Ліпосакція живота: кому можна робити, показання, протипоказання і види проведених процедур



ліпосакція живота

Бути красивими і стрункими хочуть багато чоловіків і жінки. Не всім людям від природи дісталися хороші гени і прискорений метаболізм, який допоможе зберегти гарну фігуру все життя. Поки людина молода, йому легше тримати себе в формі. Вік, неправильне харчування і малоактивний спосіб життя призводять до того, що з часом збільшуються жирові відкладення в проблемних зонах, особливо в районі живота. Заняття спортом і дієта вимагають від пацієнта зусиль, і не завжди з їх допомогою вдається досягти бажаного результату.



Розвиток медицини та пластичної хірургії відкриває нові горизонти для людей, які прагнуть досягти досконалості. Ліпосакція живота - це дуже затребувана процедура, до якої вдаються пацієнти, які бажають зменшити жирові відкладення в цій зоні тіла і зменшити обсяг талії.

Дана операція користується попитом у жінок, так як саме вони найчастіше стикаються з відкладеннями жиру в районі живота, що зумовлено генетичними особливостями будови тіла. Якщо в юному віці багато хто може похвалитися тонкою талією, то після пологів, коли організм зазнає фізичні зміни і гормональну перебудову, в області живота, стегон і на боках збільшуються жирові відкладення.

Кому можна зробити операцію з видалення жиру

Ліпосакція живота може бути зроблена пацієнтам, які не мають протипоказань до проведення даної операції. Рекомендований вік пацієнта до 40 років. Людина повинна знати, що за один раз не рекомендується прибирати більше 2 літрів жирової тканини, так як якщо знехтувати цією рекомендацією, то це може спровокувати «гіпофізарний відповідь».

Організм, не дорахувавшись звичних обсягів, може почати їх в прискореному темпі відновлювати. Тому не варто розглядати ліпосакцію живота, як метод швидкого схуднення.

Операція не рекомендована людям з вираженим надмірною вагою. Якщо пацієнт хоче після скидання зайвих кілограмів скульптуріровать своє тіло за допомогою відкачування жиру з проблемних зон, то слід закріпити отриманий результат протягом мінімум півроку перед хірургічним втручанням.

Не слід робити ставку на те, що зайвий жир можна просто зрізати там, де він не потрібен. Прибрати його надлишок таким шляхом не вийде, так як знадобиться проведення безлічі операцій, що для організму буде складно винести. За медичними показаннями серійна ліпосакція живота може бути проведена в лікуванні ожиріння, якщо консервативні методи лікування, такі як дієта, фізичні навантаження і медикаментозна терапія не приносять бажаного результату.



види операцій

Існують різні методи проведення ліпосакції живота, але їх об'єднує загальний принцип впливу на організм пацієнта.

Через канюлю під тиском з тіла пацієнта відкачується зайвий жир, але все ж є певні відмінності в проведенні процедур різного виду:

  • Вакуумна ліпосакція полягає у видаленні зруйнованих надлишків тканини через невеликі надрізи на шкірі проблемної зони. Процедура може бути сухою і вологою, обидві проводяться під загальним наркозом. У другому випадку для руйнування жирової тканини використовується спеціальний розчин, який вводиться в організм для полегшення виведення з нього жиру через отвори.
  • Шприцева ліпосакція застосовується для видалення невеликої кількості жиру з чутливих зон людського тіла, таких як підборіддя, шия, коліна. Процедура відрізняється трудомісткістю, але пацієнт після неї дуже швидко відновлюється.
  • Лазерна ліпосакція живота полягає у впливі на жирові клітини енергією лазера , яка їх руйнує. Цей метод відкачування жиру має переваги, такі як висока ефективність, мала травматичність і підтяжка шкірних покривів, тому його можна застосовувати для проблемних зон з в'ялою шкірою. Лазерний промінь не тільки руйнує жирові клітини, а й припікає дрібні кровоносні судини, перешкоджаючи рясного кровотечі. Реабілітаційний період короткий і не приносить пацієнтові особливого дискомфорту. Лазерна ліпосакція є хорошою альтернативою класичній процедурі видалення жиру.
  • Вібраційна ліпосакція робиться за допомогою вібропневматіческого апарату, який забезпечує поступальний рух канюлі всередині тіла. За допомогою даної методики лікар може вилучити з організму пацієнта велику кількість жиру за один раз. Процедура, яка виконується таким способом, менш травматична і не вимагає застосування загального наркозу. Вона забезпечує хороший результат, так як ризик нерівномірного відсмоктування жиру зведений до мінімуму.
  • Радіочастотна ліпосакція використовує радіохвилі для перетворення жирових клітин в емульсію, яка потім відсмоктується за допомогою вакууму. Її перевага полягає в тому, що процедура допомагає позбутися целюліту і підтягнути шкіру. Метод можна використовувати, коли потрібно видалити багато відкладень за один раз.
  • Тумесцентная ліпосакція полягає у видаленні зайвого жиру з ділянки, попередньо обколоти фізрозчином, змішаного з анестетиком. Розріджена жирова тканина легко видаляється. Процедура може проводитися без наркозу, відновлення пацієнта після операції триває стільки ж, скільки при відсмоктуванні жиру звичайним способом.
  • Водоструминна ліпосакція виконується за допомогою спеціального приладу, що подає розчин під тиском в підшкірні шари. Сильна струмінь води розбиває жирові відкладення, не травмуючи сполучну тканину і судини. Відокремлені жирові клітини виводяться з організму вакуумним насосом. Процедура дозволяє викачати до 6 літрів жиру за один раз, є малотравматичної і робиться без загального наркозу.
  • Ультразвукова операційна ліпосакція живота проводиться за допомогою спеціального апарату, який впливає ультразвуком на потрібну ділянку. Зруйновані жирові клітини видаляються через титанові канюлі. Надрізи робляться мінімальними, щоб запобігти утворенню шрамів.
  • Ультразвукова неінвазивна ліпосакція полягає в застосуванні ультразвуку, який руйнує жирові клітини. При цій процедурі на тілі пацієнта не залишається рубців, синців або набряків. Людина не відчуває болю, тому в анестезії не потрібно. Недоліком ультразвукової ліпосакції є те, що за один раз можна прибрати не більше півлітра жиру.
  • Хімічна ліпосакція є щадним методом видалення жиру. У проблемну зону вводяться спеціальні липолитические речовини, здатні перетворювати його в емульсію, яка виводиться лімфатичною системою природним чином.

