Корекція форми грудей: які дослідження треба пройти для проведення процедури



Асиметрія будь-яких пар органів людини є нормальним аспектом. При правильному розвитку грудних залоз, вони мають однаковий розмір. Жінки часто бажають мати бездоганну грудьми, тому звертаються до пластичних хірургів.

Корекція форми грудей

Показання та протипоказання до проведення операції



З медичної точки зору існує не так багато свідчень для того, щоб проводити операційне втручання. Корекція форми грудей призначається лікарем в разі об'єктивних причин. Показанням для такої операції може бути і грудні залози занадто великих розмірів.

Однак, існує і особисте бажання людини вдосконалити форму бюста для того, щоб виглядати привабливіше. Особливо часто в число бажань входить збільшення розміру молочних залоз. Завдяки сучасним технологіям косметичної хірургії, на сьогоднішній день є можливість виправити будь-які вади.

Варто відзначити, що після корекції даного органу, людина стає більш впевненим у собі, а психологічні комплекси, пов'язані з цією проблемою, зникають. У наш час ідеальні форми тіла є, також, необхідними для деякої професійної діяльності. Щоб там добитися успіху, дівчатам доводиться покращувати форми свого бюста.

Опущення грудей, від якого страждають багато жінок, може виникнути в результаті старіння організму, швидкої втрати ваги, а також після закінчення годування немовляти грудним молоком.

Корекція грудей, також, показана в таких випадках:

  • не симетричні розташування;
  • втрата форми і пружності;
  • наявність великого розміру ареола, а також присутність на грудях розтяжок.

Незважаючи на те, що причин для мастопексії існує багато, в деяких випадках вирішити дану проблему не може навіть пластична хірургія. Справа в тому, що дана операція має чимало протипоказань. Ось чому перед її проведенням, пацієнт повинен пройти повне дослідження організму, і при необхідності, вирішити виявлені проблеми зі здоров'ям.



Існують і абсолютні протипоказання, які не дозволяють проводити операції по корекції жіночого бюста:

  • Наявність доброякісних або злоякісних пухлин в області грудей.
  • Планування зачаття дитини. Надалі, після народження малюка такий стан може погано вплинути на його годування.
  • Зайві кілограми.
  • Операція заборонена проводитися неповнолітнім дівчатам, так як в цьому віці у них ще йде процес розвитку організму.
  • Присутність деяких захворювань: цукровий діабет, високий тиск, злоякісні пухлини.
  • наявність мастопатії.
  • Схильність до утворення гіпертрофічних шрамів.

Корекція форми грудей також протипоказана людям, що страждають психічним розладом, любителям спиртних напоїв і тютюну, а також використання ліків, які впливають на згортання крові. Навіть погане і неправильне харчування може стати причиною відмови від даної операції.

Підтяжку грудей слід відкласти на рік матусям, які закінчили годувати дитину грудним молоком. Після таких захворювань, як ГРВІ, загострення хронічних захворювань, венеричних, мастопексію можна проводити лише в разі повного одужання.



необхідні обстеження

результат маммопластики

Як ми вже писали вище, що перед проведенням операції по корекції жіночого бюста, необхідно пройти широке обстеження. Сюди входить, також, обов'язкове відвідування фахівців вузького профілю.

Так мамолог повинен визначити, чи немає в молочних залозах кісти або інших новоутворень. При наявності здорового органу, лікар дає дозвіл на проведення операції. Терапевт повинен дати висновок про те, що хронічні захворювання знаходяться не в стадії загострення, також пацієнт не страждає інфекційними хворобами.

Відвідування анестезіолога допоможе підібрати наркоз. Лікар в ході бесіди з пацієнткою виявить всі перенесені нею захворювання і травми. У деяких випадках дана операція може бути скасована, через протипоказання використання загального наркозу. Консультація пацієнта з пластичним хірургом проводиться кілька разів. Перед операцією він робить розмітку в області жіночих грудей, де будуть робитися розрізи.

Жінки, які готуються до мастопексії, проходять обстеження за спеціальним списком. Сюди входять: флюорографія, ЕКГ, УЗД. Апаратне дослідження допоможе виявити існуючі проблеми у внутрішніх органах і системах організму.

Також необхідно здати загальні аналізи, які здатні виявити навіть приховану форму захворювання. Такі аналізи слід здавати тільки на голодний шлунок. У цей список входить загальний аналіз сечі, клінічний і біохімічний аналіз крові, а також на вірусні, інфекційні та венеричні захворювання. Також, визначається група крові та резус фактор.

