Філлери в вилиці: суть і особливості проведення процедури



корекція скул

Як відомо, область скул у людини більш ніж на 70% створює враження про весь естетичний вигляд обличчя.

При цьому, саме вилиці відповідають за привабливість людини, роблять погляд виразніше, формують гарний рельєф особи. З цієї причини останнім часом все більшою популярністю користується моделювання обсягу скул, яке проводитися за допомогою хірургічної пластики.

Згідно зі статистикою порталу skalu.ru, незадоволені зовнішнім виглядом своїх скул більше 50% жінок. Саме тому питання про методи збільшення даної області особи є дуже актуальним.



Однією і найбільш затребуваних і в той же час ефективних процедур по корекції зовнішнього вигляду щік є встановлення філерів в вилиці.

Фото, відео, а також відгуки про використання філерів в вилиці можна подивитися на численних форумах пацієнтів.

суть методики

Філлери в вилиці використовуються для збільшення даної області особи. Самі по собі філери - це спеціальні гелі, які сьогодні активно використовуються пластичними хірургами для корекції різних частин тіла. Застосування даних гелів, перш за все, спрямована на моделювання бажаної форми, надання потрібної області тіла пружності і виразності.

Філлери в вилиці впроваджуються за допомогою ін'єкцій. При цьому, більшість даних гелів в своєму складі містять гіалуронову кислоту.

Важливо відзначити, що сучасні філери мають високу ціну, ризики негативних наслідків після введення, а також біодеградіруемие вплив, що може бути оцінений як негативне, так і позитивне властивість.

Показано встановлювати філери в область скул в наступних випадках:

  1. Природні слабо виражені скули.
  2. Запалі щоки, які можуть виникнути за віковими причин або внаслідок різкого схуднення.
  3. Зміна рельєфу особи, яке сталося після травми лимбо оперативного втручання.
  4. Невдало проведена пластична операція або процедура на обличчі.
  5. В'ялість шкіри в області вилиць.
  6. Асиметрія скул.


Протипоказання

Не проводиться введення філерів в вилиці під час вагітності та лактації, при загостренні хронічних захворюваннях, порушенні згортання крові і респіраторних хворобах.

Також не слід практикувати даний метод корекції скул при схильності до утворення рубців, інфекційних або алергічних процесах, цукровому діабеті і зниженому імунітеті.

Для того, щоб не допустити розвитку небезпечних ускладнень, навіть при наявності одного з вищеописаних протипоказань коригувати вилиці філлерамі не можна.

Філлери в щоки: переваги та основні недоліки проведення процедури

Головним плюсом філерів в вилиці є те, що такі ін'єкції складаються з природних інгредієнтів, тому ризик неприйняття їх організмом і відчуження мінімальний.

Більш того, при високій кваліфікації лікаря філери в вилиці дозволять створити вираженість особі, і надати вилицях бажаний обсяг.

Філлери в вилиці мають недоліки свого використання:

  1. Ризик відсутності очікуваного ефекту.
  2. Нетривалий результат від процедури, який обґрунтований тим, що вже через рік гель просто розсмокчеться в тканинах і вилиці придбають свій колишній вигляд.
  3. Ризик інфікування, набряку та інших ускладнень, як і після будь-якого пластичного втручання, безсумнівно, високий.

техніка проведення

збільшення скул

Безпосередньо перед проведенням процедури, хірург повинен виміряти анатомічна будова особи пацієнта і обчислити правильні риси, які повинні мати вилиці людини.

Сама процедура починається з ретельної обробки особи за допомогою дезінфекційних розчинів. Далі фахівець наносить на область скул спеціальну розмітку маркером.

Третій етап процедури полягає в якісному знеболюванні. Воно вбереже людину від неприємних відчуттів від процедури і зніме спазм в м'язах.

Після цього людині вводиться гель в потрібні ділянки шкіри. В кінці процедури на вилиці наноситься антибактеріальна мазь.

Загальна тривалість встановлення філерів в вилиці становить від тридцяти хвилин до години.

Ліпофілінг щік: вартість процедури, ризики та можливі ускладнення

Найчастіше після введення філерів у пацієнтів виникають такі ускладнення:

  1. Хворобливість в зоні скул. Зазвичай дане явище спостерігається при використанні биосинтетических філерів, які організм не приймає. При цьому, хворобливість протягом тижня після процедури є нормою, однак якщо вона зберігається довше, то це вагомий привід для звернення до лікаря.
  2. Емболія судин, під час якої останні закупорюються пробками від зайвого введення препарату. Це може привести до некрозу і рубців.
  3. Освіта ущільнень на шкірі, які будуть вкрай неестетичними.
  4. Запалення шкіри внаслідок занесення інфекції. Лікується дане стан курсом антибіотиків.

Більш того, іноді після введення філерів у людини розвивається сильний набряк тканин. Зазвичай він спостерігається в перші кілька днів після процедури і проходить самостійно, проте якщо дане явище не нормалізувався, пацієнту може знадобитися медикаментозна терапія і прикладання холодних компресів до вилиць.

Важливо знати, що корекція скул філлерамі - це досить складна процедура, до якої потрібно ставитися дуже серйозно. Саме тому варто гранично уважно підходити до вибору клініки і фахівця, який буде вводити філери в вилиці людини.

реабілітація

Реабілітація після встановлення філерів в вилиці, так само як і при ліполіфтінга щік, передбачає дотримання ряду правил. Таким чином, після цієї процедури пацієнту протягом пари тижнів забороняється відвідувати солярій і баню. Також не слід наносити на обличчя скраби і різні дратівливі крему. Замість цього щодня варто зволожувати шкіру спеціальними засобами.

При перебуванні на сонці важливо користуватися захисними кремами.

Від застосування «важкої» косметики у вигляді тональних кремів період реабілітації також варто відмовитися.

ціни

Вартість встановлення філерів, так само як і ліполіфтінга щік, багато в чому залежить від конкретної клініки, де буде здійснюватися процедура, кваліфікації фахівця і якості вводяться препаратів.

Таким чином, ціна на введення філерів і ліполіфтінга щік в середньому становить 25-40 тис. Рублів. При цьому слід зазначити, що якщо пацієнт разом з корекції скул бажає також позбутися від зморшок, жиру і підтягти загальний овал обличчя, то в такому випадку вартість його омолодження буде в рази вище.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]