Філлери для губ: види і принципи дії наповнювачів


Філлери для губ. Ростілайн зміст:

Індустрія краси пропонує жінкам безліч рішень для збереження молодості і привабливості. Креми, лосьйони, декоративна косметика - все для того щоб милі дами були задоволені своїм зовнішнім виглядом. Але деякі недоліки вимагають більш радикальних заходів. Наприклад, вікові зміни, при яких губи втрачають обсяг і стають зморшкуватими не можна приховати косметикою. Один з варіантів, який ще недавно був основним рішенням, - пластична операція за допомогою скальпеля. Але це вже в минулому. Сьогодні скальпель з успіхом замінюють філери для губ.



Філер в буквальному сенсі означає наповнювач. Дослідники помітили, що якщо в зморшку на шкірі ввести рідину, то вона розгладжується. Так з'явилася ідея створення препаратів, здатних заповнювати нерівності під шкірою.

Основне завдання філерів для пластики губ - додати об'єм, пружність, розгладити зморшки. Наповнювачі допомагають усунути асиметрію, вирівняти контури губ, зробити їх пухкими, підняти опущені куточки. При більш серйозних дефектах або аномаліях без традиційної хірургії не обійтися.

Основою сучасних наповнювачів є колаген, гіалуронова кислота, кальцій. Процедура полягає у введенні під шкіру ін'єкційних препаратів. Менш ніж через годину губи набувають бажану форму і об'єм. Залежно від обраного філлера, потрібний ефект тримається від півроку до 3 років.

Найважливіше в корекції об'єму губ - вибір надійної клініки і професійного пластичного хірурга. Хороший фахівець відразу визначить, який саме філлер більше підходить в тому чи іншому випадку. Але знаючи різновиди наповнювачів, можна прийти до більшого розумію в бесіді з лікарем.

Виділяють наступні види філерів:

  1. Біодеградіруемие. Видаляються з організму природним шляхом. Недолік - малий термін ефекту, гідності - мінімум побічних ефектів.
  2. Небіодеградіруемие. Синтетичні препарати, які не вступають в хімічні реакції з організмом і не виводяться самостійно. Перевага полягає в тривалому ефекті, а недолік - в численних ускладненнях.
  3. Аутологічні. Препарати, виготовлені з власної жирової тканини людини. Чи не мають побічних ефектів. Є тимчасовою корекцією, так як розсмоктуються природним чином.

Філлери для губ. Ювідерм Фармацевтична галузь пропонує два варіанти філерів. Перший являє собою гелеобразний матеріал, вироблений на основі натуральних компонентів, другий - синтетичні гелі.

Залежно від завдань, які потрібно вирішити для корекції губ, підбирається той чи інший наповнювач. Вони розрізняються в'язкістю, типом, складом, призначенням і тривалістю ефекту.


  • Перша група препаратів для корекції губ з'явилася в кінці минулого століття. Це синтетичні гелі, які прийнято називати силіконом. За кілька десятиліть такі філери втратили свою актуальність через безліч побічних ефектів і появи на ринку більш ефективних засобів.
  • Аналогом синтетичних гелів стали биосинтетические препарати. Перевага наповнювача в тривалості ефекту, також як і у попередника. Відмінністю є те, що препарат стимулює вироблення природного колагену, що і додає потрібний обсяг губ. Але не у кожного такий ефект проявляється в повному обсязі, і передбачити результат складно.
  • Активно розвивається напрямок в розробці філерів - біологічні препарати. Недоліком цих препаратів є короткочасний ефект, але це можна вважати і гідністю, так як повторні процедури дозволяють більш точно коригувати деякі області. До групи біодеградірующіх філерів входять кошти на основі білків людського або тваринного походження, колагену, молочної кислоти, гіалуронової кислоти, полікарпролактона, гідроксиапатиту кальцію та інших.

Зарекомендували себе філери для губ зроблені переважно на основі колагену і гіалуронової кислоти. Щорічно випускаються нові препарати, які мають відмінні характеристики. Вчені розробляють засоби, які більш ефективні і менш небезпечні для людини.