відкачування жиру

Вартість кожної з процедур ліпосакції необхідно уточнювати в клініці, в яку пацієнт планує звернутися. Вибрати найбільш підходящий спосіб ліпосакції для пацієнта допоможе фахівець, запросивши його на консультацію. Для того щоб домогтися ідеального результату може знадобитися застосування комбінованих методів впливу. Ціна в даному випадку не завжди є вирішальним фактором, важливо врахувати ще й медичні показання. Перед тим, як зважитися на операцію рекомендується уважно вивчити відгуки про процедуру і майстерності пластичного хірурга, який буде її проводити, щоб не довелося згодом робити корекцію. Для досягнення найкращого результату, в відновлювальний період потрібно обов'язково носити компресійну білизну, щоб процес загоєння відбувався швидше і без наслідків.

Показання та протипоказання

Ліпосакція живота робиться чоловікам і жінкам, які хочуть виглядати красиво і поліпшити форми свого тіла. У багатьох жінок після пологів живіт стає проблемною зоною. Допомогти його зробити струнким і підтягнутим не завжди можна тільки відкачавши жир, в деяких випадках потрібна абдомінопластика. Операцію можна робити всім пацієнтам, які не мають протипоказань, таких як хронічні захворювання в період загострення, хвороби внутрішніх органів, проблеми зі згортанням крові, сильне ожиріння, хвороби серцево-судинної системи, аутоімунні захворювання, онкологія і психічні розлади. Пацієнтам з в'ялою і відвислою шкірою операцію проводити не рекомендується.

Ліпоскульптура живота хірургічним і безопераційним шляхом, етапи проведення процедури

Ліпоскульптура живота - це комплекс процедур з відсмоктування і імплантації жиру в області талії, метою яких є корекція недоліків зовнішності. Заповнення нестачі обсягів з використанням власних жирових відкладень пацієнта, називається ліполіфтінг. Застосування надтонких інструментів дозволяє вилучити жирові клітини без їх пошкодження, що сприяє гарній приживлюваності їх на новому місці. Ліпоскульптура живота часто поєднують з ліпосакції, вилучаючи необхідний матеріал з ділянок тіла, де скупчення жиру надмірно і імплантіруя її в місця, де обсягу недостатньо.

Хірургічна операція

Хірургічна ліпоскульптура живота проводиться під загальною анестезією в комбінації з місцевим знеболенням. Через мікророзріз в потрібні ділянки тіла вводиться розчин, який допомагає відокремити жир і перешкоджає втраті крові. Жир видаляється за допомогою катетера, який приєднується до вакуумного насоса. Розрізи фіксуються склейками, щоб попередити утворення рубців. Тривалість процедури становить близько півгодини для кожної зони тіла.

Безопераційна ліпосакція живота

Безопераційна ліпосакція живота проводиться із застосуванням новітніх розробок в області пластичної хірургії. Щоб отримати результат без хірургічного втручання, на проблемну зону впливають одним з методів, які не потребують відсмоктування жиру через розрізи за допомогою канюль. Це може бути ультразвукова, Мезотерапевтична або ручна ліпосакція. Організм пацієнта в стані сам вивести зруйновану тканину, що потрапила в міжклітинний простір через печінку.

