Підготовка до лазерної епіляції: основні правила, а також наявні протипоказання



Людина від природи має такі ділянки тіла, які покриті волоссям більше, це дозволяє виконувати деякі важливі функції, наприклад, захищати від забруднень, пошкоджень, холоду та інше. Але сьогоднішнє уявлення про те, яка краса тіла і шкіри, все частіше змушує людей позбавлятися від волосяного покриву в деяких місцях.

Ефективною процедурою виступає епіляція за допомогою лазера, яка допомагає штучним шляхом звільнитися від зайвого волосся. І щоб подібна процедура пройшла успішно і результативна важлива правильна підготовка до лазерної епіляції.



Лазерна епіляція

Основні правила

Метод глибокого видалення волосся заснований на застосуванні лазера, який впливає на волосяні фолікули і руйнує їх структуру. У підсумку можна отримати повільне зростання волосків або повна відсутність їх зростання. Для того, щоб видалення рослинності пройшло на 100%, необхідний не один сеанс, а кілька. Лазерна епіляція має величезні переваги в порівнянні, наприклад, з шугарінг або ваксингом. Головне при цьому - правильна підготовка до проведення лазерної епіляції, тільки так можна отримати ідеальний результат.

Стандартні вимоги і рекомендації:

  1. Заборонено засмагати під прямим сонячним промінням.
  2. Варто припинити використовувати креми-автозагар і надавати будь-які дії на шкіру ультрафіолетом.
  3. Не можна застосовувати сонцезахисні креми, якщо лазерна епіляція проводиться в жарку пору року.
  4. Чи не рекомендовано вдаватися до будь-яких способів видалення волосся, використовуватися може тільки гоління.
  5. Довжина волосся в зоні епіляції повинна бути не менше 2 мм і не більше 5 мм.
  6. Важливо відмовитися за добу-дві від використання косметичних засобів в зонах обробки лазером.
  7. Не можна користуватися засобом, яке в складі має спирт, наприклад, лосьйонами, тоніком і ін. За 3 дні до дня проведення процедури.
  8. По можливості варто обмежити прийом лікарських препаратів за 7-10 днів до волосяний епіляції.


Важливо знати

До того, як вирішити позбутися волосяного покриву в деяких місцях за допомогою процедури лазерного видалення волосся, слід проконсультуватися з лікарем, і переконатися у відсутності протипоказання.



Протипоказання до процедури

Будь-яка процедура має свої обмеження в проведенні. У випадку з лазерної епіляції їх можна розділити на 2 групи: відносні і абсолютні. Перша група протипоказань категорична, можливість проведення епіляції реальна з рекомендації і схвалення фахівцем.

Вона позначає такі тимчасові заборони до проведення:

  • простудні захворювання;
  • засмагла шкіра;
  • захворювання шкірних покривів: екзема, псоріаз та ін .;
  • порушення шару дерми: подряпини, тріщини, порізи;
  • освіти у вигляді пігментних плям, родимок на ділянці обробки;
  • лактація, вагітність;
  • варикозне розширення вен;
  • наявність алергії на препарати;
  • вік до 18 років тільки за згодою батьків (опікунів).

Друга ж група - абсолютні протипоказання - це ті заборони, маючи які пацієнтові косметичний салон не проведе процедуру, так як вона може мати негативний наслідок:

  • герпес;
  • сиві і світле волосся;
  • онкологічне захворювання;
  • цукровий діабет;
  • індивідуальна непереносимість;
  • у випадку з епіляцією ділянки бікіні вона не проводиться при: інфекціях статевого характеру, грибкових хворобах, порізах і ранах.

Особливості роботи з різними зонами

Заснована вірна підготовка до лазерної епіляції ще й на тих областях, де вона буде проводитися. Найбільше число питань, безсумнівно, відноситься до зони бікіні , тому як для неї складніше інших областей підбирається оптимальний варіант видалення волосяного покриву, класичний ж не завжди стає актуальним. Обґрунтовано це особливою чутливістю і особливостями будови даної зони. Підготовчі заходи виглядають таким же чином, що і для інших областей епіляції, наприклад, пахви.

Але в той день, коли намічений похід до майстра, волосся необхідно збрити. Крім цього, обов'язковим буде знеболювання, яке проводиться безпосередньо фахівцем із застосуванням відповідного медикаменту: лідокаїну, гелю або аерозолю. Будинки перед епіляцією таблетки пити не потрібно, щоб прибрати подальшу біль.