Які важливі складові враховують при створенні нових філерів:

  • Біосумісність. Наповнювач відмінно приживається, не викликає алергічних реакцій, набряків та інших ускладнень.
  • Відсутність міграції. Філер міцно фіксується на одному місці. Виключено мимовільне перетікання в інші тканини.
  • Біодеградація. Препарат може виводитися з організму під впливом природних біологічних процесів.
  • Тривалий ефект. Філер, маючи сумісність з організмом, виводиться менш інтенсивно.

Колаген в основі філерів для губ

Збільшення губ філлерамі Наповнювачі з колагеном відрізняються високою швидкістю виведення з організму. Безсумнівно, це недолік філлера. Але такі препарати стимулюють вироблення власного колагену, що призводить до природного поліпшенню шкірних покривів.

Філлери бувають на основі людського або бичачого колагену. Другий має недолік, що виражається в алергічної реакції на активний компонент. Але в цілому, препарати добре приживаються і надають губам природний обсяг і форму. Термін дії філлера - 5-8 місяців.

На основі бичачого колагену популярні препарати Артеколл, Зідерм, Зіпласт, людського - Космопласт, Космодерм.

Гіалуронова кислота в основі філерів

Є найпопулярнішим видом філерів, так як активний компонент допомагає утримувати воду, надає шкірі тонус, розгладжує зморшки. Наповнювачі, що містять гіалуронову кислоту, є біосітетіческімі препаратами і представлені на ринку широку лінійку різноманітних засобів. Вони розрізняються концентрацією активної речовини, ступенем в'язкості, кількістю стабілізуючих гіалуронову кислоту речовин. Термін дії від 6 місяців до 2 років.

Рестилайн - найвідоміший препарат даної групи філерів. Його з успіхом використовують для корекції форми губ і згладжування глибоких зморшок. Він має щільну текстуру і складний в роботі, так як не коригується після розподілу під шкірою. Але зусилля хірурга виправдовують себе, адже Рестілан має тривалим ефектом - до двох років.

Ювідерм - більш еластичний препарат і добре піддається розподілу під шкірою легкими масажними рухами фахівця. Але на відміну від попереднього філлера зберігає свій ефект близько 1 року. Гідність - легко досягти бажаного результату. Губи виглядають природно.

Інші препарати з гіалуроновою кислотою: Теосіаль, Принцес, Івор, Дермалів.

Альтернативні біодеградіруемие філери для губ

Еланс. Основа філлера - полікарпролактон. Це Біодеградуючі поліефір, який з минулого століття застосовується для виготовлення розсмоктуються ниток, які застосовуються в медицині для накладення швів. Наповнювач добре приймається організмом і зберігає свій ефект до 4 років.

Скульптура. Основа наповнювача - полі-L-молочна кислота. Є штучним препаратом, але має відмінну біосумісність з організмом. Стимулює вироблення власного колагену.

Збільшення губ філлерамі: попередня підготовка

Корекція форми і об'єму губ називається хейлопластика . В цьому розділі пластичної хірургії виділяють два напрямки завдань, у тому числі перше полягає в поліпшенні естетичного вигляду губ, друге - в усуненні вроджених дефектів і наслідків травм.

Серед найчастіших процедур, що проводяться на губах, виділяється корекція обсягу. Її проводять декількома методами:

  • введенням філерів;
  • хірургічною операцією;
  • імплантацією ниток для створення каркаса.

Контурна пластика губ філлерамі Збільшення губ філлерамі найбільш проста, безболісна і безпечна процедура. Для ниткоподібних губ потрібне хірургічне втручання, так як тільки лише наповнювачами цю проблему не вирішити. Але якщо потрібно злегка збільшити обсяг, зробити шкіру більш пружною і розгладити зморшки при вікових змінах, підкоригувати форму червоної облямівки, прибрати асиметрію, то філери - ідеальне рішення.

Ін'єкційна корекція губ проводиться амбулаторно під місцевим наркозом. Тривалість процедури варіюється від 30 хвилин до 1 години. Незважаючи на гадану легкість, операція вимагає особливої ​​майстерності хірурга або косметолога. Не менш важлива попередня підготовка до процедури, так як вона має протипоказання, які можуть викликати ускладнення.

