Видалення татуажу губ лазером: особливості методики, обмеження і протипоказання



Кожна жінка мріє про рівних красивих губах. Останнім часом великою популярністю серед представниць слабкої статі користується татуаж губ. Це чудова нагода не наносити косметику на губи, так як вони постійно залишаються яскравими, природними.

татуаж губ

За допомогою татуажу губ вирівнюється контур, губи стають чіткими. На жаль, татуаж губ не завжди виходить вдалим.

Навіть найправильніша технологія може привести до того, що фарба з роками вимивається з губ, тим самим залишаючи за собою нерівні розлучення. Видалення татуажу губ лазером на сьогоднішній день вважається досить популярною процедурою, що має свої особливості.



Що собою являє методика

У тому випадку, якщо татуаж став змиватися, з'явилися нечіткі лінії, які змушують жінку приховувати свої губи, на допомогу прийде технологія лазерного виправлення татуажу. Сенс полягає в тому, щоб нейтралізувати кольоровий контур губ, замінити фарбувальний пігмент на безбарвний.

Сучасна косметологія пропонує спеціальний неодимовий апарат, який руйнує мікрогранули фарби. Завдяки посиленій фотоактивації можна видаляти не тільки поплив татуаж на губах, також можна коригувати колір, контрастність. Вже після першої процедури можна спостерігати хороший результат.

Багато дівчат бояться відвідувати кабінет косметолога, так як не хочуть отримати шрами або рубці на губах. Відразу необхідно спростувати цей факт. Справа в тому, що багато що залежить від досвіду майстра, сам прилад за своєю природою не заподіє ніякої шкоди, необхідно лише професійно користуватися ним, знати чіткі межі його можливостей.

Якщо правильним чином налаштувати прилад, промінь лазера ніколи не торкнеться здорової ділянки шкіри, буде впливати лише на пігментовану шкіру. Тому лазерне видалення татуажу з губ необхідно проводити тільки в великих центрах косметології або в салонах краси, де клієнт буде точно впевнений в майстерності косметолога.

Коригування пігменту на губах може також проводити майстер татуажу, якщо у нього є спеціальний апарат.

Метод апаратного видалення татуажу з губ є єдиним способом, що не має собі подібних.



Кому показана процедура

Процедура видалення татуажу з губ лазером проводиться тим жінкам, у яких спостерігається розпливчастість пігменту, через кілька років після першого татуажу. Крім цього під виправлення пігменту потрапляють ті клієнти, у яких відбулася зміна кольору пігменту на губах.

Фарба через деякий час може стати блідою, неякісний пігмент може змінити свій колір, наприклад, стати темніше.

До і після татуажу губ

Обмеження і протипоказання

Коригування пігменту на губах можна проводити не всім клієнтам. Для цього необхідно переконатися, що відсутні протипоказання, так як в деяких випадках промінь лазера може спровокувати розвиток прихованого захворювання і навіть викликати рак шкіри. Для пацієнток з чутливим типом шкіри, фахівець повинен підібрати відповідну інтенсивність променя лазера, щоб не викликати опік шкіри.

Лазер заборонений при псоріазі, вагітності, плоскому лишаї, екземі, епілепсії, онкології, дерматиті. Крім того протипоказанням до проведення такої процедури є наявність алергії на яскраве сонячне світло, захворювання серця і судин, цукровий діабет.

У всіх інших випадках методика дозволена, однак необхідно здати кров на аналіз і переконатися в тому, що в організмі немає прихованої патології.

вартість

Видалення татуажу губ лазером безпосередньо залежить від регіону, клініки, кваліфікованості спеціаліста. В середньому по Росії ціна варіюється від 2500 до 3500 рублів.

Лазерне видалення татуажу губ і виправлення малюнка

Дане питання цікавий абсолютно всім жінкам, що зважилися на таку методику. У процесі впливу лазером на забарвлені ділянки шкіри губ відбувається його проникнення в верхній шар дерми.

В результаті цього потужний промінь проникає в пігментовані гранули, від чого вони просто руйнуються. Все це відбувається за частку секунди. Коли промінь потрапляє в гранулу, температура його світла стає високою.

Губи з татуажем

В результаті такого різкого стрибка відбувається розрив мікрочастинок фарбувального пігменту, які згодом проникають в лімфу, після чого виводяться з організму. Пігмент поступово стає блідим, незабаром його не залишається зовсім.

Клієнту слід пам'ятати про те, що в залежності від організму, типу шкіри, лазерне видалення татуажу губ може зайняти багато часу. Необхідно бути готовим до цієї процедури як морально, так матеріально. Кількість сеансів безпосередньо залежить від того, наскільки глибоко фарбувальний пігмент проник в шкіру, наскільки виявився щільним, насиченим.

Велику роль в якнайшвидшому видаленні пігменту грає кількість шарів фарби. Найлегше очищувати від сірий, оранжевий, червоний, чорний колір. Ніяк не піддається руйнуванню лазера зелений пігмент. Багато часу займе видалення тілесного пігменту.

