Видалення жиру з живота у чоловіків: огляд методів, показання та протипоказання



Видалення жиру з живота у чоловіків Збільшення ваги у сильної статі часто відбувається по абдоминальному типу, що пояснюється фізіологічними особливостями організму. Видалення жиру з живота у чоловіків за допомогою дієти і занять в тренажерному залі вимагає певних зусиль і часу, тому все частіше фіксуються випадки звернення до пластичних хірургів.



У більшості випадків проблема вирішується шляхом проведення абдомінопластики - операції, що включає в себе, крім ліпосакції, ще й корекцію шкірної і м'язової тканини черевної стінки. Як і будь-яке інше хірургічне втручання, ця процедура може викликати ускладнення і утворення рубців, тому не є альтернативою заходів щодо нормалізації ваги. До пластиці рекомендується вдаватися тільки в разі відсутності ефекту від інших методів.

Абдомінопластику у чоловіка, як і у жінки, можна проводити з використанням часткового методу, коли надлишок жирових відкладень віддаляється через невеликий отвір нижче пупка (за допомогою лазера) або класичним способом.

Залежно від того, який з методик обраний, видалення жиру з живота у чоловіків може здійснюватися як в умовах стаціонарного відділення, так і амбулаторно.

  • Основними побічними ефектами подібної пластики живота є больовий синдром і набряклість в перші дні після процедури, причому хворобливість і чутливість може бути присутнім від декількох тижнів до декількох місяців.
  • Крім цього пацієнт можлива наявність оніміння, гематом в місці розрізу, а також загальна слабкість в відновлювальний період. Для купірування болю призначають анальгетики (Трамадол, Кетанов, Диклофенак), щоб зменшити набряк необхідно використовувати дренажі і робити своєчасні перев'язки.
  • Для того щоб рубець після загоєння шва виглядав якомога непомітніше, використовують стимулюючі загоєння крему і мазі (спочатку Левомеколь, а потім Контрактубекс).

Іноді абдоминопластика може привести до таких ускладнень, як інфікування поверхні рани, кровотечі, тромбоемболії легеневої артерії. Причому перераховані проблеми більш вірогідні у людей страждають серйозними недугами з боку серця, нирок і печінки, порушенням згортання крові, цукровий діабет, а також у курців.

Реабілітація після операції на животі полягає в проведенні своєчасних перев'язок до повного загоєння шва (близько 2-х тижнів), носіння бандажа і обмеження фізичного навантаження (1-1,5 місяці). У переважній більшості випадків пацієнт може повернутися до роботи вже через місяць.

Повне відновлення іноді займає набагато більше часу. Після пластики живота для підтримки отриманого косметичного ефекту необхідно дотримуватися здорового харчування і відвідування тренажерного залу. Іноді для видалення зайвої шкіри в області над лобком потрібна додаткова маніпуляція - паннікулектомія.



Операція з видалення фартуха живота

Ліпосакція живота у чоловіків Операція з видалення фартуха живота рекомендується при наявності обвислих шкірно-жирової складки на передній черевної стінки. На відміну від абдоминопластики при цьому типі хірургічного втручання не підтягується жоден м'яз преса.

Досить часто паннікулектомія робиться одночасно з ліпосакції жиру на животі, якщо у пацієнта є відповідні свідчення.

Шкірно-жирова складка є не тільки естетичної, а й серйозною медичною проблемою, так як сприяє розмноженню хвороботворних мікроорганізмів, розладів кровообігу і перешкоджає нормальній інтимного життя.

З'являється фартух через різкий перепад ваги в бік схуднення, позбутися від дефекту можна тільки хірургічним шляхом. Якщо немає протипоказань (ожиріння ІІІ ступеня, цукровий діабет, тяжкі хвороби серцево-судинної системи, захворювання інфекційної природи, злоякісні новоутворення різної локалізації, порушення з боку згортання крові, неконтрольована гіпертонія), то доктор призначає передопераційну підготовку, яка триває кілька місяців.

Щоб результат паннікулектоміі був успішним, протягом року до її проведення у пацієнта повинен бути стабільний вага, а також хороший рівень фізичної підготовки, який можна забезпечити, відвідуючи 3 рази в тиждень тренажерний зал, і кожен день, здійснюючи піші прогулянки до 10 тисяч кроків.

важливо

Повноцінне харчування зі зниженою калорійністю сприяє насиченню організму всіма необхідними вітамінами і мінералами, а також сприяє підтримці постійної маси тіла.

Не пізніше як за 14 днів необхідно відмовитися від куріння і вживання спиртних напоїв, а також уточнити у лікаря доцільність застосування деяких ліків перед операцією (наприклад, аспірин краще тимчасово скасувати, а гіпотензивні засоби слід продовжувати вживати). До дня проведення хірургічного втручання варто придбати відповідне за розміром компресійну білизну або бандаж.

Операція зі зрізання жиру з живота Паннікулектомія проводиться під загальним наркозом, тому за 8 годин до проведення анестезії заборонено вживати їжу, а за 4 години - воду, щоб попередити можливість появи блювоти.

Операція з видалення фартуха живота проводиться в стаціонарних умовах, загальний період госпіталізації може займати до 7 днів. Час проведення процедури залежить від розміру фартуха, який може розташовуватися на рівні статевих органів, доходити до верхньої частини або середини стегна, а також до колін.

Протягом декількох діб після пластичної корекції є необхідність в ін'єкційному знеболюванні і частій зміні пов'язки. Потім пацієнта виписують з клініки з рекомендаціями дотримуватися спокій, не піднімати тяжкості більше 4 кг, носити спеціальну білизну і дотримуватися обмеження в харчуванні протягом 30 днів. У рідкісних випадках можливе виникнення післяопераційних ускладнень - утворення колоїду, втрати чутливості, інфікування шва, сепсис.

Ліпосакція живота у чоловіків допоможе позбутися від «зайвого»

Ліпосакція живота у чоловіків проводиться для видалення жирового прошарку, якщо ні спорт, ні дієта не привели до позитивного результату. Процедура полягає в відсмоктуванні підшкірного жиру за допомогою спеціального пристрою в осіб з I-II ступенем ожиріння.

У більшості випадків ліпосакція не вимагає госпіталізації і проводиться на амбулаторній основі, однак, відсмоктувати велику кількість жиру рекомендується в стаціонарі.

  • Процедура вимагає загальної анестезії, пацієнту вводять фізіологічний розчин, анальгетик, адреналін, судинозвужувальний засіб, ін'єкційний препарат для наркозу.
  • Відкладення жиру видаляють через маленькі розрізи за допомогою спеціального відсмоктує ультразвукового пристрою, який попередньо руйнує ліпідний шар.
  • Тривалість маніпуляції залежить від ступеня ожиріння.
  • Після ліпосакції деякий час зберігаються гематоми, набряклість і болючість, можлива зміна кольору епідермісу, інфікування місць розрізів.
  • Операція зі зрізання жиру з живота в плані виникнення побічних ефектів і ускладнень є більш небезпечною.

Реабілітація після амбулаторної ліпосакції займає всього кілька днів, після чого пацієнт може повернутися до звичайного життя. При поверненні людини до неправильного способу життя жирові відкладення швидко повертаються в оброблену область, тому для збереження ідеальної фігури рекомендується після ліпосакції дотримуватися принципів здорового харчування і забезпечити достатнє фізичне навантаження.

Вибираючи клініку для проведення операції, зверніть увагу на вартість послуг, відгуки клієнтів. Якісну допомогу за нижчою ціною можна отримати і в Пермі або Тольятті, головне, щоб і доктор і клініка мали бездоганну репутацію.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]