Чи можна ходити в сауну після маммопластики: всі за і проти
Жінки в своєму прагненні до досконалості періодично забувають про запобіжні заходи, які б допомагали то саме, здобуте тяжкою працею і пластичними операціями, досконалість зберегти.
Однією з найбільш часто проводяться в світі операцій вважається маммопластика .
До неї вдаються у випадках тотального невдоволення своїми грудьми, до яких відносять:
- занадто маленький розмір грудей;
- занадто великий розмір грудей;
- недосконалість форм, викликане асиметрією;
- недосконалість форм, викликане змінами в зв'язку з годуванням грудьми або ж швидкою зміною ваги.
Всі ці зміни мають на увазі хірургічне втручання, так як інші способи є найменш ефективними.
Правила, необхідні до дотримання, в післяопераційний період
Не важливо, яка саме операція була проведена - збільшення грудей за допомогою імплантатів або ж зменшення . Головне - забезпечення правильного процесу загоєння.
Таким чином, основним часом, здатним встановити правильні вектор в загоєнні, стають перші два тижні.
- У цей період необхідно знизити навантаження і ні в якому разі не займатися активною фізичною діяльністю.
- Звичайно, лежати все два тижні в ліжку не рекомендується, так як атрофія м'язів не зможе привести ні до чого хорошого, але і напружуватися не варто.
Ідеальна модель поведінки, в перші два тижні - прогулянки на свіжому повітрі з розміреним прийомом їжі. У цей період ні в якому разі не можна піддавати себе таким навантаженням, як солярій і сауна. Якщо причина заборони на відвідування солярію щодо зрозуміла - прямі промені ультрафіолету здатні вплинути на розвиток шкідливих мікроорганізмів, які здатні поставити під загрозу процес загоєння, то в ситуації з сауною, багато хто не розуміє справжнього шкоди, який вона здатна привнести.
Так чи можна ходити в сауну після маммопластики?
Щоб розібратися детально, давайте подивимося, яку дію сауна здійснює на наш організм.
- Перебуваючи в сауні, під впливами високих температур, перше, з чим стикається наш організм - необхідність блискавичної терморегуляції. Це необхідно, тому що наші внутрішні органи не здатні витримувати таку температуру протягом довгого часу (температури понад 40 градусів є згубною).
- У положенні, зрозумілою стресом, організм кидає всі свої сили, прямо до потових залоз. Вони, в свою чергу, починають в паніці виробляти все можливе на даний момент кількість поту, намагаючись тим самим послабити вплив зовнішньої температури на організм.
- Найстрашнішим для тих, хто в недавньому часі переніс маммопластику, буде розширення капілярів. Цей процес пояснимо спробою організму врегулювати тепловіддачу.
- Весь кров'яний потік прямує до шкіри, залишаючи мінімум для внутрішніх органів, збільшуючи тим самим серцебиття.
- Організм починає втрачати все резервні сили, борючись при цьому з причиною, яка є зовнішнім подразником.
- В ході втрати величезної кількості вологи, рівень речовин, необхідних для належного функціонування організму, значно зменшується, приводячи наш мозок в замішання.
- Кількість лімфи, яка потрапляє в кров при подібному стресі, дозволяє людині відчувати напад легкої ейфорії, які можна трактувати ослабленням всіх захисних функцій організму і зменшенням припливу поживних речовин.
Епіцентр шкоди, якої може завдати вам лазня - обливання холодною водою. Всупереч загальній думці про загартування організму в момент обливання всі ваші рецептори відключаються. Для них подібний різкий перепад температури не є порятунком, а скоріше навпаки - стресом. Якби охолодження відбувалося природним шляхом, у організму був би час на вирішення всіх поставлених завдань, а різкий холод зупиняє всі процеси, даючи організму ляпас.
Таким чином, необхідно уникати відвідування сауни після маммопластики. До кінця не загоєні шви цілком можуть обернутися для вас сумними наслідками. Крім розширення капілярів, яке може привести до зовнішнього кровотечі, не слід забувати про можливість внутрішньої кровотечі, зупинити яке буде можливо, тільки за допомогою професійної допомоги.
Відвідування сауни після маммопластики доступно тільки після повного загоєння, яке настає не раніше двох місяців після моменту операції. Однак, перші відвідини сауни, навіть при повному загоєнні, слід проводити дуже акуратно, починаючи з маленьких проміжків часу.