Дівчатам необхідно чітко розуміти, що, перекриваючи старий татуаж новою фарбою, є ризик того, що в подальшому видалення татуажу з губ лазером займе багато часу. Досить часто клієнтки скаржаться на даремно викинуті гроші, результатом вони не задоволені, фарба залишається на тому ж місці.

Варто відзначити

Фахівці стверджують, що негативний ефект відбувається тому, що промінь лазера не бачить тілесні тони, так як в них є білі пігменти. Відповідно, лазерне видалення татуажу губ не призводить до бажаного результату.

Як проходить видалення татуажу

Перед тим, як проводити процедуру, фахівець очищає особа від забруднень. На очі клієнта одягають окуляри, щоб уникнути попадання розчинів для очищення обличчя в очі і на шкіру навколо них. За бажанням лікар може нанести на обличчя анестетик або просто охолодити його компресом з льодом.

Після цього починається сам процес видалення татуажу з губ. Інтенсивність променя лазера виставляється для кожного клієнта, виходячи з того, як було завдано старий татуаж, який за щільністю був малюнок, колір фарби.

Після того, як губи клієнта були оброблені апаратом, на них можуть з'явитися незначні почервоніння або навіть ранки, які найчастіше злегка кровоточать. За численними відгуками дівчат, які пройшли цю процедуру, стає ясно, що через кілька днів після сеансів, кривавий контур губ починає гоїтися, після чого не утворюється рубців.

Що робити до і після відвідин косметолога

Після того, як було проведено лазерне видалення татуажу, фахівець дає рекомендації, як доглядати за губами, як не пошкодити травмовану шкіру:

  • Необхідно якомога рідше торкатися до губ. Це важливо, щоб не занести інфекцію руками, не травмувати без того роздратовану шкіру.
  • З губ може виділяти сукровиця, кров. Такі прояви необхідно акуратно витирати чистою серветкою.
  • Якщо з'явилася скориночка на губах, її ні в якому разі не можна знімати примусово, вона повинна засохнути, відпасти самостійно.
  • Можливі почервоніння на губах дбайливо змащувати маззю Пантенол.
  • Якщо раптом губи ненавмисно травмувалися, в такому випадку слід обробити ранки хлоргексидину, щоб уникнути попадання інфекції.
  • У перші два тижні забороняється відвідувати сауну, лазню, басейн. Також не рекомендується перебувати під прямими сонячними променями, якщо процедура проводилася в літню пору року, якщо сеанс був проведений взимку, в такому випадку не можна перебувати на морозі.

Корекція після видалення

Коригування губ передбачає повторне нанесення безбарвного пігменту, гранули якого вбираються в залишилася фарбу, остаточно нейтралізують її. За часом корекція проводиться також, як перша процедура, тут майстру доведеться докласти особливих зусиль, щоб повторний сеанс привів до бажаного результату.

Видалення татуажу губ

Відгуки

Ольга, 28 років

«Мені робили татуаж губ, після року фарба початку вицвітати, з'явилися нервування на губах, було страшно їсти, навіть відкривати рот. Мені допоміг фахівець в нашому місті з татуажу. Сорок хвилин тривала корекція, зараз контур губ рівний, правильний. Всім буду радити, у кого почалися такі проблеми з губами ».

Ірина, 31 рік

«Сестра у мене знімала малюнок з губ саме лазером, каже, процедура хвора, як ніби голками колють. Знеболювали губи лідокаїном, толку від нього мало, так як промінь настільки пече сильно, що немає терпіння. Довелося добряче потерпіти, зараз результат на обличчя все красиво, губки природні, здорові ».

Катерина, 35 років

«Ніколи більше не буду робити татуаж губ, довго фарба не тримається, як приходить час вицвітати, губи стають схожі на щось страшне, у мене вони навіть були рожево-сині. Пігмент погано зникає, кілька процедур знадобилося, крім цього стільки грошей довелося віддати клініці. Дешевше мати свої натуральні, природні губи ».

Невдало зроблений татуаж губ на сьогоднішній день може бути повністю справний. На жаль, навіть нормальний татуаж через деякий час стає не красивим, у жінки можуть спостерігатися ускладнення після процедури. Шкіра на губах може червоніти, з'явитися набряклість, губи можуть сильно хворіти. Дані симптоми, як правило, проходять самі собою, однак, іноді потрібна допомога фахівця.

Кожна жінка хоче залишатися красивою, здоровою, тому перед цією процедурою, потрібно уважно придивитися до фахівця, так як велике значення в цій процедурі має його кваліфікованість. Не варто забувати про те, що у методу є протипоказання. Тому, перед походом в клініку слід обстежити свій організм на наявність прихованих патологій або інфекцій. Досвідчений лікар зазвичай говорить про це пацієнту.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]