Імпланти грудні: характеристика і класифікація



імпланти грудні

Існує безліч причин, через які жінки задуматися про протезування. Хтось народжується з маленькими грудьми. Стан молочної залози після годування теж часто погіршується. Вікові зміни також неможливо зупинити.

Бажання і далі залишатися красивою змушує жінок задуматися про хірургічне втручання, щоб встановити імпланти грудні. Тут і починається найскладніше. Навколо цієї операції ходить величезна кількість міфів і упереджень. Деяка інформація застаріла, але до сих пір розміщена на багатьох інтернет ресурсах. Якого ж справжній стан справ?



Особливості життя з грудними імплантами

Як би там не було, але операція з імплантації грудних імплантів - це хірургічне втручання. І це передбачає ряд рекомендацій, яких треба дотримуватися. Тільки так можна зберегти здоров'я і якість життя.

Є ряд плюсів і мінусів у грудних ендопротезів. Плюсом буде хороший зовнішній вигляд грудей, можливість самій вибрати майбутні форму і розмір. Ви отримаєте вичерпну консультацію від лікаря, самі виберете техніку операції.

Не варто забувати і про мінуси. Після імплантації доведеться відмовитися від грудного вигодовування. З усією обережністю потрібно буде звертатися з новими формами. При різних травмах або грубому здавленні може постраждати оболонка імпланта.

Якщо ви зупинили свій вибір на більш старих і дешевих моделях, то наслідком цього стане переміщення вмісту з грудей в область передньої черевної стінки або лопатки при пошкодженні стінки протеза. Виникає грубий косметичний дефект. На щастя, це не загрожує життю і здоров'ю, імпланти грудні наповнюють не токсичним вмістом. Однак, буде потрібно хірургічне втручання з видалення наповнювача і повторному протезуванні грудей.

Сучасні імпланти містять спеціальні наповнювачі, які «не випливають», в аналогічній ситуації не приведуть до настільки грубим косметичних дефектів. Ціна їх, зрозуміло, вище, а в разі пошкодження, все одно буде потрібно заміна.

При правильній «експлуатації» грудні імпланти можна не замінювати . Вони встановлюються раз і на все життя.

Розглянемо характеристики імплантів грудей, їх різновиди. У них є певні відмінності, відповідальний вибір дозволить досягти бажаного результату і не розчаруватися згодом.



характеристики імплантів

Анатомічні імпланти грудні

У сучасних моделях використовується спеціальний різновид наповнювача - Парагель. Він не токсичний і не залишає порожнини протеза навіть при розриві оболонки. Можна і не турбуватися про феномен «всихання». Він не всмоктується тканинами людини, тому через пару років груди не зменшиться, а залишиться такою, як була.

Сучасні моделі не вимагають планової заміни, тому не потрібно турбуватися про повторні операції. Імплант встановлюється на все життя.

Висока податливість сучасних моделей дозволяє використовувати невеликі розрізи. Це позбавить від великих шрамів. Операція залишиться маленькою таємницею, навіть якщо ви вирішите відвідати пляж.

Виробляються імпланти всіх можливих форм і розмірів. Ви зможете отримати результат, необхідний саме вам, а не усереднений варіант. Таким чином, можна міняти і розмір, і форму грудей. Варіант, який ви отримаєте після операції, не обов'язково повинен бути остаточним. У деяких моделях є можливість міняти кількість наповнювача, отже, і розмір грудей, після операції. Неправильно прийняте рішення не стане фатальним і не зажадає повторних втручань.

Класифікація

Є класифікація імплантів по наповнювача, або враховується поверхню, форма ендопротезів, обсяг. Розберемо кожен принцип більш детально.

Класифікація імплантів по наповнювача:

  • сольові протези;
  • силіконові грудні імплантанти;
  • грудні протези з біосумісним гідрогелем;
  • протези, наповнені кульками силикагеля;
  • протези складного складу.

Сольові імпланти грудні найдешевші. Вони наповнені фізіологічним розчином (0,9% розчин хлористого натрію). Пацієнтки з подібними протезами відзначають, що при різких рухах виникає характерний звук плескоту води, який можуть почути і оточуючі.

Інші моделі більш сучасні, даний недолік в них усунутий, проте це призвело до їх подорожчання.

Класифікація імплантів по виду поверхні:

  • гладкі;
  • текстуровані;
  • з губчастої структурою поверхні.

Гладкі імпланти використовуються найбільш давно, але при цьому вони і самі недосконалі. Розберемо гідності інших моделей.

