Апарат для лазерної епіляції: види приладів і принцип дії



Естетична косметологія стала одним з найактуальніших течій в останні кілька років. З усіх існуючих процедур особливо виділяється лазерна епіляція, що дозволяє усунути набридливий волосяний покрив на будь-якій ділянці тіла.

Будь-яка подібна процедура дозволяє значно поліпшити зовнішній вигляд чоловіка і жінки, а також задовольнити всі потреби користувача. Але неможливо здійснити таку тонку і необхідну косметологічну процедуру без відповідної апаратури, так як клієнти будь-якого салону очікують максимальних поліпшень в зовнішності після першого ж відвідування.



Апарат для лазерної епіляції

На сьогоднішній день косметологічна галузь може запропонувати далеко не один апарат для лазерної епіляції, при цьому можна підібрати найбільш підходяще пристрій в індивідуальному порядку і забезпечити відсутність волосяного покриву на тривалий час.

види

Сучасний косметологічний ринок надає широкий асортимент техніки для епіляції. Подібне різноманіття пояснюється тим, що апарат для лазерної епіляції протягом довгих років удосконалювався, проводилися доопрацювання по дизайну, а також його технічними характеристиками. Безумовно, кожен пристрій має позитивні і негативні сторони.

З боку фахівців в косметологічної індустрії існує думка, що краще за все поєднувати між собою кілька різних апаратів для лазерного очищення шкіри, щоб домогтися бажаного результату. Розглянемо основні різновиди існуючих лазерів.

Рубіновий апарат

Був винайдений в середині шістдесятих років і є почесним «ветераном» серед решти апаратури. Раніше застосовувався в якості медичної техніки, але з часом його переобладнали для естетичних процедур. Рубіновий апарат видає короткохвильові випромінювання, які ефективно усувають темний волосяний покрив.

Найчастіше, використовується для усунення вусів і надлишок брів. На жаль, він має суттєвий недолік. На місці обробки може виникнути безбарвне пляма. Це обумовлюється тим, що лазер зачіпає пігмент, який міститься в епідермі.

 

лазер олександритовий

Цей апарат для лазерної епіляції є гідним аналогом рубінового приладу. Він позбавлений всіх негативних аспектів рубіна і на сьогоднішній день широко поширений практично в усіх косметологічних клініках Росії. Олександритовий кристал, який лежить в основі даного лазера, дає більш довгу хвилю, ніж його попередник. Апарат пристосований для видалення темного волосся з будь-якої ділянки на тілі, при цьому він не залишає безбарвних плям. Больові відчуття при проведенні даної процедури повністю відсутні.

доданий спосіб

Це універсальний лазер для видалення волосся зі смаглявою або загорілої шкіри. На поточний момент немає жодного схожого апарату. Проникнення променя глибоке, що дозволяє усунути волосяний покрив навіть на великій глибині. Після проведення процедури, волосся не росте протягом півроку (багато що залежить від індивідуальних особливостей людини).

неодимовий апарат

Інноваційний пристрій. Вважається найбільш потужним типом лазера з усіх перерахованих вище пристроїв, так як має найбільш довгою хвилею. Лазер проникає глибоко всередину епідерми, де швидко анігілює фолікули волосся. Це єдиний екземпляр, який здатний видалити докучливі світле волосся, але апарат також підходить для проведення процедури у смаглявих або засмаглих людей.

Єдиним недоліком цього пристрою є незначні больові відчуття при проведенні терапії. Але в порівнянні з рубіном, це лише відлуння минулих недоробок в лазерних апаратах. Як можна помітити, апарати для лазерної епіляції різноманітні і орієнтовані під будь-яку людину. Зручність деяких полягає в тому, що вони адаптовані для проведення процедури вдома, крім необхідності відвідувати косметологічні установи.

Принцип дії

Лазер впливає на тканини організму таким чином, що промінь, який служить інструментом даного апарату, проникає крізь меланін (пігмент, який поглинає світлову енергію, таким чином, з'являється загар) і руйнує волосяну фолікулу.

Відмінність лазерів полягає в інтенсивності променя, довжині хвилі і радіусі дії. Якщо зібрати воєдино ці характеристики, можна отримати приблизну картину того, яким чином впливає лазер на волосяний покрив.

Лазерний апарат для видалення волосся: порівняльний аналіз апаратів

Вибір апарату залежить не тільки від функціональності пристрою і його можливостей, а також від стану і кольору шкіри, густоти волосяного покриву. Тому більшість людей цікавить питання, який лазерний апарат для видалення волосся краще всього придбати.

доданий спосіб

Важливо знати, що жоден апарат не може гарантувати позитивний ефект. Недостатня потужність лазера, сильна опірність меланіну або інші фактори стануть на заваді повноцінному результату процедури. Розглянемо основні критерії, за якими можна вибрати лазерний апарат для видалення волосся.

Швидкість роботи. Це один з головних пунктів в характеристиці лазера. Від швидкості роботи залежить його витримка, а також можливість здійснювати кілька сеансів епіляції за день. За винятком діодного способу, все апарати для епіляції обробляють за раз 1 квадратний сантиметр, іншими словами, це кращий показник.

