Лазерна епіляція при вагітності: особливості, переваги і дозволений період для проведення



Жінки прагнуть бути красивими в будь-якому положенні, а в період очікування дитини на світ ще більше хочуть залишатися привабливими. Дослідження доводять, що більше 80% доглянутих жінок вшановують себе більш впевнено, внаслідок чого процедура по депіляції користується такою великою популярністю.

Через широкого переліку протипоказань досить часто виникає питання про те, чи можна проводити лазерну епіляцію при вагітності і чи не зашкодить такий захід дитині. У лікарів з цього приводу двояке думку, так як в першу чергу важливо здоров'я майбутньої матері і плоду, і вже тільки потім зовнішній вигляд жінки.



Епіляція для вагітних

Чи можна проводити процедуру в «цікавому» положенні

Лазерна епіляція при вагітності може проводитися і сьогодні активно практикується в багатьох клініках, проте робити це дозволено тільки в тих випадках, коли у жінки немає серйозних протипоказань до такого методу позбавлення від небажаного волосся на тілі.

Небезпека проведення полягає в тому, що під час такої процедури використовується лазерний промінь, який проникає в м'які тканини і руйнує волосяну фолікулу. Внаслідок цього протягом декількох місяців волосся можуть не зростати, забезпечуючи жінці гладку шкіру.

Разом з тим варто пам'ятати, що подібний тип епіляції може викликати ускладнення, які вкрай небажані для вагітних жінок, особливо на ранніх термінах виношування дитини.



На якому терміні можна



Фахівці описують можливість проведення лазерної епіляції на будь-якому терміні вагітності, проте кожен триместр при цьому має свої особливості до виконання процедури:

  1. Ранні строки вагітності. У такий період у плода формуються життєво важливі органи і системи. Вірогідність викидня дуже висока. Викликати його може будь-який стрес, а також біль від видалення волосся. Внаслідок цього в перші місяці вагітності від хворобливої ​​епіляції краще відмовитися.
  2. Другий триместр є найбільш підходящим для видалення волосся на тілі та обличчі. Плід при цьому вже добре закріплений, а гормональний фон стабільний.
  3. Тритій триместр не має заборон до лазерної епіляції, проте в такому стані у жінки збільшений ризик пігментації шкіри.

коли не можна

Суворо забороняється практикувати лазерну епіляцію і інші її види при нестабільному тонусі матки, загрозу викидня, наявності рубців в передбачуваній зоні депіляції, герпесі, а також наявності у вагітної хвороб шкірного покриву. Більш того, не можна практикувати епіляцію лазером при цукровому діабеті і гіпертонії.

Перед процедурою жінка повинна проконсультуватися з спостерігає лікарем і при наявності хоча б одного протипоказання безпечніше буде відмовитися від епіляції.

Лазерна епіляція під час вагітності: дозволені методи видалення волосся і безпечний спосіб депіляції

Перший триместр вагітності нерідко супроводжується нестабільністю стану жінки, а також високим ризиком викидня, тому всі процедури при цьому повинні бути максимально щадними і безболісними.

Лазерна епіляція

У такий період майбутній мамі можна практикувати фотоепіляції. Її суть полягає у видаленні зайвої рослинності за допомогою фотоспалаху. У порівнянні з лазерної епіляції під час вагітності або електроепіляцією, дана процедура менш болюча.

Незважаючи на це, практикувати фотоепіляції потрібно також з обережністю, так як безпосередній вплив подібних променів на плід ще не до кінця вивчений. При стабільному стані жінці можна практикувати лазерну епіляцію під час вагітності. Вона не вимагає підготовки і при правильному проведенні дозволить позбутися небажаного волосся на пару місяців.

Період відновлення після такої процедури в середньому становить один тиждень. Слід зазначити, що на ранніх термінах вагітності під суворою забороною хворобливі і травматичні методи епіляції. Наприклад, небезпечно проводити видалення волосся воском, так як це супроводжується болем, а також нерідко призводить до сильного роздратування шкіри і занесенню інфекції.

альтернатива лазеру

У тому випадку, якщо лазерна епіляція під час вагітності - це не вихід для жінки, яка чекає на дитину, як альтернативні цій процедурі можна практикувати електроепіляцію. Вона дозволить механічним шляхом усунути зайві волоски.

Також непогані результати показує використання популярного сьогодні методу епіляції під назвою шугарінг. Його принцип грунтується на тому ж, що і епіляції воском, однак замість цього компонента зазвичай використовується цукор і мед. Шкіра після такої процедури залишається бархатистою до трьох тижнів. Важливо знати, що в період виношування дитини гормональний фон жінки піддається великим змінам, забезпечуючи життєдіяльність двох організмів. Внаслідок цього у майбутніх мам спостерігається зміна ваги, а також посилення росту волосся.

При цьому, вони стають темнішими і густими. Особливо важко видалити рослинність на ногах і в області бікіні на другому і третьому місяцях вагітності, коли вже є кругленький животик. У подібному стані лікарі настійно рекомендують підбирати безпечні методи депіляції, які не викличуть згодом роздратування шкіри і занесення інфекції, так як в подібному стані жінці доведеться проходити тривале лікування.

Як позбутися від волосся на тілі при вагітності

Найбільш безпечним, однак не найефективнішим методом щодо усунення небажаних волосся з тіла є звичайна депіляція. Від епіляції вона відрізняється тим, що після процедури цибулини не вмирають. Лезо тільки зрізає видимі волоски.

Для того, щоб депіляція була більш ефективною, бажано користуватися спеціальним зволожуючим кремом. Він дозволить уникнути роздратування і почервоніння шкіри. Вагітним жінкам від волосся на тілі краще позбавлятися за допомогою бритвеного верстата, а не електричного епілятора. В ході процедури слід бути гранично обережною, щоб не поранитися.

Виділяють наступні рекомендації щодо безпечної депіляції для вагітних:

  1. Перед процедурою важливо зрозуміти, чи немає протипоказань до депіляції, якими є будь-які грибкові або шкірні хвороби, роздратування, нестабільна вагітність і т.п.
  2. Не можна користуватися кремами з ароматами або барвниками, які можуть викликати у жінки алергію.
  3. Для виключення шкірних патологій важливо проконсультуватися у дерматолога.
  4. Після процедури шкіру важливо протерти перекисом і нанести заспокійливий дитячий крем.

Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]