Нитки для підтяжки обличчя: особливості використання, показання та протипоказання до використання



Підтяжка обличчя Шкіра з часом старіє і одна з основних причин - вікові зміни. В середньому, перші ознаки старіння шкірних покривів стають помітними після 30 років. Поява дрібних зморшок, розтягнення дерми, зміна кольору - з усім цим рано чи пізно стикається кожна жінка.

Побороти вікові зміни не в силах жодна людина. Можна лише відстрочити процеси старіння дерми. З цією метою жінки використовують найрізноманітніші методики. Одні застосовують дорогі крему, інші систематично відвідують косметолога.



Однак ефект після подібних процедур нетривалий. Сучасна пластична хірургія і косметологія має в своєму розпорядженні чималою кількістю способів повернення дермі молодості і здорового кольору. Все частіше косметологи застосовують нитки для підтяжки обличчя.

Стек гілок ліфтинг має багато різновидів, а також має масу переваг перед іншими методами омолодження. Ця методика ефективна і ефективна. Після застосування ниток, згідно з численними позитивними відгуками, не доводиться довго чекати результату.

Шкіра стає гладкою і здоровою, до того ж зникають зморшки і вирівнюється овал обличчя. Однак цей спосіб, також як і будь-який інший разом з показаннями володіє і декількома протипоказаннями, які повинні бути враховані в обов'язковому порядку.



Навіщо потрібна Стек гілок підтяжка

Підтяжка або армування за допомогою волокон - процедура малоінвазивна і полягає у формуванні під дермою підтримує каркаса. До складу ниток входять біосумісні матеріали. Проводять процедуру представницям прекрасної половини суспільства з використанням місцевої анестезії. Загальний наркоз проводиться рідко.

Вважається, що нитки для підтяжки обличчя - ідеальна альтернатива пластичних операцій. Моделювання форми особи тонкими волокнами - відносно нова методика. Це золота середина між традиційними способами догляду за шкірою, що в'яне і складної хірургічної пластикою. Стек гілок ліфтинг сприяє відстрочення процесів старіння шкірного покриву, поверненню пружності, еластичності, а також усунення неестетичних провисань.



склад

Виділяють кілька видів ниток для підтяжки обличчя. Розрізняються вони складом, текстурою і способами закріплення. Перший різновид - не розсмоктуються. Складаються вони з золота або платини. Використовуються також частково розсмоктуються і тефлонові. Розсмоктуються вони протягом тривалого періоду часу.

Сьогодні замість ниток для підтяжки обличчя з благородних металів все частіше застосовують імплантати. Їх основа - молочна кислота, капролон і поліпропілен. Також нитки бувають біодеградірующіе (складаються з полімолочной кислоти) і недеградірующіе (поліпропіленові). Ефект від використання перших - 2-3 роки, друге - п'ять років.

В яких випадках показана процедура по моделюванню особи

Процедуру проводять, як жінкам, так і чоловікам, старше 35 років, найчастіше, в тих випадках, коли косметологічні маніпуляції не приносять бажаного результату.

Стек гілок ліфтинг проводять людям з такими косметичними дефектами і проблемами:

  • асиметрією особи, обумовленої пошкодженням м'яких тканин;
  • провисання нижньої частини обличчя;
  • зморшками в області чола і рота;
  • появою другого підборіддя;
  • опущеними брів;
  • вираженим опущеними тканин;
  • носогубні складки.

Ця ефективна і безпечна процедура використовується вже протягом п'ятнадцяти років.

Цей вид фейслифтинга має низку перевагою перед іншими методиками для омолодження дерми особи:

  • високою ефективністю;
  • тривалим результатом;
  • малої травматичністю дерми;
  • відсутністю рубців;
  • відсутністю потреби в перебуванні в стаціонарі;
  • простотою відновного періоду.

У яких випадках не застосовують методику

Як і будь-який інший маніпуляції, у Нитяні ліфтингу разом з показаннями до використання є і протипоказання.

Чи не проводять підтяжку обличчя жінкам в період виношування плоду та годування груддю, а також людям, страждаючим:

  • патологіями ендокринної системи, зокрема на діабет;
  • недугами крові;
  • злоякісними пухлинами;
  • збоями в функціонуванні ЦНС;
  • патологіями інфекційної природи;
  • схильністю до формування келоїдних рубців;
  • ушкодженнями або запаленнями шкірних покривів.

