Що таке підтяжка скроневої області і для чого вона необхідна



Показання до підтяжки скроневої області Підтяжка скроневої області полягає у впливі на область верхньої третини частини особи, близько скронь, за допомогою пластичної хірургії .

Метою такої процедури є позбавлення від зморшок шляхом їх розгладження, а також зовнішнє омолодження шкірних покривів в цій зоні і поліпшення функціональних якостей шкіри.

З віком людина втрачає еластичні властивості шкіри і її пружність, що призводить до появи зморшок і складок.



Найпершою піддається процесу старіння шкіра біля очей, так як вона є досить тонкою і вразливою до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів.

«Гусячі лапки» і зморшки можуть також з'являтися в результаті постійних стресових ситуацій, поганий екологічної обстановки або неправильного способу життя, що включає нездорове харчування. Найчастіше зморшки з'являються ще в юному віці, починаючи від 20 років. Одним з ефективних методів боротьби зі зморшками є підтяжка скроневої області, яка допоможе придбати новий привабливий зовнішній вигляд і почуття впевненості в собі.

Ефективність проведення такої пластики досить висока і результативна, тому що шкіра стає пружною і підтягнутою не тільки в області очей, але і в зоні скул і лоба.

До основного показання застосування підтяжки скроневої області можна віднести процес старіння і втрати функціональності шкірних покривів в результаті вікових змін пацієнта. Але, слід також сказати, що скронева підтяжка може застосовуватися і в якості процедури, що входить в комплексну дію по внесенню змін і коректив форми і контурів особи, а також поліпшення стану шкірних покривів або корекції очей.



Переваги скроневої підтяжка і проведення пластики

До основних сильних сторін проведення скроневої підтяжки можна віднести:

  1. Можливість створення гарного обсягу в області вилиць, що істотно підкреслить красу зовнішнього вигляду і молодість пацієнта.
  2. Розмір здійснюваних розрізів під час операції є маленьким. Розрізи непомітні для оточуючих.
  3. Відсутність ризику втрати чутливості шкіри або посилення цього властивості.

Перш за все, необхідний підготовчий процес для проведення операції. На першому прийомі у лікаря-хірурга пацієнт докладно повинен розповісти про особливості організму, а також уточнити, чи є у нього алергічні реакції або непереносимість на конкретні види медичних препаратів.

Потім необхідно здати комплекс аналізів, за допомогою яких лікар зможе переконатися, що скронева підтяжка не є противопоказанной для клієнта або ж навпаки - виявити патологію або захворювання, яке стане перешкодою для операції.

слід врахувати

За деякий час перед процедурою необхідно відмовитися від вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів для нормалізації процесу кровообігу. Необхідно виключити прийом медичних препаратів, які сприяють розрідженню крові. За кілька годин перед операцією потрібно відмовитися від прийому їжі.

Проведення скроневої підтяжки Для процесу підтяжки скронь застосовують анестезію місцевого призначення. Пластика передбачає незначне хірургічне втручання.

Лікар здійснює малі розсічення в області скронь по краях біля волосся. Розсічення повинні бути рівними. За допомогою таких розтинів хірург здійснює підтяжку тканин на скронях.

Нове положення підтягнутих тканин фіксується, після чого наносяться шви.

Підтяжку скронь можна віднести до ряду легких, але вимагають професіоналізму і навичок в роботі від хірурга. За часом операція триває не більше однієї години.

Після проведення скроневої підтяжки настає реабілітаційний період, який вимагає дотримання деяких необхідних рекомендацій:

  • Носіння швів протягом тижня, після чого лікар знімає їх.
  • Кілька днів після проведення операції слід носити пов'язку спеціального призначення в якості фіксатора. Зазвичай така пов'язка носиться 4-5 днів.
  • Виняток важких фізичних навантажень на продовженні декількох тижнів після скроневої підтяжки.
  • Необхідно уникати надмірного попадання сонячного світла, а відтак відмовитися на деякий час від солярію і відпочинку на пляжі.
  • Не можна відвідувати сауни і лазні певний час, яке можна узгодити з особистим лікарем.

Якщо відмовитися від дотримання перерахованих вище пунктів, можна істотно запустити ситуацію і упустити ефективність результату. Працюючі пацієнти зазвичай на п'ятий день після операції вже повертаються до робочого процесу.

До основних протипоказань підтяжки скронь відносять:

  • захворювання онкологічного характеру;
  • наявність цукрового діабету;
  • розлади психологічного спрямування;
  • гострі інфекційні хвороби;
  • проблема зі згортанням крові захворювання судинних систем.

Слід зазначити

Після проведення підтяжки скронь можливо прояв деяких побічних ефектів, які є короткочасними і незначними. Найпоширенішим побічним ефектом після пластики скроневої області є поява набряклості або синців.

Якщо вдатися до рекомендацій хірурга, набряк усунеться вже через кілька днів, синці незабаром проходять. Також можливе таке ускладнення, як нагноєння рани або інфекційне зараження.

Побічні ефекти виникають, в основному, в результаті неповного дотримання лікарських рекомендацій пацієнтом. Тому слід правильно вести догляд за собою і виконувати всі пункти інструкції хірурга для швидкого одужання і щоб уникнути виникнення ускладнень.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]