Підтяжка рук нитками: чому хірургія настільки небезпечна



Що таке мезоніті Підтяжка рук нитками допоможе відкоригувати форму рук, якщо в цьому є необхідність.

На сьогоднішній день вона буває безопераційної і хірургічної, але тільки остання дає довічний ефект.

Існує декілька технік хірургічної корекції, найкращий з них допоможе підібрати фахівець в клініці.

Хірургічна підтяжка рук успішно поєднується з ін'єкційної. Якщо хочеться постійного ефекту, варто подумати про імплантатах.



Виготовляються вони як з органічних, так і з неорганічних тканин.

  • Як неорганічного наповнювача найчастіше використовується полімерна сполука ОПТФЕ. Цей матеріал широко застосовується в клінічній медицині. Цікаво, що під маркою Gortex з нього виготовляють гумові чоботи і непромокальні плащі. Полімер дуже пластичний, що дозволяє виготовити з нього імпланти найрізноманітнішої форми.
  • Органічні імпланти можуть бути виконані з невеликих смужок власної тканини пацієнта (аутотрансплантация) або з донорського матеріалу (алотрансплантація).

Операція не вимагає загального наркозу, і результат видно вже через кілька днів. В даний час популярність набирає підтяжка рук нитками.

На жаль, не завжди підтяжка рук дає бажаний ефект. Причиною може бути як непрофесійна робота хірурга, так і непередбачувана реакція організму. Ускладнення викликають ін'єкційні препарати, існує ймовірність пошкодження лицьового нерва або попадання інфекції.

До невдалим наслідків підтяжки рук відносять асиметрію рук після операції, грубо зарубцевавшиеся тканини. У таких випадках на допомогу приходить редукционная пластика.

З її допомогою можна прибрати філери (наприклад, гіалуронову кислоту або біополімерний гель), відкоригувати розмір і форму і повернути руці природність.



Стек гілок підтяжка: ліфтинг мезонітямі

Підтяжка рук нитками: ефективність процедури Технології стрімко розвиваються кожен день. Вчені постійно відкривають щось нове і незвідане.

Тепер процес старіння можна призупинити за допомогою омолоджуючих процедур без хірургічного втручання.

До таких маніпуляцій можна віднести ліфтинг мезонітямі. Всі, хто встиг випробувати дану процедуру, розходяться в думках. Хтось каже, що їм допоміг ліфтинг і дав дуже хороший результат, хтось, навпаки, виявився засмучений і розчарований.

Якщо ви зважилися на процедуру мезонітямі, то варто для початку ознайомитися з тим, що це таке, з протипоказаннями та наслідки після неї.

Ліфтинг мезонітямі з'явився в Росії десь три - чотири роки тому. Батьківщиною цього методу омолодження вважається Корейська республіка. Шкіра у корейців набагато тонше і чутливіші, тому при створенні мезонітей косметологи врахували дані характеристики. Мезоніті застосовують для підтяжки шкіри обличчя, роблячи її при цьому пружною і еластичною.

Їх виготовляють з поліогліколіевой кислоти. Ниточки вводять під шкіру на глибину до чотирьох сантиметрів. Потім вони покриваються колагеном, а він, у свою чергу, підтримує і потовщує шкіру. Ниточки розсмоктуються протягом півроку.

Проведення такої процедури допомагає усунути дрібні і великі зморшки. Отриманий ефект може зберегтися до двох років.

Але є одна річ, користуватися даною процедурою можуть тільки ті, у кого вже спостерігається процес старіння. Для молодої шкіри це категорично заборонено, особливо у віці до двадцяти семи років.

Мезоніті бувають трьох типів:

  1. Голчасті. Вони вважаються найефективнішими, так як мають надсечку. За допомогою таких ниток роблять сильні підтяжки. Але є істотна протипоказання у вигляді непереносимості анестезії.
  2. Лінійні. Ці ниточки вводяться під шкіру дуже легко і не викликають ніяких неприємних відчуттів, так як вони гладкі. Розміри у них різні і залежать від характеру проблеми.
  3. Спіральні. Відмінно підійдуть для розгладження мімічних зморшок.

Кому підійде процедура мезонітямі?

Ви можете скористатися даною послугою, якщо:

  • Спостерігається в'ялість шкіри рук і тіла.
  • Була невдала пластик до цього.
  • Нерівності на шкірі.

У даної процедури є протипоказання:

  • Інфекційні захворювання.
  • Різні запалення.
  • Ішемічна хвороба серця.
  • Гіпертензія першого та другого ступеня.
  • Онкологічне захворювання.
  • Захворювання крові, туберкульоз.
  • Проблеми з психікою.
  • Якщо стоять імплантати.
  • Вагітним і годуючим грудьми також не рекомендується.
  • Непереносимість препаратів і анестезії.

Якщо ви все-таки зважилися на Нитяні підтяжку, то вам також слід знати, що можуть виникнути наслідки у вигляді:

  • Порушень міміки.
  • Шкіра може перетворитися в гармошку. Якщо ниточки були введені неправильно, то шкірний покрив стягується. На жаль, якщо таке сталося, то виправити отриманий результат неможливо.
  • Появ ущільнень в місцях установки ниток. Відбувається це в результаті того, що ниточка НЕ ​​випросталася, а перетворилася на клубок. Що з'явилося ущільнення пройде тільки через п'ять - шість місяців.
  • Ліфтинг мезонітямі може не допомогти тим, хто ніколи не доглядав і не підтримував свою шкіру в тонусі.

Дану процедуру не рекомендують робити товстошкірим і повним людям, так як тонкі ниточки не зможуть утримати таку вагу. З тонкою шкірою і обличчям теж можуть виникнути проблеми. Вік, в якому радять проходити ліфтинг, від тридцяти восьми до п'ятдесяти років.

Також косметологи рекомендують для закріплення ефекту пройти ще кілька процедур:

  1. Ввести філери гіалуронової кислоти. Це потрібно для того, щоб заповнити з'явилися складки від зморшок і утримати надовго шкіру в отриманому положенні.
  2. Pf-ліфтинг. Потрібен для посилення ефекту ниточок за допомогою неоколлагенеза.
  3. Приблизно через місяць потрібно пройти процедуру миостимуляции і лазерного омолодження.

Коли ви визначилися з процедурою, необхідно знайти салон, де працює професійний косметолог, фахівець в своїй справі. Після цього вам треба пройти консультацію і визначитися, скільки ниток ви будете вводити. Вартість однієї ниточки в межах півтори тисячі рублів. Зазвичай для процедури на підборідді потрібно десять - двадцять ниточок, для скул близько тридцяти - сорока. От і рахуйте, що приблизна вартість підтяжки мезонітямі 15000-30000 рублів.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]