У деяких випадках призначаються додаткові аналізи для уточнення стану здоров'я. В основному, це потрібні пацієнтам, які страждають на серцево-судинними захворюваннями. Вони додатково проходять ЕЕГ і коагулограмму.

Збільшення і корекція грудей різними методами

Завданням мастопексії є створення найкращих форм грудей з найменшим наявністю рубців. Тому, при підготовці до операції, лікар разом з побажаннями дівчата враховує будову і параметри її тіла. Тут важливо все. Збільшення і корекція грудей може проводитися різними способами, основні з них ми зараз розглянемо.

збільшення грудей

гіалуронові препарати

Метод з використанням гелю на основі стабілізованої гіалуронової кислоти дозволяє істотно поліпшити форму грудей. Така операція триває близько однієї години з використанням місцевої анестезії. Гель вводиться тонкою голкою під шкіру.

Після операції пацієнта відпускають додому. Протягом декількох днів набряклість в зоні обробки спадає, і можна побачити отриманий ефект. Введений матеріал може розсмоктуватися від 6 місяців 2-х років. Потім міні-операцію слід робити повторно.

Варто відзначити, що після ін'єкції можуть виникнути деякі побічні явища. Надалі можуть відчуватися болі в зоні проведеної операції, гель може розсмоктуватися нерівномірно. Крім того, через присутність даного препарату в організмі, можуть бути не виявлено розвиток новоутворення.

Ліпофіллінг

Завдяки цьому методу, підтяжку молочних залоз можна провести з використанням своїх ресурсів - жиру, що відкладається в районі стегон. Така техніка викликає багато суджень серед фахівців. Проте, професіоналізм лікаря і хороша клініка грає не малу роль в ефективності операції.

Корекцію грудей проводять під загальним наркозом. В період реабілітації потрібне обов'язкове носіння спеціальної білизни. Завдяки тонким канюлі, через які вводять жир в потрібне місце, післяопераційні сліди зникають за короткий час.

Хірургічна підтяжка грудей

На сьогоднішній день такий метод мастопексії є найбільш поширеним. При цьому, надлишки шкіри прибираються, а решта разом з соском і ареолою підтягується. Операція із застосуванням наркозу може тривати близько 3-х годин. Надалі, практично, ніяких ускладнень не спостерігається.

Після хірургічного втручання слід вести спокійний спосіб життя протягом 30 днів, а також в обов'язковому порядку носити компресорну одяг. Реабілітаційний період триває не довго, однак остаточний результат операції можна буде побачити через кілька місяців.

Збільшення і корекція грудей даним методом, також, має свої протипоказання. Перш за все, до них відносяться пацієнти з цукровим діабетом, а також страждають високим тиском і онкологічними захворюваннями. Бувають зовсім рідкісні випадки, коли фахівець проводить операцію при наявності освіти в області молочної залози.

Прийом у пластичного хірурга

Підтяжка молочних залоз нитками

Дана процедура вважається самим щадним способом корекції жіночого бюста. Вона проводиться з використанням біорозкладаних ниток, які після загоєння швів, зникають самі. Також, можуть бути застосовані нитки (наприклад, з полімолочной кислоти), що не розсмоктуються.

Як показала практика, такий метод підтяжки грудей більше підходить жінкам з маленькими грудьми Справа в тому, що велику вагу грудей може стати причиною розриву ниток. Зате ефект такої процедури може протриматися до 5 років.

Пластир для корекції форми грудей

Цей спосіб мастопексії можна порівняти з вищеописаної процедурою. Тут, спеціальні пластирі краще використовувати власницям невеликих грудей. В іншому випадку, матеріал може просто не витримати навантаження від великої ваги грудей. Як показала практика, найбільший ефект досягається при другому розмірі жіночого бюста.

Згідно відгуками, краще використовувати пластирі американських виробників. Вони виглядають у вигляді прозорих наклейок, які кріпляться на тіло. Завдяки такому способу, можна створити красиву форму молочних залоз. Вартість однієї упаковки, в яку входять 5 пар коригуючого матеріалу, становить близько 1 тисяч рублів.

післяопераційний період

Кожен пацієнт переносить по-різному післяопераційний період. У перші дні може з'явитися відчуття натягнутості шкіри. Однак, воно проходить протягом 5-6 днів разом з набряком, викликаним оперативним втручанням.

Також відразу після процедури відчуваються не люті болі в зоні її проведення. У цей момент пацієнтові призначають препарати знеболюючого дії. Після пластики необхідно носити спеціальний одяг протягом 30 днів. Через 6-7 днів жінка може повернутися до звичайного життя, але краще уникати важкої роботи.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]