Текстуровані імпланти ментор, за рахунок спеціальної щетини на поверхні, не стискаються сполучнотканинною капсулою. Організм утворює її навколо будь-якого стороннього тіла. При використанні текстурного імпланта, груди не зменшиться через пару років, що неминуче при виборі інших моделей.

Протези з губчастої структурою поверхні краще «вростають» в тканину грудей. Капсула складається з сполучної тканини, і вона щільно вростає в кожну мікроскопічну щілину на імпланти. Такий протез неминуче трохи зменшиться через пару років. Зате груди буде виглядати дуже природно. При обмацуванні не буде відчуття якогось стороннього включення, що неминуче при використанні інших моделей.

Класифікація за формою ендопротезів:

  • круглі імпланти;
  • анатомічні імпланти;
  • анатомічні імпланти з високим профілем.

У круглих імплантів назва говорить сама за себе. Анатомічні імпланти каплевидної форми збільшать груди в обсязі, надавши їй більш природну форму. Анатомічні імпланти з високим профілем, за рахунок своїх особливостей дозволяють трохи підняти груди. Більш того, при використанні анатомічного імпланта з високим профілем досягається більше візуальне збільшення грудей в порівнянні з анатомічним имплантом того ж обсягу.

Класифікація за обсягом ендопротеза:

  • фіксовані;
  • регульовані.

Перевага регульованих ендопротезів перед фіксованими в тому, що є можливість регулювати його розмір по ходу операції. Тим самим можна домогтися ідеальної симетрії грудей, врахувати всі анатомічні особливості жінки.

Анатомічні імпланти грудні і їх відмінності

імпланти ментор

Анатомічні імпланти користуються найбільшою популярністю на ринку. Дозволяють пацієнткам отримати найкращий результат і захищають від косметичних дефектів після операції.

Крім того, лікарі частіше працюють саме з даними протезами. Вибираючи анатомічні імпланти грудні, ви можете не переживати, що у оперує хірурга буде недостатньо досвіду.

Вибір відповідного обсягу необхідно узгодити з лікарем. Мрії мріями, але фахівець дасть всі необхідні рекомендації, проконсультує з приводу результатів і наслідків. Не нехтуйте цими рекомендаціями і не зіткнетеся з несподіваними наслідками в майбутньому.

Час служби імплантів грудей і їх заміна не повинно турбувати нинішніх пацієнток. Всі фірми надають довічну гарантію, за умови, що жінка буде дотримуватися рекомендацій по "експлуатації".

Провідні компанії - виробники імплантів пропонують широкий вибір. Зупинимося на компаніях з великим терміном роботи і хорошою репутацією. Так ви можете бути впевнені в результаті, не переживати про тяжкі наслідки для свого здоров'я і краси. Перераховані фірми велику увагу приділяють своїй репутації.

МакГан. Продукція цієї марки пропонує моделі за найвищими цінами на ринку, але вони мають і найкращою якістю. На даний момент існує бренд «МакГан», так як сама фірма об'єдналася з ще одним виробником ендопротезів і змінила назву на Аллерган.

Ментор. Фірма з заводами в США і Нідерландах. Низький ризик капсулярною контрактури гарантований пацієнткам, які зупинили свій вибір на товарах даної компанії. Варто відзначити, що і у інших виробників така проблема підстерігає близько 1% пацієнток, то є ймовірність спочатку низька. Фірма також довго існує на ринку, має світове ім'я.

Політех СІЛІМЕД. Європейський виробник, лідер на ринку даного регіону.

Головні відмінності сучасних протезів

Основні відмінності імплантів третього покоління зробили їх найбільш затребуваними на ринку. Еластичні анатомічні імпланти грудні не заважають рухів, безпечні для здоров'я і довговічні. Чи не зажадають заміни через пару років.

вартість

Ціни на імпланти варіюють в межах 25-50 тисяч рублів за штуку. Зрозуміло, в ціну буде включена вартість хірургічного втручання. Обговоріть з лікарем різні варіанти і ціни - оперує фахівець краще розбирається в нюансах, попередить про можливі сюрпризи, розповість про всі достоїнства і недоліки обраної моделі.

висновок

Осмислено підходите до вирішення провести дану операцію . Пам'ятаєте «золоте» правило ендопротезування: жоден протез не працюватиме краще або хоча б аналогічно самому органу. Будьте критичні до реклами, пам'ятайте, що скрізь є свої «підводні камені», про які потрібно проконсультуватися з лікарем. Вибирайте досвідченого і надійного фахівця в хорошій клініці.

Не обходить увагою і питання загальної анестезії. Це важкий стрес для організму. Часом може призводити до летальних наслідків. Не нехтуйте консультацією анестезіолога-реаніматолога, це може врятувати ваше життя.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]