Термоліфтінг особи: опис, різновиди, показання та протипоказання



Проблема старіння і в'янення шкіри рано чи пізно зачіпає кожну жінку. І якщо раніше догляд за собою більше зводився до використання різних кремів, зараз цілком доступні процедури апаратної косметології. Вони набагато ефективніше косметичних засобів, результат від їх проведення зберігається надовго. На відміну від пластичних операцій, подібні методики неінвазивної, безболісні, не вимагають серйозного подальшого відновлення і не супроводжуються якими-небудь ускладненнями.

Шкіра після термоліфтінга



Термоліфтінг особи - сучасна процедура, що омолоджує з арсеналу медичної косметології. Її основною перевагою є відсутність шкідливого впливу на тканини епідермального покриву, але в той же час процедура активізує всі що протікають в клітинах шкіри процеси на клітинному рівні.

Суть методики полягає в нагріванні поверхні обличчя і тіла за допомогою хвильового впливу. Однак випромінювання практично не впливає на поверхневі шари шкіри. Основні зміни відбуваються в нижчих структурах і підшкірній клітковині. Вплив тепла служить свого роду каталізатором для біохімічних реакцій і синтезу нових клітин.

В результаті хвильового випромінювання багаторазово посилюється вироблення колагену і еластану - основних «будівельних матеріалів» шкіри, що забезпечують її тургор і підтримку. Крім того, прогрівання забезпечує поліпшення мікроциркуляції в прилеглих судинах підшкірної клітковини. Разом з активно приливає кров'ю до клітин шкіри надходить кисень, вітаміни, мікроелементи, необхідні для повноцінного синтезу пігменту меланіну, есенціальних амінокислот.

Варто відзначити

Омолодження методом термоліфтінга можна проводити не тільки в області обличчя, але і на шкірі всього тіла: живота, стегон, сідниць, внутрішньої поверхні рук, області пахвових западин і т.д.

За відгуками фахівців та пацієнток, проведення процедури забезпечує такий косметологічний ефект на епідермальні покриви:

  • усуває жирові складки в області щік і другого підборіддя;
  • вирівнює глибокі і менш помітні складки на шкірі, викликані зниженням тонусу мімічної мускулатури і віковим зниженням тургору шкіри;
  • прибирає основні ознаки старіння - гусячі лапки, носогубні складки, брилі;
  • усуває мішки під очима, нездорову набряклість обличчя;
  • піднімає навислі повіки, коригуючи форму очей;
  • вирівнює кольору обличчя, маскування пігментних плям;
  • прибирає невеликі вогнища запалення, вугрової висипки, акне.

При обробці проблемних зон на тілі термоліфтінга дозволяє позбутися целюліту, підшкірних жирових відкладення і, як наслідок, зайвих сантиметрів на талії, стегнах. Подібна процедура - прекрасний спосіб підтягнути шкіру живота після пологів, в цілому оздоровити тіло і усунути всі прояви віку.



Термоліфтінг особи може проводитися в одному з наступних режимів:

За допомогою впливу інфрачервоного спектра випромінювання. При цьому промені проникають всередину шкіри не більше ніж на 0,5 см. Подібна процедура переслідує дві мети: усуває зморшки і в цілому здійснює загальну підтяжку обличчя і тіла.

Лазерний термоліфтінга. Перевагою процедури є можливість регулювання інтенсивності впливу на шкіру. Залежно від заданих параметрів, промінь може проникати дерму на глибину до 0,6 - 0,7 см. Подібний спосіб омолодження підходить не тільки для жінок у віці, їм можна скористатися і для усунення перших ознак старіння (починаючи з 30 років).

Радіохвильової термоліфтінга (часто цю процедуру називають RF лифтингом - за англійською абревіатурою). Налаштування апарату, призначеного для виконання маніпуляції, можна налаштувати таким чином, щоб хвилі проникали в шари дерми на глибину від полусантіметра до 3 - 4 см.



Після процедури термоліфтінга

Залежно від інтенсивності радіочастотного впливу, такий вид термоліфтінга може бути:

  • Монополярним. Це максимально допустимий рівень проникнення випромінювання в шкіру. До переваг процедури відносять виражений косметичний ефект омолодження та усунення більшості вікових змін шкіри, причому результат зберігається як мінімум 2 - 3 роки. Негативним моментом є той факт, що курс монополярного радиоволнового термоліфтінга можна проводити не більше одного разу. До недоліків процедури відносять досить високу ціну.
  • Біполярним. Як правило, при проведенні сеансу радіохвильове вплив комбінують з мікронідлінгом. Іншими словами, по шкірі проводять роликом, на поверхні якого знаходиться безліч покритих золотим напиленням найдрібніших голок. Вони практично не травмують шкіру, проте забезпечують більш інтенсивне проникнення радіочастотного випромінювання та як наслідок, максимальний ефект від процедури.
  • Мультиполярним. Це найбільш щадна процедура радіохвильового термоліфтінга. Хвилі проникають в епідермальні покриви на глибину, що не перевищує 1 мм. Нерідко пристрої, що генерують випромінювання, додатково оснащені маніпулятором, який при зіткненні зі шкірою створює вакуум, який надає масажний і лімфодренажний ефект.

