Шліфування особи лазером: «плюси» і «мінуси» процедури, результат «до і після», яке використовується обладнання


Результат лазерної шліфовки особи зміст:

Застосування лазера в медицині нараховує всього 50 років. З моменту появи першого пристрою, що працює на основі активного середовища, що містить рубін, подібна методика стала повсюдно використовуватися в хірургічній терапевтичній практиці. Дана технологічна революція не обійшла стороною і косметологію, так як подібний вплив дозволяє вирішити безліч естетичних проблем.



Шліфування особи лазером призначена не тільки для повного омолодження шкіри. За допомогою даної процедури цілком реально позбутися від пігментних плям, в тому числі і веснянок, шрамів і рубців після вугрової висипки, фурункульозу та інших косметичних недоліків.

За словами жінок, які провели шліфування особи, шкіра стає молодий і шовковистою на дотик як у дитини.

Використання лазерних технологій в дерматології присвячена маса інформації в інтернеті, безліч передач і ток-шоу на телебаченні. Але у багатьох клієнтів косметологічних клінік залишається безліч питань і побоювань щодо принципів впливу лазерного випромінювання на шкірний покрив.

В епідермісі містяться так звані Хромофор. Грубо кажучи, це свого роду мішені для активних лазерних імпульсів. В першу чергу, це меланін (фарбувальний пігмент шкіри і волосся), гемоглобін і вода. На принципі впливу на меланін побудована лазерна епіляція, крім того, руйнування цієї речовини дозволяє провести видалення пігментних плям. При впливі імпульсів на гемоглобін відбувається коагуляція кровоносної судини, що необхідно для усунення телеангіоектазій (їх ще називають судинними «зірочками»).

Але саме нагрівання води «підстьобує» роботу всіх без винятку клітинних структур. В першу чергу, багаторазово стимулюється синтез колагену, в результаті відбувається повне відновлення рельєфу шкірного покриву, зникають зморшки, розсмоктуються рубці і шрами.

Якщо в двох словах описати суть процедури лазерної полірування шкіри, то під впливом випромінювання з заздалегідь заданою довжиною хвилі і потужністю відбувається випаровування частини клітин епідермального покриву. Це запускає процеси омолодження, стимулює мікроциркуляцію, надходження поживних речовин і кисню.



Варто відзначити

На відміну від більш щадного пілінгу, шліфування особи лазером відноситься до радикальних косметологічних процедур, це гідна альтернатива пластичної хірургії.

На сьогоднішній день фахівці пропонують провести сеанс омолодження декількома способами:

  • Повна глибока обробка шкіри. Полягає в рівномірному впливі на всю поверхню шкірного покриву, така процедура вважається більш травматичною і вимагає тривалої реабілітації.
  • Фракційне лазерне вплив. Є кращим способом омолодження обличчя і боротьби з основними косметичними дефектами. Суть методики полягає в застосуванні мікроскопічних пучків точкового, сфокусованого світла, який викликає малі зони пошкодження біологічних тканин. В результаті омолодження шкіри відбувається набагато швидше, без рубцювання і практично без побічних ефектів.


Варто відзначити

Фракційна лазерна шліфовка шкіри забезпечує активну репарацію і ремоделирование колагенових волокон, що призводить до збільшення щільності епідермального покриву і розгладження зморшок.

До переваг подібної процедури відносять:

  • виражений косметичний ефект;
  • можливість усунення пігментних плям і веснянок;
  • відновлення нормального здорового вигляду шкіри;
  • розгладження мімічних і вікових зморшок;
  • видалення рубцевих утворень на шкірі;
  • звуження пор;
  • нормалізація активності сальних залоз;
  • уповільнення процесів старіння шкіри;
  • тривалий результат, в залежності від способу життя і віку він може тривати до 5 - 7 років;
  • можливість проведення на будь-якій ділянці обличчя, шиї або області декольте.

До і після лазерної шліфовки

Однак перед прийняттям рішення про проведення процедури лазерної шліфовки шкіри необхідно враховувати і негативні моменти подібної методики омолодження. це:

  • хворобливість, проте неприємні відчуття купируют за допомогою нанесення гелів з анестетиками;
  • необхідність відновлення шкіри, в цілому період реабілітації може тривати до місяця, при цьому потрібно дотримуватися певних правил щодо використання декоративної косметики і засобів по догляду за обличчям і тілом;
  • що виникають після сеансу лазерної шліфовки небажані наслідки: набряклість, вогнища почервоніння та інші подібні симптоми;
  • наявність певних протипоказань;
  • досить висока вартість в порівнянні зі звичайними процедурами омолодження.

