Брахіопластіка: відгуки, як підготуватися до операції і можливі протипоказання для проведення


Показання до Брахіопластіка зміст:

Кожна жінка мріє про те, щоб її руки з віком залишалися красивими, підтягнутими і доглянутими.

На жаль, після 45 років у багатьох представниць прекрасної статі починаються проблеми, пов'язані з провисшей шкірою на руках.

Руки від такого дефекту здаються не красивими, носити відкритий одяг стає ніяково, в цьому випадку будь-яка жінка відчуває дискомфорт. Найчастіше провисшая шкіра рук - це результат зайвої ваги або різкого схуднення. В даний час медицина пропонує кардинальне вирішення даної проблеми - брахіопластіка .



Під цією процедурою розуміється операція, спрямована на видалення зайвої шкіри в ліктьовий області нижньої частини рук.

За допомогою брахіопластікі можна позбутися від навислої шкіри назавжди. Такий метод пластики можна назвати підтяжкою верхньої зони рук. Шкіра видаляється лікарем хірургом, разом з цим видаляється зайвий жир, після цього шкіра рук стягується, зшивається, пацієнт направляється на реабілітацію.

Як формується надлишок шкіри і підшкірної жирової клітковини

Після 45 років у людини шкіра стає менш еластичною, так як еластан і колаген виробляються в недостатній кількості. З цієї причини шкіра починає провисати, що доставляє великий дискомфорт.

Зайва шкіра на руках може утворюватися з кількох причин:


  • Вік. На жаль, вже після 35 років шкіра в області верхньої частини рук поступово провисає, втрачає еластичність. Дана проблема постає особливо гостро, якщо людина страждає від ожиріння або переносить будь-які захворювання.
  • Різка втрата ваги. Людина може мати зайву вагу, однак, після його різкого зниження шкіра починає провисати, має колишній обсяг.
  • Генетика. Зайва шкіра на руках може утворюватися в результаті спадкової схильності незалежно від того, чи має людина зайву вагу чи ні.
  • Фізична діяльність. Нависла шкіра рук може бути причиною повної відсутності фізичної діяльності, в результаті м'язи рук атрофуються.
  • Гормональний збій. Зайва шкіра на руках може утворюватися з часом в результаті збою на гормональному фоні.


Кому показана

Брахіопластіка робиться тим людям, які страждають від зайвої шкіри у верхній частині рук після різкої втрати ваги. Крім того, людині показана така операція в тому випадку, якщо шкіра з часом втратила свою пружність або зайва шкіра на руках утворилася в результаті поганої спадковості. У людини можуть атрофуватися м'язи рук, в результаті - нависла шкіра, тоді проводиться брахіопластіка.

Іноді масаж стає безсилим у боротьбі з зайвою шкірою на руках, таким чином, людині нічого не залишається, як звернутися за допомогою до пластичного хірурга.

Не варто відразу наполягати на подібній операції, якщо самостійно не проводилися заходи щодо усунення зайвої шкіри на руках. Необхідно пам'ятати, що це операція, після якої можуть залишитися шрами.

Підготовка до операції

Як підготуватися до Брахіопластіка Як перед будь-хірургічною операцією людині необхідно правильним чином підготувати свій організм. Перед Брахіопластіка пацієнтові знадобитися два тижні, щоб повністю налаштуватися, необхідно виконувати прості рекомендації.

За два тижні заборонено курити, вживати алкоголь, міцну каву.

Не можна приймати лікарські засоби, які можуть погіршувати згортання крові.

У тому випадку, якщо пацієнту необхідно приймати такі кошти, обов'язково про це потрібно знати лікарю. Даний пункт є важливим, так як при будь-хірургічною операцією людина може втратити велику кількість крові, особливо в тому випадку, якщо сторонні речовини будуть заважати їй зупинятися.

Харчування має бути особливим. Щоб зняти стрес з організму, викликаний продуктами, в яких містилися консерванти, барвники. У раціоні повинні бути присутніми овочі, фрукти, нежирне м'ясо, риба, клітковина, молочні продукти.

У підготовчий період необхідно якомога більше відпочивати, не піднімати тяжкості, постаратися не нервувати, більше часу проводити на свіжому повітрі.

Протипоказання для проведення операції

Брахіопластіка робиться не всім пацієнтам.

Як у будь-якої операції з хірургічним втручанням тут існують деякі протипоказання:

  • Якщо в організмі людини розвивається інфекція, а саме гепатит, туберкульоз, СНІД.
  • У період виношування дитини або в період лактації. Це, мабуть, найголовніше протипоказання, яке не зможе порушити жоден лікар.
  • Операції, які людина недавно переніс. Даний період є серйозним для людини, йому необхідно реабілітуватися не менше півроку.
  • Слабкий імунітет. Після будь-якої операції імунітет повинен боротися, допомогти організму швидше відновитися.
  • Заборонено проводити операцію людям, які не досягли повноліття і перенесли онкологію.
  • Літнім пацієнтам подібна операція не проводиться.
  • При поганому обміні речовин, а саме при ожирінні. Тут існує виняток, коли операція дозволена - необхідно спочатку скинути вагу, після чого коригувати шкіру.
  • Захворювання в зоні обвислій шкіри, є абсолютним протипоказанням для подібного втручання.
  • Якщо людина пережила інфаркт брахіопластіка протипоказана.

