Со2 лазер: механізм впливу, види, в яких випадках показано і протипоказано проведення процедури



У боротьбі з віковими змінами одні жінки використовують щадні засоби і способи, в тому числі різні креми, домашні маски, інші ж вважають за краще салонні процедури. Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні величезною кількістю методів, що сприяють омолодженню шкірного покриву і його оздоровленню, а також боротьбі зі зморшками (як мімічними, так і віковими), Келоїди, бородавками, папіломами і розтяжками.

Одним з найбільш популярних і ефективних, згідно позитивним відгуками клієнток, методів омолодження шкірного покриву і усунення різних дефектів вважається застосування СО2 лазера. Методика має масу переваг і одним з них є відносно невисока ціна.



кабінет косметології

Вуглекислотний лазер - апарат, який широко застосовується і в медицині. Використання приладу допомагає в миттєвому випаровуванні тканини на обмеженій ділянці дерми або слизової.

Со2 лазер застосовують і в хірургічній практиці. З його допомогою видаляють новоутворення дерми і слизових. Застосовується методика і в гінекології. Вона допомагає в боротьбі з різними гінекологічними недугами, в тому числі на ендометріоз, внутрішньоматковими спайками, поліпами і міомами, кондиломами і цервікальними новоутвореннями.



механізм впливу

Вуглекислотний лазер з успішністю використовується в медицині протягом практично півстоліття. Цей метод відмінно зарекомендував себе і має широке застосування не тільки в медицині, але і косметологічної практиці. Со2 лазер відносять до інфрачервоним, випромінювання апарату поглинається рідиною, яка міститься в тканинах. У зоні, де фокусується пучок світла, вибухово випаровується рідина і відзначається згоряння залишилися клітин.

Температура, на оброблюваній ділянці, підвищується більше ніж на 100 градусів. Дрібні судини в зоні дії лазера запаюються. Ті, що крупніше, можуть кровоточити. Процедура сприяє руйнуванню старого епідермісу і часткового видалення верхнього шару дерми, стимулювання обмінних процесів.



різновиди процедури

Розрізняють два основні різновиди апаратів. Вони бувають безперервними і імпульсивними. Вперше маніпуляцію, яка полягає в омолодження дерми - лазерну шліфовку провели в кінці 1980-их років. У той час застосовувався лазер з безперервним хвильовим дією.

Ця технологія була пов'язана з високим ризиком появи рубців. Дещо пізніше безперервне хвильовий вплив змінили імпульсними і сканирующими вуглекислотними лазерами з довжиною хвилі в 10600 нм, часом дії - від 1 60 мікросекунд.

Безперервне вплив частіше використовуються в хірургічній практиці, так як в цих різновидах приладів випромінювання постійно за часом. За допомогою безперервного лазерного дії розсікають тканини і видаляють освіти на дермі і слизових.

Головним мінусом таких пристроїв є істотне нагрівання навколишнього тканини. Точно спрогнозувати глибину дії на тканини не представляється можливим. При імпульсному лазерному впливі випромінювання подається короткими спалахами.

При кожному спалаху відбувається передача енергії тканинам, знищення клітин в зоні впливу і їх подальше випаровування. Навколишні тканини при лазерному впливі залишаються життєздатними, так як на них не потрапляє випромінювання, і вони не піддаються нагріванню. Завдяки виборчому дії, оброблена дерма і слизові гояться.

У яких випадках показано і протипоказано застосування методики

Найбільш затребувана методика в косметологічної практиці. Спектр використання лазерної шліфовки широкий.

Застосування СО2 лазера сприяє усуненню всіляких шкірних проблем і естетичних дефектів і допомагає в боротьбі з:

  • фолікулярними кістами;
  • розтяжками;
  • бородавками і папіломами;
  • гиперпигментацией;
  • рубцями або Келоїди;
  • дрібними мімічними і віковими зморшками;
  • акне, постакне;
  • себорейним кератозом;
  • гранульомами;
  • гіперплазію сальних залоз;
  • дряблостью шкірного покриву;
  • вираженим фотостарінням дерми;
  • «Гусячими лапками»;
  • розширеними порами.

Лазерна шліфовка - дієва процедура, яка допоможе позбутися від різних шкірних дефектів. Але ось використовувати її можна далеко не всім.

Не рекомендують метод людям при:

  • порушеннях згортання крові;
  • діабеті;
  • гемофілії;
  • онкологічних патологіях;
  • загостреннях хвороб;
  • схильності до формування келоїдів;
  • герпесі;
  • запальних процесах в дермі;
  • шкірних інфекціях;
  • ВІЛ;
  • грибкових ураженнях дерми;
  • епілепсії;
  • атопічний дерматит.

важливо

Перед шліфуванням в обов'язковому порядку слід проконсультуватися з фахівцем, який буде виконувати процедуру. Це необхідно для визначення доцільності і виправданості використання методики. Необхідна також консультація терапевта для того, щоб виключити наявність протипоказань.

