Дефлорація дівочої пліви: показання та протипоказання



Дефлорація дівочої пліви

Позбавлення невинності відбувається лише раз в житті. І, як правило, воно проходить без складнощів. Але дуже часто виникає така проблема, як утруднення розриву гімена.

У деяких випадках потрібно пряме втручання медицини. Саме для цих цілей і була створена процедура під назвою дефлорація дівочої пліви. Що це таке, як проводиться, які існують протипоказання розказано в даній статті.



Що це таке

Дефлорація дівочої пліви (хірургічна, штучна) - операція, щодо усунення дівочої пліви, що проводиться в будь-якому медичному закладі за гострої необхідності або безпосередньому бажанню пацієнтки. Нерідко дівчата звертаються за допомогою до пластичних хірургів. Основною причиною служить хворобливий позбавлення невинності, занадто міцна пліва і багато іншого. Варто відзначити, що навіть при показаннях лікарів, про необхідність проведення операції, вона не буде проведена без прямої згоди пацієнтки.

Кому необхідна дефлорація

Вся проблема полягає в тому, що з повнолітнього віку (який припадає на закінчення розвитку статевих гормонів) дівоча пліва втрачає свою еластичність, і чим довше затягується процес її позбавлення, тим більше виникає проблем при дефлорації.

Існує жіноча вроджена патологія, відома як атрезія дівочої пліви, іншими словами, повне заростання. Це малоприємне захворювання, яке практично не залишає шансів на природне позбавлення невинності.

У яких же випадках необхідна дефлорація:


  • При занадто щільної дівочої пліви. Вона ускладнює природну дефлорації, доставляє величезний дискомфорт і сильні больові відчуття під час статевого акту.
  • Надзвичайно підвищена еластичність пліви. Як правило, при природній дефлорації пліва практично не пошкоджується або розривається частково.
  • Патологія, повне заростання пліви. Вона може бути як вродженим, так і набутим захворюванням (як можливе ускладнення після хвороби на статевих органах). Дану аномалію досить легко виявити. У момент статевого дозрівання, відбувається скупчення менструальної крові. В результаті, у дівчат практично не йдуть місячні і з'являються сильні болі внизу живота.

Безумовно, дефлорація дівочої пліви може проводитися не тільки з природних причин. Деякі дівчата вважають за краще позбутися незайманості хірургічним шляхом.



ряд протипоказань

Як і у будь-якої операції, є певні показання та протипоказання. В цілому, сумісність з дефлорації з'ясовується шляхом взяття аналізу сечі і крові, і лише після лікар стверджує можливість або неможливість проведення операції.

Які ж протипоказання передбачаються фахівцями:

  • Слабка згортання крові.
  • Перенесені інфекційні або венеричні захворювання.
  • Онкологічні хвороби.

В інших випадках, при позитивних результатах аналізів, лікар допускає пацієнтку на операційний стіл.

Штучна дефлорація: підготовка і післяопераційний догляд

Операцію можна віднести до складних, і попередня підготовка не становить труднощів. Насамперед проводиться гінекологічний огляд, в якому стверджується необхідність проведення такої процедури, як штучна дефлорація. Далі - комплексне обстеження пацієнтки.

В основному, це ряд аналізів, що складається з:

  • Загального аналізу сечі.
  • Аналізу крові, на перевірку її згортання.
  • Аналіз крові для визначення групи і резус-фактора.
  • Аналіз на наявність інфекційних або вірусних захворювань.

Підготовка необхідна для виявлення можливих протипоказань, підбору індивідуального методу знеболення та призначення операції на день, досить далекий від початку і кінця менструального циклу. У будь-якому випадку, останнє слово залишається за гінекологом. Саме він встановлює сумісність, проводить розпитування про те, як проходила природна дефлорація, чи були больові відчуття. Дуже важливо максимально чітко відповісти на поставлені питання, без приховування деяких деталей. Це може істотно відбитися на проведенні операції і можливі наслідки.

Як проходить операція

штучна дефлорація

Операція проходить амбулаторно, після введення наркозу (зазвичай використовується місцевий наркоз, але в разі гострих болючих відчуттів лікарі використовують загальну анестезію). Після, хірург розсікає гимен. Ще кілька років тому для розсічення пліви використовувався звичайний скальпель, але сучасні технології дозволяють проводити операцію лазером.

Після в піхву поміщається просочений антисептиком тампон і вже через 10 хвилин операція завершується.

Процес відбувається досить швидко (не більше півгодини) і пацієнтку відразу відпускають додому. Однак, в разі виникнення ускладнень, процес може значно затягнутися.

