Пластика стегон і сідниць: способи і методи корекції
Часто заняття спортом не допомагають жінці скорегувати свою фігуру або окремі її частини, якими інтенсивними вони не були.
Що робити в такому випадку жінці, яка незадоволена своєю фігурою? Сучасна медицина пропонує досить ефективні методи вирішення даної проблеми.
Останнім часом дуже популярною стає така процедура, як пластика стегон і сідниць. Цей комплекс операцій спрямований на корекцію форми і об'єму сідниць і носить назву « Глютеопластіка ».
Специфіка методу залежить від клінічної картини проблеми. Так в залежності від характеру ситуації виділяють наступні методу глютеопластікі:
- Застосування силіконових імплантатів актуально в разі недостатнього обсягу, опущених або згладжених сідницях. При подібному методі збільшення попи виконується розріз між сідницями біля куприка. Після формування простору під великими сідничний м'яз, в нього поміщається силіконовий імплантат. Також в цьому випадку може бути використаний липофилинг. Він здійснюється через прокол шкіри, дозволяє підняти верхню частину сідниць і скорегувати форму попи без рубців. Відзначимо, що вирішити проблему за допомогою фізично навантажень в даному випадку не вийде, тому такі процедури так популярні сьогодні;
- Опущені сідниці і згладжені под'ягодічной складки усуваються за допомогою підтяжки. Така картина спостерігається, в основному, після значної втрати ваги. Внаслідок цього на тілі в районі попи утворюється надлишок шкіри, і відвисає м'які тканини. Така процедура проводиться і в якості самостійної операції, і в комбінації з підтяжкою стегон або боді-ліфтом.
Застосування ниток для підтяжки сідниць
- Підтяжка сідниць нитками носить назву «філаментліфтінг». Вона являє собою малоінвазивні заходи по корекції форми сідниць. Вони підтягуються за допомогою застосування особливих ниток (їх ще називають бразильськими). Останні аналогічні за своїми характеристиками тим, що застосовуються при підтяжки обличчя.
- Перевагою такого методу називають застосування лише місцевого наркозу, а також досить короткий часовий проміжок, необхідний на всю процедуру. Спеціальна напрямна голка з всунути в неї ниткою вводитися під шкірний покрив по попередньо розміченому шляху. Ниточки «чіпляються» в м'які тканини за допомогою спеціальних конусів, гачків або насічок. Після цього фахівець здійснює підтягування верхнього кінця нитки, що призводить до підтяжки всіх провисаючих тканин. У підсумку, буде потрібно тільки зафіксувати нитку в новому положенні.
- Перевагою такого методу називають легке і швидке відновлення, а також тривалий результат. Однак практика показує, що вже через пару років процедуру варто повторити.
Безопераційний метод корекції попи
- Для противників застосування імплантатів з метою зміни фігури існує інший метод корекції форми попи. Пластика сідниць без імплантів називається ліпофілінга. Ця процедура дозволяє частково підтягнути шкіру в сідничної зоні шляхом збільшення обсягу жирової маси. Однак величезних змін з її допомогою досягти не вийде.
- Суть даної методики полягає в тому, що попередньо за допомогою спеціальних канюль з тіла людини викачується жирова тканина. Матеріал обробляється і застосовується в подальшому для ін'єкцій пацієнтові. Таким чином, кваліфікований лікар коригує обсяг сідниці.
- Реабілітація після процедури проходить швидко і безболісно. Однак, досвідчені фахівці рекомендують поєднувати даний метод з однією з вищеописаних процедур для більшої ефективності та більш тривалого результату.
Хірургічні методи корекції сідниць
Здійснити корекцію форми і обсягу попи можна за допомогою хірургічного методу. Хірургічна підтяжка сідниць або хірургічний ліфтинг виконують виключно під загальним наркозом, адже триває вона в районі
Методики хірургічного ліфтингу відрізняються особливістю розташування післяопераційних рубців:
- горизонтальні в верхній частині сідниць;
- діагональні, що починаються на боці і спускаються до паху;
- по сідничної борозні.
Найбільш популярний сьогодні саме третій варіант, адже він дозволяє приховати неминучий шрам під природною складкою шкіри. В результаті попа жінки набуває апетитний вигляд, не затьмарює негарним шрамом.
Решта варіантів можуть виявитися в цьому плані не дуже вигідними, адже надійно завуалювати шрам в таких випадках не завжди виходить.
Після виконання розрізу зайва шкіра січуть, а решта тканину підтягується і розправляється. В кінці операції лікар накладає стандартний косметичний шов.
Реабілітація протікає досить довго. Перші 3 тижні цього часу людина відчуває найбільший дискомфорт у вигляді вираженого набряку тканин. Однак більшість пацієнтів переносять цей період легко і позитивно.
В наслідок пацієнт поступово повертається до звичайного повсякденного життя, але ще кілька місяців йому не рекомендується займатися спортом. Адже якщо організм відновитися в повному обсязі і почне випробовувати перевантаження, це загрожує ускладненнями. Зате ефект від процедури зберігається на все життя, а жінка набуває впевненості в собі і красу своєї фігури.
Ліквідація провисання шкіри за допомогою ліпосакції попи
Ліпосакція попи дозволяє хірургічним шляхом змінити характер жирових відкладень або видалити їх частково в певній ділянці попи. Це дозволяє надати цій частині тіла апетитний вигляд і пристойно зменшити її розміри.
Варто відзначити
Це не метод боротьби з ожирінням, а лише ефективний спосіб боротися з його наслідками. Адже видаляти можна тільки деяку частину жиру.
При проведенні такої операції під шкіру водиться порожниста трубка. З її допомогою поступальною ходою вперед-назад фахівець домагається руйнування жирової тканини.
Далі в гру вступає вакуумний відсмоктувач, що видаляє размягченную жирову тканину через порожнину в трубочці. Після закінчення операції пацієнтові накладається косметичний шов і асептична наклейка, а також надаватися спеціальний компресійний трикотаж.
Відзначимо, що ліпосакція попи - досить болюча процедура. Багато пацієнток стикаються з величезними гематомами і тривалими больовими відчуттями в області, де проводилися корекційні заходи.
Складнощі при корекції форми попи
У рідкісних випадках у пацієнта виникають ускладнення після глютеопластікі. Вони виникають, якщо у пацієнта були протипоказання до операції, на який з якихось причин не було звернуто увагу фахівця.
Не варто проводити ліфтинг попи, якщо:
- у пацієнта констатували наявність цукрового діабету;
- при проблемах зі згортанням крові;
- при гострому запальному процесі, загостренні хронічно захворювань;
- під час вагітності або лактаційного періоду;
- при індивідуальній непереносимості наркозу.
Також ускладненнями загрожує корекція форми або обсягу сідниць, якщо був застосований не найвдаліший метод або кваліфікація лікаря була низькою. В інших ситуаціях ліфтинг попи рідко називають небезпечною для здоров'я людини операцією, зате пластика стегон і сідниць допоможе зробити свою фігуру ще краще.