етапи проведення

Основні етапи проведення ліпоскульптури живота наступні:

  1. Липомоделирование живота за допомогою вибраного обладнання. Спочатку робиться ліпоаспірація (відсмоктування жиру), в той же час проводиться відшарування тканин. Доктор через розрізи в області пупка і лобка моделює м'язовий каркас, виправляючи його недоліки.
  2. Трансплантація жирової тканини пацієнта в області, обсяг яких необхідно збільшити.

Після операції необхідно носити тугі пов'язки і компресійну білизну, а також перебувати під наглядом фахівців, щоб реабілітаційний період пройшов гладко і пацієнта радував отриманий результат.

Відкачування жиру з області талії: реабілітація, можливі ускладнення, результати і ціна

Медицина розвивається, і відкачка жиру на сьогоднішній день виконується із застосуванням найпередовіших напрацювань в області пластичної хірургії. Є безліч методів, які допомагають зробити цю операцію практично безболісною і без шрамів. Процес відновлення пацієнта став не таким тривалим і проходить легше, за умови дотримання рекомендацій лікаря.

реабілітація

Відкачування жиру з проблемних зон - це операція, складність якої залежить від обраного методу. Є як малоінвазивні процедури, так і ті, реабілітація після яких досить тривалий процес.

У кожному разі рекомендації для відновного періоду визначає лікар, але є загальні вимоги, дотримання яких необхідно всім пацієнтам, які перенесли операцію:

  • Носіння спеціального компресійного білизни.
  • Обмеження фізичних навантажень.
  • Дотримання дієти, яка виключає вживання жирної, солоної і смаженої їжі. Їжа повинна містити мінімум солі.
  • Відмова від куріння і вживання алкоголю.
  • Виняток проведення масажу прооперованої зони.
  • Обмеження перебування під відкритим сонцем, а також відвідування соляріїв, саун і басейнів.

Лікар призначить необхідні фізіопроцедури, які допоможуть відновитися після операції.

Як виглядає живіт після липомоделирование

ліпоскульптура живота

Відразу після операції живіт може виглядати набряклим, в деяких місцях можуть бути присутніми синці. Результат проведеної ліпосакції залежить від багатьох факторів, але якщо операція відкачування жиру проведена професійно, то живіт на фото після пройденої реабілітації виглядає більш підтягнутим і акуратним, добре видно зменшення обсягів в районі талії.

можливі ускладнення

Раніше ускладнення після ліпосакції несли в собі серйозну загрозу для здоров'я і життя пацієнта, що робило проведення даної операції рекомендованим виключно відповідно до медичних показань. Пластичні хірурги за останні десять років значно удосконалили методику своєї роботи, зібрали теоретичну базу і визначили протипоказання до проведення ліпосакції, які дозволили звести до мінімуму негативні наслідки для організму пацієнта.

Відкачування жиру з живота може спровокувати такі генералізовані ускладнення:

  1. Крововтрата. Чим більше обсяг видаляється з талії жиру, тим більша ймовірність пошкодження судин і втрат крові у пацієнта. Якщо вона становить більше півлітра, то рекомендовано зупинити ліпосакцію, щоб в післяопераційний період у хворого запобігти розвитку анемії і ішемії мозку.
  2. Тромбоемболія легеневої артерії. Рідко зустрічається ускладнення, при якому відбувається відрив тромбу і потрапляння його в кров'яне русло. Це може привести до зниження тиску, пневмонії або летального результату.
  3. Синдром жирової емболії. Це ускладнення обумовлено попаданням жиру в судини, там він порушує мікроциркуляцію крові і провокує формування микротромбов. Цей процес може спровокувати набряк головного мозку, розлади функціонування внутрішніх органів, дифузне кровотеча і крововилив.

До ускладнень місцевого характеру слід віднести: поява великих гематом, освіта сірому, набряклість тканин, некроз і нагноєння тканин, розлад чутливості і поява пігментації. Не виключена ймовірність появи косметичних дефектів силуету після операції, через погану скоротності шкіри або недостатньо професійного проведення ліпосакції.

Скільки коштує прибрати жир з живіт

Ціна відкачування жиру з талії зазвичай розраховується після консультації у фахівця, так як вона залежить від багатьох факторів. Обраний метод ліпосакції, необхідність загального наркозу, складність і обсяг проведеної процедури, тривалість перебування в стаціонарі безпосередньо впливають на вартість операції. Ліпосакція в області живота є однією з найдорожчих, так як в цій зоні міститься більша кількість жирових відкладень. Ціна послуги може складати 45-110 тис. Рублів.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]