Фетграфтінг: що це таке, наскільки ефективний і як проводиться операція



Фетграфтінг

Завдяки сучасним технологіям і новітнім методикам пластичної хірургії, сьогодні можна без особливих проблем підкоригувати будь-які недоліки зовнішності, причому не тільки особи, але і тіла в цілому.

Однією з таких досить популярних методик корекції тіла є фетграфтінг або липофилинг, завдяки якому за досить короткий проміжок часу, можна до невпізнання змінити деякі ділянки, приводячи їх в ідеальні форми.



Ніяких штучних імплантів і хімічних засобів, виключно натуральні і природні для організму компоненти.

Що це

Що ж собою являє процедура фетграфтінга. Вперше цю процедуру почали проводити в США близько 10-ти років тому, а сьогодні ця методика широко використовується і в вітчизняних клініках краси. Його принцип полягає в пересадці власної жирової тканини з тих місць, де їх в надлишку, зазвичай це область живота, туди, де їх не вистачає.

З якими проблемами справляється

Найчастіше процедуру фетграфтінга використовують для:

  • корекція кривизни ніг;
  • збільшення або зміни форми сідниць;
  • збільшення обсягу та коригування форми грудей;
  • омолодження рук;
  • усунення зморшок на тілі та обличчі;
  • усунення носо-губних або міжбрівних складок на обличчі.

Також подібну методику практикують для коригування окремих ділянок тіла після нанесених травм, які призвели до естетичної деформації.



переваги

Основним і головною перевагою даного методу пластичної коригування тіла є використання не стороннього, а власного жиру. До якого не потрібно звикання, організм її не відривати, не проявляються алергічні реакції і пацієнту після такої процедури не потрібно реабілітація. Також важливий той факт, що так званий пересадочний «матеріал» не потрібно ніде шукати, все є в наявності у пацієнта.

Одні частини тіла успішно зменшуються, за рахунок першого етапу операції, а інші набувають потрібний обсяг. І все це проводиться шляхом найменшого хірургічного втручання, що практично не викликає стрес і не порушує природний процес життєдіяльності організму пацієнта. Після операції не залишається ніяких рубців, відсутні будь-які хворобливі або неприємні відчуття.



Як швидко можна оцінити результати липофилинга і наскільки довго зберігається ефект

Виходячи з практики проведення подібних операцій, слід зазначити, що у 70-80% пацієнтів, які застосували фетграфтінг, пересаджені жирові клітини успішно прижилися. Період, за який тканини приживаються повністю, становить від півтора до двох місяців, однак перші вже помітні позитивні зміни проявляються через три тижні. Підсумкового ж результату, який буде зберігатися протягом двох років, слід очікувати черга три місяці. Якщо після проведення першої процедури, досягти 100% бажаного результату не вийшло, її можна провести повторно.

Особливості проведення пересадки жирової тканини

Фетграфтінг відгуки

Головною особливістю проведення фетграфтінга, є використання власного біологічного матеріалу (жирових клітин) пацієнта. Що забезпечує високу успішність операції і гарантує її повну безпеку, на відміну від пластичних процедур, для виконання яких використовуються сторонні імпланти.

Чи не останню роль відіграє і кінцевий результат, в більшості випадків відкориговані частини тіла, виглядають натурально, і зовсім нічим не вказують на те, що тут проводилося, нехай і невелике, але все таки хірургічне втручання. Повністю відсутні шрами і будь-які інші позначки, проведеної процедури.

Підготовка і проведення операції

Незважаючи на те, що фетграфтінг проводиться досить швидко і не потребує спеціальної госпіталізації пацієнта, дана операція, як і будь-яка інша, вимагає попередньої підготовки.

По-перше, необхідний повний медичний огляд, здача загального аналізу крові та сечі, консультація деяких фахівців, щоб повністю виключити можливі ускладнення після процедури.

По-друге, лікар зробить кілька фото, і погодить з пацієнтом яким дожжен бути контур корректируемого ділянки. Особливо це стосується тих випадків, коли передбачається проведення мікрофетграфтінг на обличчі.

По-третє, перед процедурою слід утриматися від прийому нестероїдних і протизапальних препаратів, будь-яких вітамінів, гомеопатії і аспірину. Також бажано за 2-3 тижні відмовитися від куріння і алкоголю.

Перший етап операції, це ліпосакція жиру, після чого він очищається від домішок крові і тканинної рідини. При цьому фахівець намагаються зберегти максимально можливу кількість цільних жирових клітин.

Далі в коректованих місцях робляться невеликі надрізи, їх розмір становить не более3-х міліметрів, і через них, отриманий після фільтрації жир обережно вводиться невеликими дозами (не менше 0.1 мл) шар за шаром в різних напрямках, усуваючи дефектні місця. По завершенню, процедури на місця надрізів накладається спеціальна стерильна пов'язка у вигляді пластиру.

Подібна процедура триває від 30 до 60 хвилин, в залежності від обсягу коригування дефектних місць і пересаджуваної жиру.

Операція фетграфтінг може проводитися як під місцевим, так і під загальним наркозом. За станом пацієнта, його показниками життєдіяльності стежитиме фахівець, в той час як пластичний хірург приступить до свої прямих обов'язків. В ході операції, попередній план дій може бути трохи змінений, це пов'язано з фізіологічними особливостями кожного конкретного організму.

Післяопераційні догляд і відновлення

Після операції, якийсь час за пацієнтом буде вестися спостереження, можливе застосування знеболюючих засобів. Відзначається, що найчастіше набряклість і множинні хворобливі гематоми, турбують пацієнтів в місцях, звідки злітала жирова клітковина. Для полегшення стану, також може бути застосовано спеціально компресійну білизну.

Протягом найближчих трьох місяців, після фетграфтінга не рекомендуються будь-які фізичні навантаження, масажі області коректованих місць, а також похід в сауну, лазню, солярій та інші теплові процедури.

ускладнення

Як правило, фетграфтінг вкрай рідко призводить до серйозних ускладнень. Найчастіше вони обмежуються невеликими набряками, гематомами і сірому на місцях хірургічних втручань.

Також можуть виникнути проблеми, пов'язані з:

  • побічними реакціями на анестезію;
  • алергічних реакцій на допоміжні медикаменти;
  • тимчасовим зміною чутливості тканин в місцях проведення процедури;
  • рубцюванням тканин;
  • інфікуванням тканин;
  • незадовільним результатом.

Рідко зустрічається некроз введених жирових клітин.

Щоб операція по пересадці жирових тканин пройшла успішна, без будь-яких негативних наслідків, слід звертатися за подібною допомогою виключно в кваліфіковані профільні медустанови, і ні в якому разі не користуватися послугами сумнівних приватних клінік.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]