Кваліфікований фахівець не стане робити ін'єкції філлерамі, якщо у пацієнта є такі недуги, як:

  • запальні процеси на губах або навколо них (герпес, прищі і т.д.);
  • свіжі травми, рани;
  • інфекційні захворювання;
  • онкологія;
  • психічні хвороби;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові.

Чи не виконується корекція губ в разі вагітності жінки, годування грудьми, при менструації.

Для виключення можливих побічних ефектів, пацієнт повинен обстежитися у терапевта, здати кров і сечу на дослідження.

Після того як протипоказання виключені, лікар моделює нову форму губ. Вибір ділянок губ, які піддаються корекції, дуже важливий, так як остаточна форма і обсяг губ залежить від того, в які точки введений наповнювач.

Збільшення губ філлерамі іде за рахунок наступним анатомічним зонам:

  • червоній облямівці;
  • кордоні червоної облямівки;
  • фільтрум;
  • області з'єднання червоної облямівки і слизової;
  • коміссуру.

Кожна з цих зон має свої ділянки, і чим точніше хірург визначить місця для ін'єкцій, тим більш прогнозований результат вийде. Так, введення філерів в одну ділянку дозволяє підняти «акру Купідона», в іншій - зробити вираженою бічну проекцію, ін'єкції в певний ряд ділянок - збільшити губи рівномірно і так далі.

Щоб вийшов очікуваний ефект від корекції об'єму губ, не варто лінуватися з вибором клініки і лікаря. Корисно почитати відгуки в інтернеті про місцеві клініках, професіоналізмі фахівців, отримані результати і можливі ускладнення.

Контурна пластика губ філлерамі: хід процедури і відновний період

  • Контурна пластика губ філлерамі Перед процедурою збільшення обсягу губ лікар проводить місцеву анестезію за допомогою уколу, спреїв або мазей. Деякі філери містять анестетики, які зменшують болючі відчуття.
  • Після заморозки хірург робить серію ін'єкцій тонкою голкою або канюлею в потрібні ділянки шкіри, на які нанесені розмітки. Виконання процедури гнучкою мікроканюлі зменшує травми шкіри губ. Для роботи з цим інструментом потрібно лише два проколу, через які філлер доставляється в різні ділянки. Якщо потрібно ін'єкція і вигнуті частини губи, наприклад, по межі червоної облямівки, то лікар використовує звичайну голку.
  • Коли філлер введений, фахівець легкими масажними рухами розподіляє його під шкірою. Таким чином засобом заповнюються всі ділянки, що вимагають корекції.
  • Відразу після процедури пацієнт може йти додому.

Ускладнення після контурної пластики губ філлерамі

Протягом першої доби можливі такі прояви, як набряк, локальна гіпотермія, гематома. Ранні прояви не потребують допомоги і проходять самостійно, не пізніше ніж через тиждень. Якщо набряк і почервоніння не спадають, то це може бути ознакою алергічної реакції. В цьому випадку слід звернутися до лікаря.

Пізні ускладнення можуть проявлятися освітою ущільнень (фіброз), перекосом губ через міграцію синтетичної речовини, появою пігментних плям, інфекційним зараженням. При виявленні цих неприємних наслідків не варто зволікати з відвідуванням лікаря, який проводив корекцію губ.

Правила догляду за губами після ін'єкцій

Контурна пластика губ філлерамі не вимагає особливого догляду, так як є малоінвазивної процедурою. Але з метою виключення ускладнень краще дотримуватися всі рекомендації лікаря:

  • уникати травмування губ;
  • відмовитися від процедури грубого очищення обличчя за допомогою скрабів мінімум на два тижні;
  • не можна відвідувати лазню або сауну протягом місяця;
  • відмовитися від занадто гарячої їжі або напоїв;
  • обмежити солону, гостру їжу і ту, яку потрібно посилено жувати;
  • відмовитися від куріння на кілька тижнів.

Вартість контурної пластики губ філлерамі в Москві становить від 15000 до 20000 рублів. Ціна на процедуру може варіюватися в залежності від вартості філлера, професійних послуг, складності процедура і ряду інших чинників.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]