Фракційний лазер СО2: як проводиться маніпуляція, відновний період, а також скільки коштує процедура і відгуки про неї

Перед проведенням процедури слід переконатися у відсутності протипоказань і ознайомитися з можливими ускладненнями. Можна також почитати відгуки на форумах.

Вони можуть бути абсолютно різними, і вдалість проведення маніпуляції за допомогою фракційного лазера СО2 залежить від кваліфікованості лікаря, його досвіду і правильності проведення. Але в більшості своїй вони позитивні.

омолодження шкіри

Проходить процедура із застосуванням такого апарату, як фракційний лазер СО2, в кілька етапів:

  1. Спочатку застосовують анестезію. Цей етап виконується за півгодини до процедури. Як правило, застосовується місцева анестезія спеціальною маззю. У тому випадку, коли однієї процедури для видалення косметичних дефектів мало, і потрібно застосувати фракційний лазер СО2 ще разів зо два-три, то можливе застосування загального наркозу.
  2. Далі проводиться очистка шкірного покриву від косметики і забруднень за допомогою спеціального лосьйону.
  3. Потім проблемні ділянки обробляють лазером - завдають точкових мікропошкодження. Одна спалах дозволяє обробити в середньому 1.5 см2, тому тривалість сеансу становить приблизно годину.
  4. Після проведення процедури оброблені ділянки дерми змащують заспокійливим кремом.

реабілітаційний період

Слід розуміти, що ефект від застосування фракційного лазера СО2 залежить не тільки від проведення самої процедури, а й від реабілітаційного періоду - від виконання всіх рекомендацій лікаря. Тривалість відновного періоду в кожному конкретному випадку може дещо різнитися. Одні пацієнти вже через три дні виглядають відмінно, а інші можуть не показуватися на люди і протягом тижня.

Наявність після шліфування буряково-червоного кольору обличчя (протягом одного-двох днів), виділення серозної рідини, виникнення коричневих плям на місцях, де раніше була пігментація, набряклість, лущення дерми, еритема - всі ці прояви вважаються нормою. Проходять вони, як правило, після закінчення 3-7 днів. Можливе виникнення корок, не варто їх зривати, це загрожує занесенням інфекції. Після процедури потреби в перебуванні в стаціонарі немає.

Пацієнту з метою якнайшвидшого поліпшення зовнішнього вигляду і загоєння дерми рекомендується:

  • відмовитися від відвідування саун, солярію, басейну;
  • виключити фізичні навантаження;
  • в перший день залишатися вдома, уникати впливу на дерму ультрафіолетового випромінювання;
  • відмовитися від використання протягом трьох-п'яти діб косметичних засобів.

Протягом першого тижня призначається застосування противірусних препаратів і виключення споживання солоних страв. З метою мінімізації набряклості і захисту шкірного покриву від пересихання призначається використання мазі Бепантен, не менше восьми разів на день. Призначається також застосування антисептичних розчинів для очищення дерми.

Протягом другого тижня необхідно обробляти дерму кремом Бепантен. Для вмивання потрібно використовувати не лужне мило і виключно прохолодну воду.

слід знати

Повторну шліфування (якщо процедура необхідна) можна проводити після закінчення двох тижнів після закінчення відновного періоду.

Ціна процедури

Вартість маніпуляції буде залежати від потужності впливу лазера, виду анестезії, а також ділянки. В середньому ціна процедури становить 7-30000 рублів. Вартість повної обробки особи - 25 тис. Рублів, обробки обличчя і шиї - 30 000 рублів, області декольте і шиї - 20 тис. Рублів. Вартість висічення однієї бородавки або папіломи - 500 р, а пігментації - 300 р за 1см2.

Відгуки

Відгуки пацієнтів після проведення лазерної шліфовки в більшості позитивні. Є, звичайно, незадоволені клієнти, яких не обрадував результат. Але слід розуміти, що ефект від маніпуляції залежить, як від проведення процедури, так і від дотримання всіх рекомендацій під час відновного періоду.

Валерія, перукар, 43 роки. «Мені робили лазерну шліфовку тричі. І хочу запевнити, що сама процедура - це лише половина і все буде залежати від того, як ви доглядали за шкірним покривом після шліфування. У перший раз було трохи складно, так як я злякалася кольору обличчя (яскраво-рожевого), який зберігся на три дні, потім дерма почала лущитися. Тільки через півтора тижні моє обличчя стало нормальним. Але хочу сказати, що все, що відбувалося зі шкірою після самої процедури - почервоніння, виділення серозної рідини, лущення - це все норма, таким чином оновлюється шкіра. Головне правильно доглядати за дермой і робити все в точності так, як сказав лікар. Загалом, я задоволена результатом, шкіра помітно помолодшала, зникли пігментні плями і зморшки. »

Ірина, продавець-консультант, 39 років. «Довго не наважувалася зробити лазерну шліфовку. Мене сильно засмучували зморшки та завеликі відкриті пори. Почитала відгуки, прочитала все про процедуру, морально приготувалася і записалася на прийом в клініку. Мені провели дві процедури. Все, що відбувалося з особою протягом двох тижнів після кожної обробки, варто було того, щоб сьогодні мати здорову і чисту шкіру. »


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]