Варто відзначити

Апаратний термоліфтінга по чиниться результату не зрівняється з доглядом за шкірою обличчя в домашніх умовах, навіть якщо він проводиться з використанням професійних косметичних засобів.

Показаннями до проведення процедури є:

  • зміна контурів і спотворення форми овалу обличчя;
  • формування другого підборіддя;
  • поява мімічних та вікових зморшок;
  • нездоровий вигляд шкіри, пов'язаний з гіпоксією і нестачею основних вітамінів;
  • часті стресові ситуації, пристрасть до шкідливих звичок, що відбивається на стані шкіри;
  • наслідки тривалого агресивного впливу ультрафіолету;
  • порушення рельєфу шкіри, спровоковані висипом вугрів.

Термоліфтінг тіла рекомендований при целюліті, жирових складках в проблемних зонах, розтяжках після різкого зниження ваги, народження дитини, годування грудьми. Крім того, подібна процедура підходить і для загального догляду за шкірою, що в'яне для профілактики появи основних ознак старіння.

Однак застосування апарату, що генерує різних типів хвильове випромінювання, протипоказано деяким пацієнткам.

Так, від проведення процедури рекомендують утриматися при:

  • вагітності;
  • до припинення грудного вигодовування;
  • імплантованих водіїв серцевого ритму, інсулінових помпах;
  • відкриті рани, пошкодження шкіри, вогнища запалення, алергічні та інші висипання в області впливу випромінювання; v
  • аутоімунні захворювання;
  • ураження кровоносних судин (варикоз, тромбофлебіт);
  • цукровий діабет;
  • важка гіпертонія;
  • захворювання щитовидної залози;
  • онкологічних новоутвореннях;
  • порушеннях пігментації невідомої етіології.

Також від проведення термоліфтінга особи і тіла рекомендують утриматися до закінчення менструацій, зникнення симптоматики гострих інфекцій або хронічних захворювань. Корекцію тіла в області живота не проводять при патологіях сечостатевої сфери (полікістоз, ендометріоз, міома і т.д.). Але в цілому термоліфтінга, незважаючи на відносно високу ціну, є одним з найбільш ефективних і поширених процедур омолодження не тільки особи, але і тіла (це помітно на фото, приведених на сайтах профільних клінік). Крім того, подібна методика дозволяє позбутися і від зайвих жирових відкладень.

Стан шкіри після термоліфтінга

Процедура термоліфтінга: опис процедури, особливості подальшого догляду, відгуки та вартість

Сама маніпуляція не вимагає ніякої попередньої підготовки. Однак за кілька днів до процедури пацієнтку запрошують на консультацію до косметолога для обговорення всіх нюансів майбутнього сеансу. Доктор докладно пояснює, як буде проходити обробка шкіри, визначає область дії, цікавиться про наявність можливих протипоказань.

Сама процедура термоліфтінга проходить наступним чином:

  • з шкіри усувають залишки косметики, пилу і ороговілих клітин епідермісу;
  • при необхідності - розмітка проблемних зон;
  • установка потрібних параметрів випромінювання на приладі;
  • надягання спеціальних окулярів для захисту очей від випромінювання;
  • обробка заздалегідь обраних областей;
  • нанесення регенерує живильної емульсії.

Варто відзначити

Залежно від обсягу роботи процедура займає від 20 хвилин до години. Для отримання оптимального результату курс омолодження складається з декількох сеансів, які проводять з інтервалом в 2 - 3 тижні.

В цілому, термоліфтінга переноситься добре і за умови дотримання рекомендацій фахівця не викликає ніяких ускладнень. Тільки в поодиноких випадках можливе оборотне порушення пігментації, почервоніння і набряклість шкіри.

Щоб уникнути небажаних наслідків, протягом 3 - 5 днів після сеансу омолодження необхідно утриматися від:

  • застосування дратівливих шкіру скрабів, пілінгів та інших подібних за дією засобів;
  • використання декоративних тональних кремів і пудри;
  • перебування на відкритому сонці, тому термоліфтінга краще проводити восени або взимку;
  • відвідувати сауни, солярії, лазні, басейни;
  • занадто сильних фізичних тренувань.

Особа після термоліфтінга

Ревіна Ірина Михайлівна, дерматолог-косметолого г: «Я вважаю за краще термоліфтінга іншими методиками завдяки його універсальності. Варіабельність використовуваних параметрів випромінювання дозволяє безпечно проводити процедуру при появі перших ознак вікового старіння шкіри. Крім того, термоліфтінга не викликає дискомфорту, не потребує знеболення, займає небагато часу, не вимагає особливого догляду після сеансу ».

Олександра, 47 років: «Чесно кажучи, не є завсідником косметологічних салонів, тому про Термоліфтінг дізналася зовсім випадково, від подруги. Мене приємно здивував її помолоділий вид і різке зникнення зморшок. Після докладної розповіді зважилася спробувати сама. Записалася на сеанс і "вуаля". Перш за все вразила практично миттєвий результат, крім того порадувало і відсутність необхідності довгого відновлення ».

Процедура термоліфтінга коштує від 70 до 120 доларів і вище - все залежить від площі оброблюваної області. Однак на думку більшості косметологів і пацієнтів, подібна ціна цілком виправдана. Ефект помітний вже через кілька годин, сильного почервоніння і набряклості також не виникає. Результат може зберігатися до 3 років, після чого можна провести повторний курс омолодження.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]