Шліфування шкіри проводиться за допомогою лазерів наступних типів:

  • Вуглекислий (або CO 2). Такий апарат забезпечує більш глибоке проникнення променів в нижні шари епідермального покриву. Він більше застосовується для вирішення таких естетичних проблем як пігментні плями, рубці і шрами, розтяжки.
  • Ербіевий. Надає більш щадне дію на шкіру, характеризується відносно коротким періодом реабілітації. В основному даний пристрій показано для проведення процедури комплексного ліфтингу і омолодження шкіри обличчя.

При порівнянні численних представлених в інтернеті фотографій в стилі «до і після» помітно, що лазерна шліфовка дозволяє вирішити цілий комплекс проблем:

  • розгладити зморшки на обличчі, причому мова йде і про рано з'являються «гусячих лапках», «промінцях» в області рота;
  • відновити овал обличчя;
  • усунути носогубні складки, зморшки над губами і в області перенісся, що надає особі похмуре, похмуре вираз;
  • прибрати осередки вікової та патологічної гіпер- і гіпопігментація і в цілому поліпшити колір обличчя завдяки відновленню процесів мікроциркуляції і тканинного дихання;
  • поліпшити стан шкіри на шиї і в зоні декольте.

Процедура не відноситься до розряду щадних, тому проводити її при появі перших ознак старіння недоцільно. Подібна методика омолодження показана жінкам старше 45 років. До слова, деякі чоловіки теж не нехтують процедурами догляду за обличчям, хоча як і раніше основний клієнтурою косметичних салонів залишаються представниці прекрасної статі.

Лазерна шліфовка особи: методика проведення, підготовка

Найбільш популярною процедурою є глибоке лазерне вплив на шкіру обличчя, що в цілому має виражений омолоджуючий ефект.

Лазерна шліфовка особи: до і після

Сеанс проводять наступним чином:

  • на шкіру наносять розчин або крем з анестетиком;
  • після надягання окулярів для захисту райдужки ока від лазерного випромінювання косметолог включає прилад і починає обробку шкіри обличчя з області локалізації основної частини зморшок: чола, куточків очей і рота, носо-губної складки, за бажанням клієнтки додатково маніпулятором обробляють шкіру шиї і зони декольте;

Варто відзначити

Прохід лазера повторюють тричі по одній і тій же траєкторії, при цьому перед кожним новим впливом розчин анестетика наносять заново.

  • після закінчення процедури лікар обробляє шкіру антибактеріальним засобом, причому багато продуктів додатково мають протизапальну активність.

На лазерне випромінювання шкіра реагує специфічним чином: у міру просування променів углиб епідермального покриву він спочатку червоніє, потім набуває блідого відтінку. В самому кінці сеансу в області попадання фракційних променів можуть виступити невеликі крапельки крові. Такі симптоми є нормальними і свідчать про правильне виконання процедури лазерної шліфовки особи.

Усунення шрамів за допомогою такої технології має безсумнівні переваги перед іншими засобами видалення подібних косметичних дефектів. За допомогою активного лазерного випромінювання можна прибрати рубці в важкодоступних місцях, на чутливій шкірі. З цією метою зазвичай застосовують ербієвий лазер, хоча для великих гіпертрофованих шрамів більше підходить вуглекислотний. В даному випадку косметолог обробляє тільки область локалізації поразки, не зачіпаючи решту шкіру.

Морфологічно пігментні плями являють собою ділянки скупчення меланіну. Контрольоване лазерне випромінювання нагріває і руйнує його, а пошкоджений роговий шар отшелушивается з поверхні шкіри. Колір обличчя повністю вирівнюється, причому результат процедури помітний вже через тиждень.

Варто відзначити

Вся сучасна апаратура оснащена системою охолодження, яка перешкоджає опіку шкіри. Однак дані процедури дуже болючі, тому лазерне шліфування особи незалежно від поставленого завдання проводиться тільки під місцевою анестезією.

Тривалість сеансу залежить від оброблюваної площі шкіри. В середньому він займає до години, після чого пацієнт може йти додому.

Проведення шліфування особи лазером

Особливою підготовки до проведення омолодження не потрібно. Але за відгуками фахівців, необхідно здати основні аналізи для виявлення вірусів гепатиту, ВІЛ, загальну клініку крові з коагулограма. Нерідко лазерне вплив на шкіру провокує загострення вірусу герпесу, для профілактики подібного явища слід завчасно почати прийом Ацикловіру.