Брахіопластіка: що це і техніка виконання операції

Після обстеження і здачі необхідних аналізів, людині проводять певний вид брахіопластікі.

До і після брахіопластікі Класична брахіопластіка. Даний вид операції проводиться в тому випадку, якщо у людини на руці звисає велика кількість зайвої шкіри. В цьому випадку можна зробити повну корекцію шкіри рук. Лікар робить великий розріз від пахвовій западини до ліктьового суглоба.

Трансаксілярная брахіопластіка. У цій техніці робиться маленький розріз під м'язової западиною, звідти видаляється зайва шкіра. Метод дозволяє також видалити надлишки підшкірного жиру.

Перед операцією лікар повинен проконсультувати пацієнта, в загальних рисах дати зрозуміти, як проводиться брахіопластіка, що це таке.

відновлювальний період

Після подібної операції людині для відновлення потрібен час, воно буде залежати від того як пацієнт переніс операцію, чи не виникло ускладнень. Якщо процедура була успішною, в такому випадку реабілітаційний період не перевищує двох місяців. Це час відводиться на те, щоб у людини повністю затягнулися шрами, рука почала рухатися.

У перші кілька днів пацієнтові необхідно відвідувати лікаря для обробки рани, зміни пов'язки. Рекомендується носити спеціальний наручний бандаж. Протягом трьох місяців після операції не можна відвідувати лазню, басейн, піднімати тяжкості, крім цього потрібно утриматися від солодкого, спиртного, від куріння. Після того як лікар зніме шви, рану рекомендується змащувати спеціальною маззю для якнайшвидшого загоєння.

Крім цього необхідно намагатися не згинати руку, не спати на тій стороні, де проводилася операція. Людина в даний період буде відчувати дискомфорт, в якомусь випадку хворобливий, проте турбуватися з цього приводу не варто, це нормальне післяопераційне явище.

ускладнення операції

Брахіопластіка - це хірургічна операція, після якої у людини можуть розвинутися ті чи інші ускладнення. У більшості випадків ускладнення настають у тих людей, які погодилися робити операцію при наявності у себе протипоказань. Крім цього, важливу роль відіграє професіоналізм лікаря, стерильність інструментів і процесу в цілому.

Пацієнту необхідно пам'ятати про те, що в ході операції його серце може погано працювати, в рану лікар може занести інфекцію, крім цього після операції може утворитися гематома. Якщо лікар не має достатнього досвіду, можуть залишитися великі шви після операції, які будуть також доставляти дискомфорт і естетично спотворювати тіло. В період реабілітації, коли може виникнути необхідність в прийомі антибіотиків, на подібні препарати може розвинутися алергія. При поганій згортання крові під час операції пацієнт може втратити велику кількість крові.

Щоб не виникло ускладнень після операції, пацієнту важливо знати все про такий вид операції як брахіопластіка - що це, як проводиться, які можуть бути ускладнення.

Брахіопластіка: відгуки лікарів і пацієнтів

результати брахіопластікі У сучасній медицині з'явилися інші методи підтяжки зайвої шкіри, одним з таких методів є ліфтинг мезонітямі. Відмінність від брахіопластікі полягає в тому, що шкіру розрізати зовсім не потрібно, відновний період набагато коротше.

Нитки складаються повністю з біологічного матеріалу, який швидко приживається зі шкірою. Нитки вводяться в шкіру на певну глибину, після цього при виробленні колагену організмом вони товщають, тим самим повністю підтримують шкіру.

Відгуки лікарів

Брахіопластіка, відгуки про яку пацієнти залишають найрізноманітніші, в даний час досить поширена. Ось, що думаю з цього приводу фахівці.

Сергій Анісімов, Москва

«Я лікар, пластичний хірург, можу сказати однозначно, брахіопластіка проводиться тільки після того, як прибрати зайву шкіру фізичними вправами не вийшло. Метод не представляє небезпеки для життя пацієнта. Головне правило при проведенні операції - це відсутність протипоказань і майстерність фахівця ».

За численними відгуками пацієнтів, яким проводилася подібна операція, можна зробити висновок про те, що брахіопластіка - це єдиний метод видалення зайвої шкіри рук, ефект після якого зберігається на все життя.

Після брахіопластікі ускладнення у пацієнтів трапляються досить рідко. В основному, досвідчені фахівці повинні правильно налаштувати пацієнта, дати необхідні рекомендації, добре обстежити людину, виявити можливі протипоказання.

Відгуки пацієнтів

Катерина, 37 років

«Багато років я страждала від обвислій шкіри на руках, це важко, незручно. Мені 55 років, тіло підтягнуте, зайвої ваги немає, все псували руки, вони були не красиві. Ось уже рік як мені зробили Брахіопластіка. Результат хороший, ускладнень немає. Рани зажили через півтора місяці ».

Кіра, 21 рік

«Мамі проводили подібну операцію. Після цього були множинні синці, був страшний дискомфорт. В кінцевому підсумку красиві руки, немає зайвої шкіри, шрамів також немає ».

Про такому методі як брахіопластіка відгуки в більшості випадків позитивні, багато пацієнтів залишилися задоволені результатом.

Брахіопластіка - це кардинальний метод для позбавлення від зайвої шкіри на руках. В даний час існують інші способи позбавлення від такої вади. У всіх випадках операція проводиться тільки після того, як людина самостійно не зміг впоратися з проблемною шкірою.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]