Ефективність. Цей показник безпосередньо залежить від довжини хвилі, яку видають лазери. Якщо бути коротким, то короткохвильові пристрої дають відносно недовгий ефект (2-3 місяці). Це обумовлено тим, що вони проникають лише на поверхню епідерми і руйнують лише частина фолікули. Найбільш ефективним вважаються довгохвильові лазери - неодиму.

Габарити і обслуговування. Від розмірів апарата не залежить його ефективність або довжина променя. Наприклад, якщо мова йде про облаштування косметологічного салону, то оптимальним варіантом буде придбання діодного лазера. Вони відносно легкі і займають зовсім небагато місця. Це дозволить проводити кілька сеансів одночасно.

Також, при необхідності їх можна перемістити в інше, більш зручне місце. Решта лазерні установки важать в радіусі 100 кілограм, що робить їх переміщення неможливим. Трохи про обслуговування. Рубін і александрит потребують періодичного оновлення. Лампи цих лазерів здатні витримати не більше 200 сеансів, а після необхідно проводити заміну. Якщо експлуатувати апарати щодня, то експлуатаційний термін урізається до декількох місяців.

Дуже важливим фактором є безпека. Будь-лазер викликає перегрів шкіри (при невмілому поводженні може викликати опік). Особливо це стосується неодиму та рубіни, під час використання яких пацієнт відчуває незначні больові відчуття.

Рекомендується встановлювати на лазер спеціальний сапфіровий провідник. Він дозволяє забрати зайве тепло і пропускає в епідерму лише допустиму норму світла. Це допомагає захистити поверхневий шар шкіри від опіків і знебарвлення, а також запобігти опік м'яких тканин углиб епідерми.

І останній критерій - ціна. Наприклад, на компактний александрит, із середнім рівнем хвиль, приблизна ціна буде 12-15 тисяч рублів. Більш громіздке обладнання коштує від 17 тисяч рублів і вище. Існують невеликі переносні апарати для епіляції, які коштують не більше 7 000 рублів. На жаль, ці прилади розраховані лише на 100-150 тисяч спалахів, що в перекладі на термін експлуатації означає півтора місяці повної завантаженості.

Спираючись на перераховані вище характеристики можна придбати надійний і довгостроковий апарат для очищення шкірного покриву від зайвого волосся. Як уже згадувалося раніше, досвідчені косметологи радять застосовувати комбіновану терапію для посилення основного ефекту.

Ще один фактор, про який варто згадати - місце експлуатації. Якщо ви купуєте пристрій для себе, рекомендується купувати щось компактне і негабаритний. Для косметологічних салонів краще підійде техніка зі значним експлуатаційним терміном.

Порівняльний аналіз апаратів

Кілька вище, ми порівняли всі види лазерів, а також розібрали їх характеристики. Тепер же варто розглянути особливості деяких з них, а також переваги перед аналогічними апаратами. Явним фаворитом серед пристроїв виступає неодимовий апарат.

У нього тривалий експлуатаційний термін, його можливо використовувати практично на будь-якій шкірі, а також (що важливо), він повністю безпечний для людини.

Але негативною стороною виступає висока вартість - в межах 70-90 тисяч рублів. Тому, варто розглянути більш дешевий варіант. Рубіновий лазер є «старим» серед решти техніки, але він перевірений часом і досвідом багатьох людей. Як і неодим має тривалий експлуатаційний термін, але його лазер викликає сильні больові відчуття у людини. По завершенню процедури залишається лише 10-15% волосся, що можна вважати непоганим результатом.

Завершує перелік олександритовий лазер. Його перевага видалення 95% волосся з оброблюваної області. Це допомагає завершити процедуру за 5-7 сеансів.

області використання

Раніше згадувалося про те, що успіх процедури, а також вибір лазера залежить не тільки від його технічних характеристик, але і від шкіри людини, на якій буде проводитися обробка.

Якщо у людини спостерігається масштабний волосяний покрив (наприклад, на спині) рекомендується використовувати діод. Ширина лазера і глибина променя дозволить обробити більше простору на спині, а також видалити 60-70% фолікул за раз. Якщо цибулини розташовані відносно близько до поверхні епідерми, рекомендується використовувати рубін або олександрит. Досить 2-3 сеансу для успішного видалення волосяного покриву.

Важливо пам'ятати, що незалежно від експлуатованого препарату, багато що залежить від фахівця, який буде здійснювати процедуру. Якщо невміло звертатися з лазером, можна отримати сильний опік шкіри, який буде дуже довго гоїтися. В протилежному випадку, за раз буде усунуто не більше 25% цибулин.

Епіляція лазером будинку

Для проведення процедури в домашніх умови необхідно вибирати лазер з більшою площею обробки. Безумовно, кожна людина прагне до придбання бюджетного і ефективного пристрою, але в результаті, можна або заощадити, або придбати ефективний апарат.

Звертайте увагу на характеристики пристрою. Для використання в домашніх умовах найкраще підійде неодимовий лазер. Він найбільш дорогий з усіх, але спеціальний захисний «ковпак» не дозволить завдати серйозної шкоди кожному покрову навіть дилетанту.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]