Чи не застосовується методика і в тому випадку, якщо людина володіє товстим шкіряним покривом на обличчі.

способи закріплення

Залежно від техніки кріплення, нитки бувають фіксованими - їх кріплять біля скронь і вушних раковин і автономними (без фіксації).

Фіксовані на відміну від автономних, сприяють не тільки усунення провисання дерми, а й корекції овалу обличчя. Автономні волокна не здатні забезпечити підтяжку. Вони сприяють лише усунення в'ялості і доданню певної пружності.

матеріали

Матеріали бувають розсмоктується, нерассасивающіміся і рідкими. Нерассасивающіеся можуть зберігатися під дермою в початковому вигляді протягом п'яти років.

Розсмоктуються волокна сприяють формуванню навколо себе колагену і поступово розчиняються. Ефект після їх імплантації триває протягом двох-трьох років.

  1. Першим матеріалом для підтяжки служила золота або платинова дріт. Ці метали не відторгалися організмом і не провокували появу алергії. Згодом були виявлені недоліки таких матеріалів: неоднорідна пігментація, неможливість проведення апаратних процедур, просвічування крізь шкірний покрив. Незважаючи на велику вартість, золоті і платинові волокна застосовуються донині. Конструкцію їх трохи змінили: зробили тонше і обвили спіраллю з полімеру, здатної розчинятися. Як не розсмоктуються матеріалів сьогодні використовують тефлон, медичний поліпропілен, силікон. Нерассасивающіеся матеріали використовують при глибокої підтяжки обличчя. Ефект після процедури тривалий. Маніпуляція рекомендована людям старше 50.
  2. Підтяжка розсмоктується волокнами проводиться в верхніх шарах, тому ефект після маніпуляції нетривалий. Проводять її людям старше 40 років. Застосовують волокна, до складу яких входить поліпропілен і капролон. У складі розсмоктуються є і молочна кислота, яка сприяє активізації обмінних процесів і омолодження дерми. Такі нитки розчиняються приблизно через півроку-рік, однак цього часу цілком достатньо, щоб сформувався колагеновий каркас. До розсмоктує матеріалів відносять і мезоніті ( 3D і 4D). Їх вважають сьогодні одними з найкращих. Метод розроблений корейськими фахівцями. Склад мезоніті: колагеновий стрижень, полідіоксанон. Розсмоктується така нитка приблизно через півроку. Ефект від використання мезоніті зберігається протягом двох років.
  3. Ліфтинг рідкої ниткою - альтернатива традиційним методам фейслифтинга . Полягає у введенні під дерму за допомогою тонкої голки гелеобразного складу (оксиду цинку і гіалуронової кислоти), поступово твердіє і формує каркас. Ефект після маніпуляції збережуться до трьох років.

текстура

Результат підтяжки обличчя Нитки різняться не тільки матеріалами, а й текстурою. Вони бувають гладкими, конусними, спіральними, з насічками. Виділяють також нитки-пружинки.

Гладкі волокна застосовують для підтяжки дерми в області вилиць, підборіддя і чола. Введення ниток здійснюють через п'ятиміліметровий надрізи, а фіксацію - невеликим вузлом під дермою.

Що відносно конусних, то вони з'явилися відносно недавно. На нитках є конусоподібні вузли, які виконують роль фіксатора. Розчинення конусів відбувається приблизно через рік. На волокнах з насічками є невеликі гачки, завдяки яким нитки закріплюються в тканинах. Введення їх здійснюють за допомогою проколів на глибину від 4 мм.

Що відносно спіральних, то вони мають невелику довжиною (близько п'яти сантиметрів). Відмінна риса - здатність повертатися до свого попереднього стану після натягу.

Найчастіше спіральні волокна застосовують у поєднанні з іншими нитками при об'ємної підтяжки найпроблемніших ділянок. Нитки-пружинки досить еластичні і використовуються для підтяжки самих рухомих частин обличчя - щік і носогубних складок.

