Мамопластика на ранньому терміні вагітності: чому протипоказана



Мамопластика і вагітність Найбільш результативним методом поліпшення зовнішнього вигляду грудей є хірургічне втручання маммопластика , яка включає в себе комплекс заходів щодо зміни обсягу, форми, контурів грудей, соска або ареоли грудей.

Більшість фахівців подібні на думці, що подібні заходи слід проводити після пологів і завершення процесу грудного вигодовування.



Важливо відзначити загальні негативні фактори після проведення процедури:

  • болю і негативні відчуття після проведення наркозу (запаморочення, нудота та інше);
  • значний період відновлення, який безпосередньо залежить від розміру імплантату;
  • прийом знеболюючих і протизапальних препаратів;
  • цілодобове носіння спеціального (компресійного) білизни ;
  • догляд за швами і контроль їх загоєння.

Будь-яке хірургічне втручання пов'язане з великим ризиком виникнення ускладнень. Мамопластика в даному випадку не є винятком. Існує ряд ускладнень, які вимагають повторного хірургічного втручання з витяганням і заміною імплантату, часто неодноразового.

Йдеться про запалення, інфікуванні, кровотечах, деформаціях грудей. Поширена ускладнення у вигляді втрати чутливості або навпаки її надмірному загостренні.



важливо

Ніжна і чутлива груди вагітної жінки не повинна піддаватися подібним втручанням. Мамопластика на ранньому терміні вагітності заборонена.

Саме тому вагітність є одним з основних протипоказань для проведення подібних операцій, так як це може привести до її переривання, порушення розвитку плоду і формування тяжких вад.



Вагітність після маммопластики: так чи ні

Годування грудьми після маммопластики Планувати вагітність слід не раніше ніж через півроку після збільшення грудей. Пацієнткам слід ретельніше стежити за своїм здоров'ям. При вагітності груди значно збільшується, проступають залози біля її ареол, зростає чутливість, часто з'являються різкі болі.

Крім того, спостерігається потемніння шкіри сосків і близько сосковой області, проступають кровоносні судини і вени, на більш пізніх термінах починає виділятися молозиво.

При настанні вагітності груди з імплантатами теж збільшиться в розмірі за рахунок більш інтенсивного припливу крові, який викликають гормональні зміни в організмі жінки.

Також збільшиться її чутливість, з'явиться хворобливість в області сосків.

В цілому імплантати не впливають на вагітність, після маммопластики все триместри проходять в тому ж стані, що і у жінки без пластики, так як сучасні методики пластики грудей дозволяють не зачіпати область молочної залози при протезуванні. Але при будь-яких захворюваннях, неприємних відчуттях жінці слід звернутися до лікаря. Важливо уникати травм грудей, які можуть привести до розриву імплантату і потрапляння його вмісту в організм вагітної жінки.

Загальні рекомендації по догляду за грудьми в період вагітності включають:

  • регулярні обстеження грудей у ​​фахівців;
  • комплекс процедур для підтримки тонусу шкіри і м'язів (зарядка, масаж, контрастний душ і т.д.);
  • оптимальний раціон харчування для уникнення різких коливань ваги.

Взаємозв'язок пластики грудей і вагітності

Якісно проведена операція по збільшенню грудей не тягне за собою протипоказань для вагітності і грудного вигодовування. Лактація неможлива лише в разі пошкодження молочної залози і молочних проток або зміни в процесі кровопостачання грудей.

Наявність протезів не впливає на кількість і якість грудного молока і не може привести до негативних наслідків для дитини. Наявність силікону в молоці лише поширений міф.

важливо врахувати

Груди з імплантатом після вагітності і вигодовування так само зазнає змін. Вона може змінити форму, стати менш естетичної. У таких випадках проводять коригувальні операції: проводять підтяжку грудей або проводять заміну на великі за розміром імплантати.

Саме тому більшість фахівців рекомендують проводити дані естетичні заходи за півроку до планування вагітності або після пологів і завершення лактації. Найбільш оптимальні терміни становлять близько року після завершення грудного вигодовування.

У зазначені терміни організм жінки зміцніє, повністю відновляться фізіологічні функції грудей і ефект від хірургічного втручання буде довговічним і максимально естетичним. Дані рекомендації покликані зберегти здоров'я і красу жінки на довгі роки.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]