Періареолярний мастопексия: опис методу корекції грудей
Всі жінки рано чи пізно стикаються з тим, що груди втрачає красиву форму і починає провисати.
У одних таке явище відбувається після пологів та грудного вигодовування дитини, інші помічають провисання грудних залоз після схуднення, а для третіх причиною втрати пружності грудей стають вікові зміни.
Якщо старі пенсіонерки сприймають втрату краси бюста як природне явище, то у жінок репродуктивного віку цей недолік викликає психологічний дискомфорт, тому багато хто з них звертаються до пластичних хірургів, прагнучи повернути грудей колишні форми і сексуальність.
На сьогоднішній день існують безліч методик хірургічної підтяжки молочних залоз, серед яких Періареолярний мастопексия - найбільш щадний метод корекції обвислій грудей. Він полягає в тому, що надлишки шкіри иссекаются в області ореолу соска, а після з'єднання розрізів груди стає підтягнутою і пружною. З цієї статті ви дізнаєтеся про особливості операції, можливі ускладнення і правилах реабілітації.
Показання та протипоказання до проведення операції
Періареолярний (циркулярна) мастопексия є повноцінною хірургічною операцією, тому вимагає ретельного зважування «за» і «проти» процедури. Красиві груди, натомість обвислій, дістається не так вже й легко, а в деяких випадках може серйозно ускладнити здоров'я, тому важливо врахувати показання і протипоказання до хірургічної корекції.
Показанням до проведення Періареолярний мастопексії є птоз грудей першого ступеня, коли сосок опускається нижче субмаммарний складки не більше, ніж на один сантиметр. Таким чином, операція виконується чисто з естетичних міркувань, медичних показань до її проведення не існує.
При хірургічної корекції лікар відновлює природну форму грудей, а також при необхідності, зменшує розмір соска. При цьому зменшення великого ореолу соска грудних залоз невеликого розміру проводити недоцільно, так як груди виявиться візуально втягнутою.
Періареолярний мастопексію не проводять жінкам, які страждають на цукровий діабет, онкологію, порушенням згортання крові, інфекційні хвороби, хронічні патологіями в стадії загострення, важкими хворобами серця, легенів і судинної системи. Операцію не роблять в період вагітності, менструації, грудного вигодовування дитини і в віці до вісімнадцяти років.
Переваги та недоліки мастопексії
Циркулярна підтяжка має безліч переваг перед іншими методами хірургічного втручання.
Тривалість операції не перевищує двох годин, шви виходять маленькими і практично непомітними.
Пацієнтка перебуває в стаціонарі не більше доби, а повернутися до звичних справ може вже через кілька днів після процедури.
Заліза повністю відновлюється вже до закінчення другого місяця, тоді як при редукционной маммопластике (зменшенні грудей) реабілітаційний період займає півроку. Даний метод чудово поєднується з установкою грудних імплантатів.
Серед недоліків Періареолярний мастопексії виділяють уплощение грудей, ризик розвитку ускладнень у вигляді кровотеч, втрати чутливості сосків, алергічних реакцій і інших неприємних явищ. У деяких випадках жінка може втратити здатність до грудного вигодовування.
Підготовка до операції
До проведення циркулярної підтяжки грудей потрібно попередньо підготуватися. Після обговорення всіх деталей з пластичним хірургом, жінка відвідує мамолога, здає ряд аналізів. Не менш ніж за два тижні до Періареолярний підтяжки слід відмовитися від куріння для нормалізації кровопостачання шкіри (необхідно для швидкого загоєння швів). Протягом того ж часу жінці не можна вживати спиртні напої і приймати антикоагулянти - медикаменти, що перешкоджають згортання крові.
медобстеження
Перед проведенням Періареолярний мастопексії необхідно виключити всі протипоказання. З цією метою проводять лабораторні та інструментальні дослідження. Пацієнтка здає сечу для визначення загальних показників, кров на виявлення ВІЛ-інфекції, гепатиту, запальних процесів, проблем зі згортанням крові (коагулограмму). Крім цього, жінка проходить рентгенографію легенів, мамографію, УЗД молочних залоз і електрокардіограму.