Проблема в тому, що у дівчат з особливо твердої плівою, може зібратися занадто багато менструальної крові. Якщо таке сталося, після розрізання необхідна повноцінна очищення піхви від неї, позбавлення від згорнулися згустків (при занадто інтенсивної згортання крові) і проведення повторного знезаражуючи і обробки розсіченою пліви.

Можливі наслідки і побічні ефекти

На жаль, післяопераційний період може супроводжуватися якимись ускладненнями або побічними ефектами. В цілому, вони не становлять небезпеки для дівчини, але можуть доставляти значний дискомфорт. Виходячи з лікарської практики, шанс виникнення ускладнень вкрай малий, але ймовірність залишається.

Які саме наслідки можуть бути після штучної дефлорації:

  • Гострі або тягнуть болі в нижній частині живота, в перший тиждень післяопераційного періоду.
  • Незвичний дискомфорт.
  • Занесення інфекції, внаслідок використання нестерильних інструментів або неправильного підтримки особистої гігієни.
  • Відкрите кровотеча.

Якщо вищеперелічена симптоматика дає про себе знати, необхідно звернутися до лікаря-гінеколога, щоб визначити вогнище походження ускладнень і його негайного усунення.

післяопераційний догляд

Дефлорація хірургічним шляхом

Післяопераційний догляд, мабуть, одна з найбільш важливих деталей всього процесу. Саме від неї залежить швидке загоєння розсіченою пліви і відновлення статевих органів.

У перший тиждень після проведення операції гігієна повинна дотримуватися строго по всіх наявних параметрами.

Також необхідно користуватися антисептичними розчинами (вставляти всередину піхви за допомогою тампонів) для виключення можливості занесення інфекції.

Повністю забороняються надмірні фізичні навантаження. Статеві акти також забороняються.

Після закінчення тижневого терміну, необхідно прийти на консультацію і огляд до лікаря. Правда, цього разу, огляд буде проводити не гінеколог, а хірург. Як тільки рана затягнеться, і лікар вкаже на те, що ніякої загрози немає, пацієнтка може спокійно повертатися до звичайного ритму життя.

Безумовно, перший тиждень може супроводжуватися невеликим дискомфортом внизу живота або легкими хворобливими відчуттями. Але не варто переживати - це стандартний регенеративний процес в організмі.

Відгуки пацієнток

Розповісти про пережиту операції - дуже тяжкий з морального боку вчинок. Адже справа стосується інтимної області, і небагато дівчат можуть поділитися досвідом з особистого життя. Однак деякі з радістю розповідають про перенесеної процедури, ділячись як досвідом, так і побажаннями. Як правило, негативні думки практично відсутні:

  • Ольга, 24 роки, Москва.

    «Кілька днів тому перенесла дефлорації. Чесно - довгий час не могла зважитися. За попереднім оглядом не виявили жодних відхилень, повна сумісність з операцією. Зважилася, пішла. Процес пройшов швидко, і досить швидко мене відпустили з операційної додому. Спочатку ніякого болю і дискомфорту не відчувалося. Думала, що все буде набагато страшніше і гірше. Можу побажати всім невпевненим дівчатам, що не варто боятися лягти під скальпель для значного поліпшення свого життя ».

  • Катерина, 21 рік, Нижній Новгород.

    «Єдине страшне в даній процедурі - це назва. Дуже складно підготуватися морально. Спочатку, я побоювалася, але подруга переконала мене в протилежному. І не дарма. Проводили під місцевим наркозом, було злегка боляче. Наступні кілька днів, було важко пересуватися, але в цілому, післяопераційний період пройшов без ускладнень. Я рада результату, адже все перенесені муки до нарешті закінчилися ».

  • Анна, 19 років, Санкт-Петербург.

    «Скільки разів ми намагалися позбавити мене невинності з моїм хлопцем - не злічити. І кожен раз були нестерпні болі. А після, стало байдуже, вирішила йти до переможного кінця. Коли шукала вирішення проблеми, натрапила на штучну дефлорації. На наступний день записалася на прийом. Підготовка, аналізи, операція. Все по стандарту. Чесно скажу - було рясна кровотеча, сильні болі. Але на 15 день все це закінчилося. Нарешті почалася нормальна статеве життя. Жити стало простіше і радісніше ».

Як можна помітити, у більшості пацієнток спостерігалися типові післяопераційні ускладнення. Але в цілому, процедура пройшла більш ніж успішно. З моральної сторони, дуже складно підготувати себе до такого. Однак зволікати не варто. Поліпшення власного життя, повноцінний і безболісний статевий акт, залежить безпосередньо від дівчат. Необхідно прийняти це рішення і йти до переможного кінця.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]