Пластична операція фейсліфтінг: показання та протипоказання


Як проводиться пластична операція фейсліфтінг зміст:

Пластична операція фейсліфтінг позбавляє пацієнта від зморшок на шиї, в області очей і на обличчі.

Ефект триває кілька років.

Проведення операції полягає у видаленні надлишкових тканин, які призводять до формування зморшок і нерівностей на поверхні особи.

Анестезію для процедури застосовують в якості загального наркозу.



За допомогою розрізів в області вушних раковин в частині волосистої покриву під шкіру вводяться інструменти, які призводять до відшарування шкіри. Потім шкірний покрив підтягують тим самим, усуваючи зморшки.

Надлишкові освіти шкірного покриву видаляються, і налагоджуються косметичні шви.

Середня тривалість омолодітельного ефекту становить від 5 років, після чого можливе повторне проведення операції.

Показаннями до проведення фейслифтинга є:

  • опущеність століття;
  • провисання брів і зони чола;
  • прояв зморшок в області носа, вилиць і скронь;
  • вертикальна зморшкуватість на щоках;
  • носогубні складки глибокого значення;
  • поява другого підборіддя;
  • зморшки на шиї.

Не можна здійснювати операцію у випадках:


  • хронічних захворювання органів внутрішньої системи;
  • при інфекційному зараженні;
  • при наявності онкозахворювань;
  • проблемної згортання крові.

Перед проведенням пластичної операції фейслифтинга рекомендується відмовитися від шкідливих звичок і вживання гормональних препаратів, а також лікарських речовин, які можуть порушити згортання крові. За день до операції можна провести так званий «легкий» день щодо харчування. В день процедури рекомендується не пити і не вживати їжу.



Як роблять фейсліфтінг: етапи проведення операції і відновлювальний період

Рекомендації після процедури Перед проведенням операції лікарем в обов'язковому порядку оцінюються можливості організму пацієнта і наявність будь-яких протипоказань. Також чітко формується побажання пацієнта, після чого хірург становить певний план дій.

Основні рекомендації після фейслифтинга включають використання загальної анестезії. За часом фейсліфтінг може займати кілька годин. Для кожного клієнта хірург підбирає індивідуальну методику проведення операції.

При відкритих надрізах хірург контролює розташування тканин і виробляє необхідні маніпуляції, переміщаючи шкіру в потрібні місця для коректного розташування.

Також передбачений спосіб здійснення операції за допомогою ендоскопічної технології.

Як роблять фейсліфтінг ендоскопічним методом?

Проведення операції передбачає використання методу поверхневого фейслифтинга, який передбачає прості надрізи, підтяжку шкірного покриву і видалення зайвої шкіри.

Глибока підтяжка передбачає переміщення м'язової і сухожильной структури за допомогою таких же розрізів і маніпуляцій. За допомогою такої техніки можна не тільки усунути зморшки, але і чітко висловити контури овалу обличчя.

Комбінований фейсліфтінг несе в собі додаткове втручання по видаленню поверхонь тканини в зоні жувальних м'язів, а також видалення глибоких тканин.

Позбавлення від зморшок на лобі і істотний підйом брів здійснюється за рахунок фронтліфтінга.

Короткорубцовий фейсліфтінг допоможе позбутися від брилів і повністю підтягти третину особи знизу. Таким чином, нижня щелепа стає чітким і рівним.

Провисання щік, мішки в області очей, а також глибокі складки усуває чек-ліфтинг, в результаті якого тканини підтягуються догори.

Просторовий фейсліфтінг на увазі перенесення тканин по фізіологічному простору мімічних м'язів, заповнених клітковиною жирової. Цей варіант дозволяє підтягнути середню і нижню частину обличчя.

Реабілітація після фейслифтинга відбувається протягом однієї або двох тижнів. У перші дні після проведення операції можуть проявлятися больові відчуття, які можна усунути за допомогою прийому болезаспокійливих засобів.

Необхідно носити спеціальні еластичні пов'язки, робити своєчасні перев'язки і регулярно виконувати належну обробку ран.

Особливу увагу пацієнтові під час відновлення слід звернути на сон: голова в обов'язковому порядку повинна бути піднята.

Загальними вимогами є усунення фізичних навантажень, відмова від солярію та сауни, відсутність макіяжу перший тиждень після операції.

Особливості векторного фейслифтинга

векторний фейсліфтінг Векторний фейсліфтінг вважається надійним способом для відновлення контурів особи. За допомогою цього методу можна прибрати обвислі шкіру з середнього і нижнього ділянок особи. Оптимальним віком для його проведення вважається вік після 35 років.

Векторний ліфтинг являє собою процедуру, в процесі якої за певною схемою вводиться під шкіру препарат на основі гіалуронової кислоти за допомогою уколу. Кислота буде зберігатися під шкірою протягом близько півроку в тій структурі, в якій була введена.

Введений препарат запобігає злипання каналів ранки і формує навколо неї нову структуру, яка є каркасом. За допомогою цього каркаса шкіра і стає пружною і еластичною, а всі ознаки прояву старіння зникають.

В результаті проведення векторного фейслифтинга проявляється ефект ліфтингу : щоки стають піднятими, усувається обвисання шкіри на підборідді, куточки рота піднімаються догори, відбувається розгладження носогубних складок .

Після розсмоктування препарату починається активний процес синтезу колагенових клітин організмом і прояв омолодження триває.

Сліди після проведення процедури практично непомітні і зникають через кілька днів. Після векторного фейслифтинга перший час слід відмовитися від активного відпочинку, фізичних навантажень, відвідування лазні або солярію.

Також рекомендується нанесення декоративної косметики вже на наступний день після проведення процедури.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]