Як роблять ліпосакцію різних видів



Як роблять вакуумну ліпосакцію В силу особливостей жіночого організму надлишки жирової тканини відкладаються на стегнах і животі, і часто ніякими дієтами їх прибрати не вдається. Видалити зайвий жир допоможе процедура ліпосакції.

В ході її проведення жир методом аспірації видаляється з проблемних зон, іншими словами, відбувається відсмоктування жиру під вакуумом.



Вважається, що середній вік пацієнток, які вдаються до цієї процедури - жінки 40-55 років. Досить затребувана ліпосакція стегон, живота, області галіфе. За допомогою операції прибирають жирові відкладення на спині, в шийно-комірцевої зоні, так званого «загривку». Вдаються до ліпосакції і чоловіки, в основному це область живота.

Варто відзначити

Процедура є естетичної, а не лікувальною. Вона не допомагає впоратися з ожирінням, а тільки допомагає коректувати фігуру в певних місцях. У ряді випадків пацієнти потребують подальшої підтяжки шкіри, особливо це стосується області живота і другого підборіддя. Зайву шкіру видаляють видаленням.

Процедура ліпосакції не проводиться в стадії загострення будь-яких захворювань, при психічних захворюваннях, при наявності пухлин різної етіології, при вагітності. Ліпосакція не рекомендована при ожирінні, так як це не допоможе впоратися з проблемою. Не проводиться в період менструації, а також годуючим мамам. Мінімальний вік пацієнтів -18-20 років.

Як роблять ліпосакцію? Використовується кілька способів проведення операції:


  • вакуумний;
  • вібраційний;
  • ротаційний;
  • ультразвукової;
  • лазерний;
  • хімічний.

Вакуумна ліпосакція є класичним способом видалення жиру і в той же час найбільш травматичним. Як роблять вакуумну ліпосакцію?


  • Через розріз на шкірі вставляються спеціальні канюлі з тупим наконечником.
  • Хірург зворотно-поступальними рухами розбиває жир, одночасно відбувається його відкачування під вакуумом.
  • Через травматичності даний вид ліпосакції використовується при видаленні невеликих обсягів жирової тканини.

Однією з різновидів вакуумної аспірації є туменесцентная ліпосакція. В ході операції під шкіру вводиться спеціальний розчин: суміш з фізрозчину, лідокаїну і адреналіну. Розчин сприяє розрідженню жиру, який потім відкачується через канюлю. Ця методика дозволяє не травмувати кровоносні судини, але не підійде пацієнтам з алергією на лідокаїн.

Вібраційна ліпосакція рекомендована для видалення жиру в зонах спини, живота, стегон і сідниць.

  • Маніпуляція виконується за допомогою вібропневматіческого апарату.
  • Канюля швидко рухається в різних напрямках, руйнівно діючи на підшкірний шар жиру.

При ротаційної ліпосакції використовується стиснене повітря, внаслідок чого канюля здійснює обертальні рухи. Використовуваний вібраційно-ротаційний метод змушує канюлю обертатися, і вібрувати. Застосування даних методик дозволяє не порушувати цілісність судин, не призводить до некрозу шкіри.

Як проходить підготовка до ліпосакції Як роблять ліпосакцію ультразвуковим методом? Він проводиться шляхом введення в підшкірний шар спеціального зонда. Ультразвук руйнує жирові клітини, потім жир відкачується. Травмування тканин мінімально, тому пацієнт швидко відновлюється після операції.

Використовується і метод безоперационной ультразвукової ліпосакції, при цьому шкірний покрив не порушується і не потрібно анестезії. Продукти жирового розпаду виводяться природним шляхом, за допомогою лімфатичної кровоносної систем.

Лазерна ліпосакція проводиться за допомогою канюлі з оптоволокном. Завдяки локальному нагріванню, жир швидше руйнується, стає більш в'язким. Це полегшує його відкачування. Метод вважається менш травматичним, застосовується в області стегон, живота, талії і колін. Показаний віковим пацієнтам, так як над місцем проведення операції поліпшується тургор шкіри. Це відбувається завдяки збільшенню вироблення колагену.

Хімічна ліпосакція є безопераційним методом. При її проведенні під шкіру вводяться розчини, що руйнують жир (використовуються кофеїн, рослинні екстракти). Під впливом активних речовин жир переходить в більш рідку фракцію і виводиться з організму за допомогою лімфатичної системи.