Підготовка до ефективного проведення лазерної епіляції на обличчі не має на увазі використання перед відвідуванням доктора бритв або воску, так як це може привести до сильного подразнення на обличчі. Руки, пахви і ноги епіляційних частіше звичайного, тому що ефект від маніпуляції НЕ буде помітний відразу, необхідно щонайменше провести 3 сеансу. Тільки після цього піде надмірна густота, і волосся почнуть рости повільніше.

Як підготуватися до лазерної епіляції: основні поетапні рекомендації

Найбільш ефективним способом, який дозволяє позбавитися від небажаної рослинності, наприклад, лінію бікіні або живіт, залишається епіляція лазером, що проводиться в спеціалізованому салоні. Щоб процедурний метод пройшов успішно і не привів до неприємних наслідків, варто знати, як підготуватися до лазерної епіляції правильно.

Підготовка до лазерної епіляції

Перше, на що варто звернути увагу - з'ясування заборон до проведення маніпуляції. Тому як випромінювання, що йдуть від лазера, можуть спровокувати запуск ланцюга процесів, які відбуваються в організмі на зароджується або сплячої фазі.

Тому важлива консультація косметолога, який заведе карту, занесе потрібні відомості про стан здоров'я та за підсумками з'ясує, чи можна проводити процедуру.

За півтора місяці до лікування

Якщо вирішено, що епіляція можлива, то за 1,5 місяці до неї варто уникати:

  • застосування засобів для епіляції, які впливають на цибулину волоска;
  • засмаги, як природного, так і штучного.

Приблизно за 6 тижнів до епіляції варто припинити епіляції воском, епілятора, вищипування волосків. Пояснюється це тим, що лазерному випромінюванню буде не на що впливати через відсутність в фолікулі волосини. Засмага в свою чергу небажаний тому як меланін від засмаги «вступає в конкуренцію» з меланіном волосяного покриву і може перебрати на себе значну частку лазерної енергії. Так як підготуватися до лазерної епіляції варто завчасно, важливо подбати про цей фактор, адже він може викликати ускладнення у вигляді сильних опіків дерми.

За 2 тижні

Коли залишається 14-15 днів до процедури слід:

  • зменшити навантаження фізичного характеру, причина - у діяльних людей частіше відбувається розвиток фолікула після лазерного видалення;
  • відмовитися від відвідування джакузі, басейну через можливе запалення фолікула.

За день до лікування

За добу коштує збрити або застосувати крем для депіляції на тій ділянці шкіри, який буде схильний до лазерного впливу.

день епіляції

В день проведення маніпуляції та область, з якої буде працювати фахівець, повинна бути чистою, ніяких косметичних засобів. За 60 хвилин до початку потрібно обробити місце впливу кремом для знеболювання.

У разі, якщо раніше були прояви герпесу на губі і висипання подібного характеру, то косметолог може призначити противірусні препарати, які приймаються в той же день, коли проводиться епіляція. Робиться це для профілактики можливого рецидиву недуги.

Не можна перед лазерної епіляції

Слід усвідомлювати, як важливо правильно підготуватися до процедури лазерної епіляції, адже будь-які несвідомі впливу на шкіру згодом можуть дати результат у вигляді побічних проявів.

Отже, перед епіляцією заборонено:

  1. Приймати сонячні ванни.
  2. Проводити електроепіляцію, процедури воском і шугарінг.
  3. Вискубувати волоски.
  4. Відвідувати басейн, джакузі, активно займатися спортом.

Що можна перед лазерної епіляції

Для дієвого результату необхідно знати, як якісно підготуватися до проведення лазерної епіляції волосся, адже є моменти, які варто виконати перед процедурою, а саме видалити волоски бритвою або кремом для депіляції і використовувати крем від сонячних променів, якщо має бути довгий час перебувати під сонцем.

Чи можна здійснити процедуру самостійно

Коли питання стає про професійну і проведеної процедури, то відповідь буде однозначною - ні. На це є свої причини. Перше - це обладнання, в домашніх умовах такого оснащення бути не може, часом навіть косметичні салони не можуть собі його дозволити за ціною. Друге - громіздкість апарату , навіть його компактний варіант важить не менше 40 кг.

І третє - працювати на такому агрегаті може тільки косметолог, який отримав вищу освіту медика. І це неспроста: найменше неправильний рух може привести шкіру пацієнта до опіку зони обробки.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]