургів. Але популярності заслуговує і така процедура, як підтяжка грудних залоз без імплантів. Існують також безпечні методики по збільшенню грудей без силікону.



Що таке підтяжка грудей без імплантів?

Операція з підтяжки молочних залоз без імплантації імплантів називається мастопексії. Ця дія що спрямоване на повернення природної форми і пружності, яку дівчина втратила з часом. Основна перевага методики полягає в тому, що закладена природою краса повертається без силікону і інших, неприродних людському організму, матеріалів.

Показання до застосування підтяжки грудних залоз без імплантів

  1. Вікові зміни. Особливість жіночого організму полягає в тому, що залізисті тканини поступово замінюються жировими. В результаті молочна залоза обвисає, сосок зміщується вниз.
  2. Розтягування. Викликано воно може бути різким збільшенням розміру грудей і повернення її до колишніх розмірів. Причини це явища: 
    • вагітність і лактація;
    • збільшення маси.
  3. Зміна розміру ареоли. Тому, кого влаштовує форма і розмір молочних залоз, але потрібно зменшення ареоли, показана підтяжка грудей без збільшення.
  4. Вроджена асиметрія грудей.

Переваги методики:


  • Після мастопексії не порушується функція грудного вигодовування. Завдяки чому процедура може бути показана майбутнім мамам.
  • Безпека для здоров'я. Так як в молочні залози не імплантуються імпланти, на які організм може відреагувати по-різному, то ризики після операції мінімальні.

Недоліки та протипоказання мастопексії:

Але варто розуміти, що універсальна операція мастопексия не підійде тим представницям прекрасної статі, які хочуть збільшити розмір своїх молочних залоз. Процедура підходить виключно для підтяжки і підвищення пружності. Тим, кому необхідно повернути колишню форму і красу грудей може бути рекомендована мастопексия.

Є й ряд протипоказання для даної методики, перш за все це хронічні і гострі інфекційні захворювання, а також психічні відхилення. Чи не призначать її онкохворим пацієнткам і жінкам з цукровим діабетом. Протипоказана операція і вагітним дівчатам і жінкам, які годують мамам. Призначити підтяжку лікар може через пів року після закінчення фази вигодовування дитини.

Підтяжка грудей без збільшення і без операції

Крім мастопексії існують і інші методології для підвищення пружності грудей. Це процедури, які не потребують хірургічного втручання. Основна їх привабливість - відсутність ризиків і великих фінансових витрат.

До безопераційним методиками підтяжки грудей без збільшення відноситься:

  1. Міостимуляція.
  2. Мікроструми.
  3. Лазерна підтяжка.
  4. Мезотерапія.
  5. Колагенові маски.
  6. Комплекс фізичних вправ.

міостимуляція грудей

Міостимуляція. Суть даної косметичної процедури проста і полягає вона в тренуванні м'язів електричним зарядом. Це невеликий за силою заряд струму являє собою якусь «гімнастику для ледачих». Тренуванні підлягає велика, а також мала грудні м'язи. Зловживати процедурою не можна, так як після звикання до таких «навантажень» м'язи перестають на них реагувати. При частих і довгих впливах струмом належного ефекту досягти не вдасться, тому тут важливий правильний підхід.

Мікроструми. Проводять процедуру за аналогією з попередньою методикою. Єдина відмінність, разом з мікрострумами застосовують спеціальну сироватку. Так як сироваткове речовина благотворно позначається на тканинах, підвищує еластичність і підсилює обмінні процеси в тканинах, то бажаний ефект збільшення грудей без імплантів досягається трохи швидше.

Лазерна підтяжка. Це одна з інноваційних косметологічних процедур, яка затребувана сьогодні в США. Вплив на молочні залози, сприяє зміцненню і підтяжки тканин. Після шести процедур, з інтервалами два тижні, можна досягти позитивного ефекту від такої підтяжки.

Мезотерапія. Це ін'єкційна безоперационная методика. «Омолодження» ін'єкція, не тільки підтягує шкіру, але і надає їй оксамитовий і здоровий вигляд. Дана процедура дозволяє попутно усунути і такі проблеми, як пігментація шкіри і просвічує судинна сітка.

Колагенові маски і обгортання. Основна діюча речовина, що використовують в цих процедурах - колаген. Допоміжні речовини - мінерали мертвого моря, еласто і інші компоненти, що благотворно позначаються на стані шкіри. Одна з популярних технік - мікронізовані ламінарії, яка передбачає обгортання молочних залоз водоростями і солями.

Підтяжка грудей за допомогою вправ Комплекс фізичних вправ. Фізичні навантаження, які можна прийме вдома, дозволять повернути грудей колишню пружність. Але цей метод підтяжки вимагає від жінки максимум зусиль. За допомогою гімнастики можна зберігати ефект підтяжки, досягнутий в салоні.

Крім комплексу фізичних вправ самостійно слід проводити самомасаж, маски та обгортання, використовувати омолоджуючі сироватки та крему.

Практикується в сучасній пластичній хірургії і збільшення грудей без імплантів. Одна з популярних методик - липофилинг, інакше кажучи липомоделирование. Суть процедури полягає в тому, що замість імплантів використовується підшкірний жир пацієнтки. Використовується методологія для збільшення обсягу і формування красивого виду молочних залоз.

Зручність техніки в тому, що операція проводиться без великих надрізів, в молочні залози не імплантуються сторонні матеріали, а процедура відновлення проходить досить швидко. Але недолік її в тому, що підходить вона не всім. Наприклад, у худих дівчат немає тієї кількості підшкірного жиру, яке можна використовувати для нарощування маси грудей. Ну липомоделирование має всі протипоказання що і будь-яка інша операція.

Сьогодні представлено чимало методик і технік збільшення і підвищення пружності грудей. Практикуються і хірургічні та косметологічні процедури. Але варто розуміти, що добре для одного, не обов'язково допоможе іншому. Тому підібрати оптимальну для себе методологію потрібно в чіткій відповідності з індивідуальними особливостями організму в цілому, стану молочних залоз і інших чинників. Консультація фахівця допоможе Вам у виборі.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]