Даний метод ліпосакції проводиться для видалення невеликих порцій жиру, в області колін, підборіддя і ін. З позитивного боку можна відзначити безболісність операції, відсутність реабілітаційного періоду. Загальна тривалість курсу - від 4 до 6 процедур. Первісне зменшення обсягів до 3 см., При повторному впливі до 5-10 см.Процедуру можна повторити через півроку.

Як проходить процедура ліпосакції

Незважаючи на те, що процедура не є складною з медичної точки зору, слід серйозно поставитися до вибору клініки і лікаря. Ознайомтеся з відгуками пацієнтів про клініку і віруючих, ознайомтеся з ліцензією. Остаточне рішення вам допоможе прийняти лікар на попередній консультації. Він розповість про протипоказання до процедури, про метод проведення ліпосакції, про те, як проходить ліпосакція, про можливі ускладнення.

Лікар проведе огляд пацієнта, роз'яснить, як проводити підготовку до операції. При огляді встановлюється стан шкіри і можлива кількість видаляється жиру.

За 2 тижні до операції необхідно:

  1. Відмовитися від алкоголю і сигарет, це поліпшить загальний стан і згортання крові.
  2. Почати прийом залізовмісних препаратів щоб уникнути післяопераційної анемії.
  3. Правильно харчуватися, обмеживши в раціоні жирне, солоне, кава та ін.
  4. Не приймати медикаменти, що розріджують кров.

За тиждень повністю відмовитися від занять спортом, не проводити епіляцію в області корекції. За 3 дня не використовувати дезодоранти і парфумерію. Процедуру ліпосакції проводять як під загальним, внутрішньовенним наркозом, так і під місцевою анестезією. Місцевий наркоз застосовують зазвичай при невеликій зоні впливу і малій кількості видаляється жиру.

Загальний обсяг одночасно видаляється жиру не повинен перевищувати 1,5-2 л., Це питання попередньо узгоджується з лікарем. В середньому тривалість операції складає 2 години.

Хірургічне втручання проводиться в кілька етапів:

  1. Хірург робить розрізи на шкірі.
  2. В підшкірний шар через розрізи вводиться спеціальна канюля, під'єднана до апарату.
  3. Канюля рухається в жировому шарі віялоподібними поступальною ходою, розбиваючи жирові клітини.
  4. Жирова емульсія під вакуумом аспирируется в спеціальну ємність.

Процедура є досить відпрацьованою, проходить в штатному режимі. Після проведених маніпуляцій пацієнт залишається в стаціонарі на 1-2 доби.

Реабілітація після ліпосакції і можливі ускладнення

Реабілітація після ліпосакції Реабілітація після ліпосакції залежить від обсягу і складності операції, може тривати від доби до півроку. Після операції больові відчуття зазвичай незначні, пацієнти залишаються в стаціонарі через виділення рідини в місцях проколів. Зазвичай до ранку рідина вже не виділяється, пацієнт іде додому.

Час непрацездатності становить від 2 до 5 діб. Після операції надаватися компресійну білизну, яке необхідно носити 3-4 тижні цілодобово. Воно зменшує набряки, сприяє підтягування шкіри і зменшення больових симптомів. Душ можна приймати на 5-6 день після операції. У зоні корекції утворюються набряки, ущільнення, горбистість шкіри. Окремі пацієнти скаржаться на хворобливість, спазмування м'язів і підвищення температури. Для усунення хворобливості лікар може виписати знеболюючі засоби, для запобігання запалення-антибіотики.

важливо

Відновлення після ліпосакції відбуватиметься значно швидше, якщо чергувати спокій і щадні фізичні навантаження. Великі фізичні навантаження, солона їжа, перегрів можуть викликати появу «гуляють» набряків. Особливо довго, до 3-х місяців, набряки можуть зберігатися в області гомілки.

Однією з проблем після проведених маніпуляцій є поява розтягнутої шкіри і порожніх порожнин, що утворилися після аспірації жиру. Призначені лікарем фізіопроцедури і курс масажу допоможуть впоратися з проблемою. Проведення лимфодренажного масажу сприяє рівномірному розподілу лімфи по тілу, повернення втраченого тонусу, вирівнювання її тону.

Правильно проведена ліпосакція м'яко скоректує обсяги вашого тіла, зробивши його знову струнким і привабливим.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]