Мастопексия Періареолярний: відгуки та особливості операції
Після всіх підготовчих заходів і виключення протипоказань, хірург призначає день проведення операції. Якщо пацієнтка все ще сумнівається в тому, чи підходить їй мастопексия Періареолярний, відгуки, розміщені в мережі інтернет, допоможуть їй остаточно утвердитися у виборі, так як в більшості випадків жінки захоплено відгукуються про результати операції.
Як проходить операція
Циркулярну корекцію грудей проводять під загальною анестезією. Залежно від вираженості дефекту і обсягу операції, наприклад, поєднання зі збільшенням грудей за допомогою імплантатів, хірургічна процедура триває від півтора до трьох годин.
Перед роботою зі скальпелем, хірург робить розмітку на грудних залозах пацієнтки, далі виконує розріз в зоні ореолу соска (по контуру), а потім повторює кругової розріз, але в деякому віддаленні від першого. Таким чином, виходить кільце з зайвої шкіри, яке лікар акуратно видаляє.
Рану всередині хірург зашиває саморозсмотуваний нитками, а краю шкіри з'єднує медичними нитками з нейлону.
При необхідності встановлюється дренаж для відтоку тканинної рідини і крові. На завершення операції, на рану накладають стерильну пов'язку, а потім надягають на пацієнтку компресійну білизну.
післяопераційна реабілітація
У відгуках пацієнтів реабілітація після Періареолярний мастопексії описується як досить болюча, але недовга. Природно жінка відчуває біль, так як на грудних залозах з'явилися рани. З метою купірування неприємних відчуттів лікар призначає пацієнтці знеболюючі засоби. Рани повністю гояться через два місяці.
Протягом першої доби пацієнтка прибуває в стаціонарі під наглядом лікаря. Наступний тиждень вона перебуває вдома на лікарняному. Через десять, чотирнадцять днів шви знімають, і жінка може виходити на роботу.
У відновний період слід дотримуватися ряду правил:
- не брати ванну до зняття швів;
- носити компресійну білизну постійно мінімум три тижні;
- не відвідувати баню, сауну до повного загоєння швів;
- не займатися важкою фізичною працею і спортом.
Ймовірні післяопераційні ускладнення
Набряки, синці, біль - все це супроводжує будь-яку операцію, в тому числі і циркулярну підтяжку грудей.
Однак є такі неприємні явища, з якими стикаються далеко не всі.
- Кровотеча, гематоми можуть утворюватися, якщо при операції були сильно пошкоджені судини.
- Зниження чутливості соска зазвичай проходить протягом одного, двох місяців, але може зберігатися тривалий час.
- Рубці, шрами залишаються при проблемах з загоєнням швів. Зазвичай в області ореолу соска при переході до пігментовані шкірі вони не практично помітні, але в деяких випадках явно проглядаються.
- Освіта складочок шкіри в області швів. На жаль, така проблема може виникнути, так як шкіра пришивається до соску меншого діаметру.
- Запальні та гнійні процеси виникають в результаті інфікування рани патогенною мікрофлорою.
вартість
Вартість мастопексії пріоареальной варіюється в межах 30000 - 150000 рублів, докладніше про ціни в конкретних клініках можна дізнатися з відгуків пацієнтів або на офіційному сайті установи. Вартість операції складається з цін на саму процедуру, лікарські препарати, прибування в клініці, аналізи, консультацію хірурга і інших складових.
Відгуки
Перед тим, як зважитися на хірургічну підтяжку грудей, бажано дізнатися, що говорять колишні пацієнтки клінік пластичної хірургії про таку операцію, як мастопексия пріоареальная. Відгуки жінок безсумнівно розрізняються, однак більшість з них носить позитивний характер. Прекрасні дами розповідають про чудових результатах хірургічної процедури.
Багато хто відзначає, що груди стали високою і пружною, як раніше, а відновлювальний період пройшов досить легко.
Деякі жінки поєднували циркулярну підтяжку зі збільшенням грудей, тому їх враження від результату виявилося ще більш яскравим.
У негативних відгуках жінки скаржаться на те, що ореол соска вийшов нерівним, а шви перетворилися в некрасиві шрами. Деякі дами залишилися незадоволені результатом через те, що груди стали плоскою. Але і в тому, і в іншому випадку звинувачення в основному стосувалися професіоналізму пластичних хірургів, тому слід ретельно вибирати фахівця, якому можна довірити красу свого бюста.