Крім того, за 14 днів до сеансу омолодження можна засмагати ні на сонце, ні в солярії. При можливості слід припинити прийом антикоагулянтів, антибіотиків, гормональних засобів, полівітамінних комплексів, що містять ретинол, екстракт звіробою. Категорично протипоказані медикаменти, які посилюють фоточутливість шкіри.

Варто відзначити

Незалежно від показань до проведення процедури, сеанс включає наступні етапи: очищення шкіри від залишків косметики, нанесення знеболюючого засобу, обробка заздалегідь визначених зон лазером, використання протимікробних і протизапальних кремів або гелів.

Лазерна шліфовка шкіри: протипоказання, можливі ускладнення, період реабілітації і вартість

До проведення процедури є ряд обмежень.

Вони обговорюються в індивідуальному порядку на попередній консультації з косметологом, але найбільш значущими є:

  • вагітність;
  • період грудного вигодовування;
  • встановлений кардіостимулятор;
  • порушення тромбоутворення;
  • активне протягом дерматологічних захворювань;
  • гострі системні інфекції;
  • неврологічні патології з судорожним синдромом;
  • наявність електронних імплантів;
  • злоякісні новоутворення;
  • схильність до формування келоїдних рубців;
  • занадто суха, схильна до запалення шкіра.

Варто відзначити

Лазерна шліфовка не рекомендована людям з дуже темним відтінком шкіри, процедура може виражені порушення пігментації, після чого епідуральний покрив набуває нездоровий світлий відтінок, різко контрастує з іншим тілом.

Зазвичай при дотриманні всіх правил по підготовці і подальшого звільнення ризик виникнення ускладнень мінімальний.

Шкіра після шліфування

Але деякі пацієнти згодом скаржаться на:

  • тривале почервоніння шкіри в області впливу лазерного випромінювання, зазвичай гіперемія має оборотний характер, але може зберігатися до декількох місяців;
  • занадто повільний процес регенерації шкірного покриву;
  • формування рубцевої тканини в області попадання променів;
  • порушення пігментації;
  • розвиток вторинної грибкової або бактеріальної інфекції, герпетичні висипання;
  • поява помітною кордону між ділянками обробки шкіри.

Однак деякі явища після процедури лазерної шліфовки абсолютно нормальні і не повинні викликати занепокоєння, це:

  • невелика набряклість;
  • гіперемія;
  • сукровичні виділення (зазвичай виникають після фракційного омолодження), які засихають і утворюють кірочки.

Варто відзначити

Ці симптоми зникають через кілька днів, іноді тривають до тижня. Тому краще, якщо лазерне шліфування шкіри проводиться під час відпустки.

Після сеансу омолодження слід строго дотримуватися всіх рекомендацій косметолога. У день сеансу категорично не можна мочити область впливу, а в наступні кілька днів використовувати для вмивання прохолодну воду. Корисні охолоджуючі процедури - компреси, протирання шкіри льодом з відвару ромашки. Також слід уникати басейнів, парних, інтенсивних фізичних тренувань.

Варто відзначити

Ідеально для зволоження шкіри в відновлювальний період після лазерної шліфовки підходить термальна вода (Avene, Vichy або інших марок).

Крім того, в перші 3-4 дні не можна користуватися декоративною косметикою, а для догляду за обличчям застосовувати тільки ті засоби, які порадить косметолог. Але основним забороною служить вплив ультрафіолету. Перший час краще взагалі не виходити на сонце, а потім користуватися якісними сонцезахисними лосьйонами з високим ступенем захисту (SPF від 50 і більше).

Лазерне омолодження, проведене за такою технологією, відрізняється від інших методик по догляду за шкірою. Воно більш травматично для епідермального покриву, але в той же час має виражений ефект. 10 лет). Результат від процедури по тривалості порівняємо з пластичною операцією (за словами деяких фахівців, він може зберігатися до 8 - 10 років). Однак тривалість ефекту багато в чому залежить від відмови від шкідливих звичок, правильного харчування, фізичної активності, достатнього споживання рідини і відповідного догляду за шкірою.

На відміну від лазерного пілінгу (не кажучи вже про звичайних міських), биоревитализации шліфування забезпечує розгладження навіть глибоких зморшок навколо очей і інших проблемних зонах. Крім того, лазерне шліфування особи дозволяє позбавитися від шрамів, вогнищ порушення пігментації, наслідків акне і вугрової висипки.

В ході процедури знімається цілий шар епідермісу, що є потужним поштовхом до активного формування колагенових волокон. Вартість сеансу омолодження залежить від області впливу і коливається в межах від 20000 за обробку зони особи до 60000-70000 за комплексне омолодження обличчя, шиї і декольте.

Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]