Ендоскопічна підтяжка обличчя і її переваги



Ендоскопічна підтяжка обличчя

Сучасній медицині під силу продовжити молодість, зберегти красу і привабливість. Серед численних процедур підтяжка обличчя, виконана за особливою технологією, дозволяє обійтися без шрамів і довгої реабілітації.

Ендоскопічна підтяжка обличчя є прогресивний метод омолодження. Під час операції робляться мінімальні надрізи і проколи в мало помітних місцях - в ротовій порожнині, на волосистій частині голови, за вухами. Вони не потребують накладення швів, тому в наслідок не залишається шрамів.



Цей метод ендоскопічного ліфтингу дозволяє боротися з віковими змінами на обличчі, шиї, зоні декольте. Прибираються зморшки, стають менше носогубні складки, зникають мішки під очима. Операція проводиться за допомогою ендоскопа з мікроскопічної камерою. Лікар контролює процес через комп'ютер.

Ендоскопічна підтяжка обличчя - малотравматичная процедура. Термін реабілітації після неї маленький, ускладнення виникають рідко, результати виходять, як після класичної пластичної операції.

види

Відповідно до побажань клієнта вибирається місце проведення корекції. При ендоскопічної операції (фейсліфтінг) розрізняють три зони впливу.

Корекція верхньої третьої частини обличчя. Відбувається обробка чола , перенісся, можна підправити розріз очей. Під час цього виду підтяжки можна провести підняття брів, але часто додатково підключають пластику верхніх повік. Тісний взаємозв'язок м'язів не дає проводити окремо такі маніпуляції.

Такий вид ендоскопічного ліфтингу проводиться через розрізи на волосистій частині голови. Вони не перевищують 3 см. Волосся при цьому не страждають, продовжують рости, як і раніше. Після акуратного притягнення шкірного покриву разом з м'язовими волокнами їх закріплюють за допомогою спеціального біоклея.

Підтяжка середньої частини обличчя. Метою фейслифтинга цього виду є видалення зморшок на щоках, в куточках очей, в проміжку між носом і губами. Розрізи виробляють біля скронь, в ротовій порожнині у верхньої губи. Якщо є необхідність можна підкоригувати ніс, підтягнути верхню повіку, навіть зменшити обсяг щік.

Фейсліфтінг нижній частині обличчя. Цей вид передбачає корекцію зони підборіддя, обробку куточків губ, щік, овалу обличчя. Невеликі розрізи виробляються під підборіддям, за вухами. Якщо існує проблема подвійного підборіддя, можна провести ліпосакцію з додатковою пластикою шиї.

Маніпуляції всіх трьох видів проводять окремо або в один день, але з невеликими перервами між кожною зоною.



Переваги ендоскопічної підтяжки

Способів омолодження багато, але ендоскопічна підтяжка обличчя має велику кількість плюсів, постійно вдосконалюється, обганяє наявні методики:

  • не має великих розрізів на обличчі;
  • вік пацієнта знижується в середньому на 10 років;
  • позитивні результати зберігаються довго;
  • можливе повторне проведення операції при необхідності;
  • період реабілітації займає мало часу;
  • особа після омолодження виглядає природно;
  • є можливість усунення навіть дрібних зморшок;
  • ризик виникнення ускладнень дуже маленький;
  • під час операції не порушується кровообіг, лімфоток;
  • операція малотравматичная, набряки і синяки виникають рідко на місці розрізів;
  • сучасне обладнання скорочує ризик пошкодити кровоносні судини або нервові закінчення під час операції.

Саме ендоскопічний ліфтинг придбав останнім часом великої популярності. Ця процедура допомагає за менші гроші отримати хороші стійкі результати. Головне не упустити час для звернення до фахівців.

Показання та протипоказання до процедури

ендоскопічний ліфтинг

Таке омолодження розраховане на жінок і чоловіків від 30 до 50 років, для старшої вікової категорії вже потрібна класична пластична операція. Допоможе фейсліфтінг, якщо сталося опущення, зміна овалу обличчя. Під впливом гравітації шкіра обличчя обвисла, з'явилися складки зморшки, разом з цим змінилася форма брів, губ.

Численні зморшки не прибираються іншими косметичними процедурами, з'явився подвійне підборіддя, верхні повіки стали важкими, накривають очі. Численні зміни на обличчі привели до помітної асиметрії.

Ендоскопічний ліфтинг можна зробити, не чекаючи неприємних вікових змін. Якщо захотілося внести в своє обличчя деякі корективи, то можна порадувати себе. Наприклад, можна змінити розріз очей (дуже популярно в Китаї), зробити виразними вилиці, зменшити щоки, зробити вище брови .

Як будь-яке хірургічне втручання ендоскопічний ліфтинг проводиться з обмеженнями.

