Безопераційна ліпосакція і популярні методики
Не кожна людина зважиться видалити зайві жирові відкладення за допомогою операції. А якщо традиційні способи схуднення не приносять видимого ефекту і хірургічне втручання не бажано, то на допомогу приходить безоперационная ліпосакція.
Безопераційна ліпосакція або ліполіз - це система процедур без хірургічного втручання, яка призводить до зменшення жирового прошарку і до позбавлення від целюліту.
Існує кілька видів ліпосакції, в залежності від використовуваних інструментів і апаратів. Давайте розглянемо найпопулярніші і поширені види безопераційної ліпосакції.
методики
Способів позбавлення від зайвих сантиметрів існує чимало - від різноманітних способів харчування, занять спортом, до хірургічного втручання або апаратних впливів. При будь-якому з обраних способів відбувається процес ліполізу - видалення оболонок жирових клітин і виведення вмісту клітин через стандартні канали виведення організму. Різниця процедур полягає в витрачений час на втрату ваги і в глибині впливу, ефективності процедур.
Якщо є необхідність прибрати кілька сантиметрів з певної зони, то ні для кого не секрет, що зробити це за допомогою системи харчування або спорту досить проблематично. Найбільш ефективно в такому випадку застосовувати методи, які направлено впливають на потрібні зони і прибирають ненависні сантиметри. І зовсім не обов'язково лягати під ніж пластичного хірурга, можна обійтися і безопераційної ліпосакції.
Існує 2 основних її види:
- Апаратна.
- Ін'єкційна.
У кожної з методик є унікальні відмінності, на які слід орієнтуватися при виборі виду процедур.
Ін'єкційна методика - до даного способу відносяться інтраліпотерапія і озонотерапія.
Інтраліпотерапія
Для видалення жирового прошарку при такому способі під шкіру вводять спеціальні препарати. Введений склад діє на жирові клітини зсередини і виводить їх вміст по кровоносній системі. Зазвичай до такого методу вдаються для видалення зайвого жиру на невеликих зонах, які неможливо обробити іншими способами. Наприклад, друге підборіддя, шия, коліна і навіть обличчя. Також важливо знати, що для обробки зони, на ній має бути не менше 1,5 см зайвого жиру, інакше є ризик «зачепити» під час процедури здорові клітини.
озонотерапія
Проблемні зони обробляють спеціалізованим озоном. Він діє зсередини і знищує жировий прошарок. Таким способом можна боротися з важкою стадією целюліту і великими жировими відкладеннями. Звичайно потрібно від 5 до 15 процедур, щоб добитися бажаного результату.
До апаратної методикою відносять ліпосакцію за допомогою вакуумного і LPG-масажу, також електроліполіз, кріоліполіз, ультразвукову кавітацію , лазерну , радіохвильової ліпосакцію.
вакуумний масаж
Масаж проводиться тільки при невеликому целюліті і невеликого жирового прошарку. У більш серйозних випадках такий спосіб не підійде. Сам процес відбувається так: вакуумного насадкою фахівець обробляє вибрані зони. Під впливом масажу жирові клітини руйнуються. Їх вміст виводиться за допомогою кровоносної системи. Зазвичай курс триває 4-5 процедур.
LPG-масаж
Апарат поєднує в собі ролерний і вакуумний масаж. Перед процедурою необхідно надіти спеціальний костюм, який гарантує кращий результат. Головна відмінність від звичайного вакуумного масажу - відсутність больових відчуттів, синців, синців. В середньому потрібно 10-12 процедур для отримання бажаних форм, але все суто індивідуально.
Холодний лазерний ліполіз
Ліпосакцію проводять за допомогою спеціалізованих насадок з лампами «холодного світла». При такому впливі поверхню шкіри охолоджується, а жирові клітини під нею руйнуються. Вміст жирових клітин виводиться, як і при схудненні, стандартним способом. Єдина відмінність - швидкість зменшення кількості жирових клітин. Результат після холодного лазера помітний і після першої процедури, але для найкращого ефекту фахівці рекомендують провести 2-3 сеансу.