Нитки для підтяжки обличчя: відгуки і популярні види

На сьогоднішній день, на ринку пластичної хірургії представлені найрізноманітніші нитки для підтяжки обличчя, відгуки про ефективність, яких в основному носять позитивний характер.

До найвідоміших і ефективним волокнам для омолодження особи відносять такі різновиди:

  1. АРТОS. Застосовуються переважно в хірургічній практиці. Вони виготовляються з нерассасивающіхся матеріалів і кріпляться в тканинах за допомогою надрізів. Найчастіше цей різновид ліфтингу використовують при істотних вікових змінах. На нитки для підтяжки обличчя - відгуки позитивні, як з боку пацієнтів, так і з боку пластичних хірургів. Вони дієві в тих випадках, коли інші косметологічні процедури виявляються малоефективними. Цей різновид дієва при обвислій дермі в області носо-губних складок, вік, підборіддя. Ефект від використання - п'ять років.
  2. Не менш популярні і 3D мезоніті. Сприяє не тільки підтяжки тканин, але і моделювання контурів «молодості».
  3. Ліфтинг із застосуванням золотих і платинових ниток для підтяжки обличчя згідно відгуками, особливо ефективний. Ці матеріали не розсмоктуються, вони добре переносяться організмом і не відкидаються. Ефект зберігається до десяти років.
  4. Силует Ліфт Софт - метод, можна порівняти з лифтингом за допомогою хірургічної пластики. Методика формування овалу за допомогою такого способу фіксації сприяє швидкому усуненню небажаних вікових змін.

Пацієнти, які зазнали на собі нитки для підтяжки обличчя, залишають відгуки найрізноманітніші. Одні задоволені результатом, інші ні. Слід розуміти, що ефект буде залежати від кваліфікованості і досвідченості фахівця, якості матеріалів і способу фіксації.

вартість процедури

Вартість маніпуляції в різних клініках різниться. Ціна буде залежати від досвіду фахівця, масштабу оброблюваної ділянки, використовуваних матеріалів.

В середньому ціни такі:

  • при використанні «Силует Софт» - від 50000 рублів;
  • золотих ниток - 30000 рублів;
  • волокон з платини - 80000 рублів;
  • мезонітей - 20000 рублів;
  • волокон Артоs - 50000 рублів.

Як довго зберігається ефект

Ефект і його тривалість буде залежати від виду нитки. В середньому він тримається 2-10 років. Розчинні волокна працюють протягом 3-4 років, а нерозчинні нитки для підтяжки обличчя, відгуки на які в більшості позитивні працюють до 8 років.

Важливо!

Найбільш ефективними вважаються волокна з платини і срібла. Результат від використання волокон з таких волокон зберігається до десяти років.

Чи можливі ускладнення

Підтяжка обличчя нитками Маніпуляція, що передбачає введення під дерму ниток, пов'язана з ризиком травматизації тканини. Саме тому після процедури можлива поява почервоніння, набряклості і синців. Ця симптоматика зникає після закінчення тижня-двох.

Виникнення неприємних наслідків може бути обумовлено зверненням до недосвідченому майстру. Недотримання технології та необхідних умов для процедури загрожує: асиметрією особи, розвитком запальних процесів, наривами, набряком, розривом нитки, некрозом дерми, великими гематомами, вираженими хворобливими відчуттями при дотику. З метою усунення невдалого результату часто проводять маніпуляцію з видалення ниток. Процедура ця складна і вимагає тривалого відновлення.

Відгуки

Ірина, 51 рік. Останні років десять мені не подобалося моє відображення в дзеркалі - обвисла шкіра, синці, зморшки. Хоч я систематично і відвідую косметолога. Якось мені знайома порадила зробити ліфтинг за допомогою ниток. Зацікавилася, потім сходила на консультацію і зважилася. Процедура досить болюча і тривала, але результат того вартий. Мені ставили золоті нитки. Зник друге підборіддя, овал обличчя став рівним, зникли зморшки, в загальному, шкіра помолодшала років на 15.

Валерія, 48 років. Мені сестра порадила зробити підтяжку обличчя мезонітямі, так як нещодавно сама зробила. Я пішла до того ж фахівця. Ефект мене сильно порадував: зникли всі складки в області чола, очей і рота, та й до того ж шкіра помітно помолодшала.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]