Протипоказання:

  • хвороби серця і судин;
  • цукровий діабет;
  • патології щитовидної залози;
  • онкологічні хвороби;
  • гіпертонія;
  • вагітність, період годування груддю;
  • проблеми зі згортанням крові;
  • травми обличчя;
  • інфекційні захворювання.

Для запобігання можливих ускладнень до операції треба пройти обстеження стану здоров'я.

Як вирівняти брови: проведення операції та можливі ускладнення

Підготовчий період починається з вибору клініки. Це потрібно робити не тільки в інтернеті, але і за відгуками реальних пацієнтів, на медичних сайтах. Успіх багато в чому залежить від лікаря. На консультації з хірургом буде розказано про майбутню операцію, показані місця розрізів, в деяких клініках роблять ЗD моделювання майбутніх процедур.

Пацієнт повинен розповісти про свої хвороби, наявності алергій. Далі проводиться медичне обстеження, здача аналізів. За 2 тижні слід кинути палити, вживати спиртні напої. За 7 днів вживати лікарські препарати, які можуть розріджувати кров. У ніч перед операцією можливий легкий вечерю. В день операції пацієнт не їсть і не п'є.

Операцію проводять під загальним наркозом, який вводять внутрішньовенно. Далі проводяться корекція обраної зони, наприклад, показаннями для фейслифтинга можуть бути навислі брови або їх асиметрія. Так як вирівняти брови цим способом виходить добре, то його вибирають дуже часто.

Виконуються розрізи в скроневої області і за вухами. В отвір вставляють ендоскоп, повільно просувають його до місця корекції. Лікар спостерігає за маніпуляціями на екрані.

Далі фахівець робить необхідні дії, щоб домогтися результату - видаляє надлишки жиру, підтягує м'язи, підрізає зв'язки. Потім фіксує шкіру і м'язи в потрібному напрямку, розріз затискає спеціальними скобами (їх знімають через кілька днів).

Потім переходять до м'язів верхньої повіки, так як вирівняти брови можна тільки з корекцією цієї частини очей. Краще порадитися з лікарем, і зробити ліфтинг на всю область очей відразу.

Після операції пацієнт поступово приходить до тями після наркозу, ще 2 дні перебуває в стаціонарі під наглядом лікарів, потім його відпускають додому. Період відновлення триває 2 тижні, має свої обмеження, щоб уникнути негативних наслідків для здоров'я.

відновлювальний етап

Як вирівняти брови

До звичного способу життя можна повернутися через 2 тижні. Відновлювальний період дуже важливий для особи, потрібно ретельно виконувати рекомендації лікаря.

Приблизно 5 днів необхідно носити спеціальну пов'язку, яка буде притримувати м'язи в новому положенні.

Спати рекомендується на високій подушці, щоб не створювалося надлишкового тиску на кровоносні судини обличчя.

Не можна піднімати тяжкості, нахилятися, робити фізичну роботу.

Емоційне навантаження, стреси, тривалі депресії теж шкідливі. Масаж особи, декоративну косметику доведеться відкласти на 2 тижні. Лікар призначить спеціальні лікарські засоби для поліпшення кровообігу, щоб синяки проходили швидше. Можна прикладати компреси з льодом на їх місце.

Якщо розрізи або проколи були в роті, то треба відварами трав полоскати рот, щоб прискорити загоєння. Не можна відвідувати лазні, сауни місяць після фейслифтинга. Куріння не дозволяється ще місяць, так як воно ускладнює загоєння ран.

Шкірний покрив відновлюється приблизно через 7 днів. Шви після операції розсмоктуються через 3 місяці. При деяких видах корекції пацієнту накладають пов'язку, що давить, знімають тільки через 1 місяць. Остаточний результат можна буде оцінити через 2 місяці після операції.

Негативні наслідки після ендоскопічної підтяжки

Операція фейслифтинга малотравматичная, тому ускладнення бувають рідко. Зазвичай вони пов'язані з недотриманням пацієнтами рекомендацій лікарів в період відновлення.

У рідкісних випадках зустрічається поява пігментних плям на місці розрізів або проколів. Для їх видалення не застосовуються лікарські засоби, через кілька місяців вони пропадають самостійно.

Іноді синці, набряки не проходять тривалий час, посилюються кровотечами. Тоді проводиться дренаж таких ділянок, відкачується вміст гематом, припікаються кровоточать судини, проблема усувається.

Буває, що на місці шва не ростуть волосся. Найчастіше це зустрічається на скронях або за вухами. В такому випадку проводять розсічення шва, він зменшується, більше не перешкоджає проростанню волосся.

У деяких випадках відбувається втрата чутливості в місцях розрізів. Часто таке буває у курців, якщо вони продовжують палити після операції. Чутливість повертається протягом року.

При недотриманні правил в відновлювальний період може відбутися інфікування рани. Також можна отримати незадовільні результати. Щоб цього не вийшло, треба правильно підбирати клініку, хірурга. Погоджувати всі вимоги по майбутню процедуру, домагатися повного взаєморозуміння.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]