електроліполіз
Існує 2 способи проведення ліпосакції:
- Електродний - накладки закріплюються на поверхні оброблюваної шкіри. Через накладки проходять електричні імпульси, які і виводять вміст жирових клітин. Самі клітини при цьому не руйнуються. Такий спосіб показаний для боротьби з "апельсиновою кіркою".
- Голчастий - для такого методу спеціальні голки вводять прямо під шкіру проблемних зон. Через голки подається струм і таким чином відбувається видалення зайвого жиру. Вважається, що голчастий спосіб більш ефективний, ніж звичайний електродний. Але існує і мінус у такого способу - неприємні відчуття під час процедури, через введення голок під шкіру. Середнє число процедур - від 5 до 10.
Кріоліполіз
Новинка серед способів ліпосакції. В основі методу - вплив на клітини комбінацією з вакууму і екстремально низьких температур. Також, відбувається тиск на поверхню шкіри, за рахунок цього спосіб є високоефективним. Число процедур до 4, перші результати стануть видні тільки після другого сеансу.
радіохвильової ліполіз
Апарат впливає на шкіру радіохвилями, також додатково відбувається прогрів жирового прошарку. Такий спосіб руйнує жирові клітини, а також підтягує оброблювані ділянки шкіри. Результат стане видно після 5-8 процедур.
Протипоказання
Як і будь-яка медична процедура, безопераційна ліпосакція має протипоказання. Найважливішим обмеженням можна вважати хвороби печінки - саме вона повинна виводити вміст клітин, тому важливо, щоб печінка була здоровою.
Також, до протипоказань можна віднести:
- вагітність, період годування дитини;
- захворювання нирок;
- діабет;
- онкологічне захворювання;
- травми, рани на поверхні шкіри, яка потребує обробки;
- варикоз в зоні обробки апаратом;
- наявність кардіостимулятора або металевого імпланта.
Ультразвукова ліпосакція живота: як відбувається і які результати
Ультразвукова ліпосакція або кавітація - видалення жирового прошарку за допомогою впливу ультразвукового випромінювання. Випромінювання, доходячи до жирових клітин, створює усередині них вакуум. Через це клітини лопаються, а їх вміст виводиться стандартним способом.
За ефективністю ультразвукова ліпосакція живота порівнянна з хірургічною. Щоб добитися ідеального результату, слід поєднувати таку ліпосакцію з лімфодренажним масажем і Термоліфтінг.
Курс складається з 5-7 процедур, причому одночасно можна обробляти не більше 2-х зон, інакше можна перевантажити внутрішні органи.
ускладнення
При дотриманні всіх запобіжних заходів і відсутності протипоказань до процедури, ускладнень після безопераційної ліпосакції бути не повинно. Але деякі дівчата звертали увагу, на те, що після ультразвукової ліпосакції у них було знижено тиск і виникали больові відчуття в зоні обробки. Тому радимо, перед процедурою ознайомиться зі списком протипоказань і проконсультуватися з фахівцем.
анестезія
Головна перевага ультразвукової ліпосакції - відсутність загального наркозу. Перед процедурою може знадобитися тільки місцева анестезія, докладніше це питання слід обговорити з фахівцем, який буде проводити сеанс. Ультразвукова ліпосакція живота триває 1,5-2 години, після чого можна спокійно повертатися до звичних занять. Реабілітаційний період не потрібен, шрамів або синців після процедури не буде, тому зручніше вибрати саме безопераційну ліпосакцію.
результат ліпосакції
Результати суто індивідуальні. Кожен людський організм унікальний, до того ж у всіх дівчат різна товщина жирового прошарку. Тому не варто засмучуватися, якщо ефекту не буде після першої процедури. Краще пройти повний курс і вже після судити про результати.
Також, домогтися більше ефекту допоможе дотримання деяких порад:
- дотримуватися питний режим - не менше 2-х літрів негазованої води в добу;
- бути помірною в їжі;
- додатково відвідувати сеанси лимфодренажного масажу.
Результат після курсу процедур зазвичай тримається протягом декількох років, тому що жирові клітини будете знищені, як і при звичайному схудненні, але тільки в більш короткі терміни.