Під яким наркозом роблять блефаропластику найбезпечніше
З віком, на жаль, шкіра на обличчі має властивість до утворення зморшок, а шкіра повік настільки ніжна, що страждає від вікових змін однією з перших. Щоб зберегти свою молодість як можна довше, деякі жінки користуються народними рецептами косметики з натуральних матеріалів, а деякі користуються послугами пластичної та естетичної хірургії.
Зараз пластична хірургія доступна практично всім - було б бажання і фінансова можливість. Однією з найпопулярніших процедур у жінок бажаючих зробити шкіру повік більш підтягнутою і пружною є блефаропластика. Блефаропластика вважається нескладною в плані виконання процедурою, яка представляє собою корекцію нижніх або верхніх повік або зміна розрізу очей. Вона показана не тільки при вікових змінах шкіри повік, але і може проводитися для вдосконалення форми і розрізу очей.
Як і будь-яку іншу операцію блефаропластику необхідно проводити з анестезією. Під яким наркозом роблять блефаропластику? Тут вибір стоїть тільки за пацієнтів, але враховуються і його індивідуальні особливості.
Блефаропластика проводиться:
- Під загальним наркозом. Пацієнту тимчасово за допомогою медикаментів відключають свідомість, на скільки саме залежить від часу, необхідного для проведення безпосередньо операції.
- Шляхом регіонарного наркозу. З його допомогою чутливість пропадає в певній частині тіла, необхідної для проведення операції.
- За допомогою місцевої анестезії. Локальне знеболювання певної ділянки тіла.
Анестезія при блефаропластиці: проведення операції під місцевим і загальним наркозом
Анестезія при блефаропластиці проводиться лікарем анестезіологом-реаніматологом. Перед призначенням наркозу анестезіолог повинен вивчити анамнез, провести бесіду і уточнити можливі негативні наслідки його введення. Дізнатися, чи немає алергії на будь-які медикаментозні засоби і дати ознайомитися і підписати згоду на введення анестезії. Анестезіолог несе всю відповідальність за здоров'я пацієнта і за введений препарат.
важливо
Якщо у вас немає гострих або хронічних офтальмологічних захворювань і при консультації офтальмолог він дав «добро», можна відправлятися в клініку для консультації по проведенню блефаропластики.
Блефаропластика під загальним наркозом є оптимальним варіантом для більшості пацієнтів і хірургів. Мирно сплячий пацієнт не відволікає і не заважає доктору, і, відповідно, операція проходить швидше як для одного, так і для іншого.
Мабуть, ще однією перевагою загального наркозу при блефаропластики є те, що пацієнт буде спати, а при будь-якій іншій анестезії все буде бачити. Багато хто побоюється загального наркозу через його наслідків, вірніше не всі знають що зараз наркоз, який застосовується при загальній анестезії, є добре стерпним і не викликає таких наслідків, як галюцинації, нудота і інші неприємні явища.
важливо
В основному пацієнти після загального наркозу вже ввечері можуть повертатися додому. Але все ж страх не прокинутися робить його неприйнятним для певної групи людей.
Блефаропластика під місцевою анестезією вже не страшна тим, що можна не прокинутися, але вимагає від пацієнта дуже міцної нервової системи.
- Під місцевою анестезією особа обробляють дезінфікуючими засобами і роблять укол в верхнє або нижнє повіку в залежності від обраної операції.
- Пацієнт перебуває в свідомості, все бачить і чує, просто не відчуває певні ділянки навколо очей.
- Дана анестезія трохи схожа по відчуттях з анестезією, яка застосовується в стоматологічній практиці.
важливо
Якщо ви можете перемикатися на свої думки і йти в себе, відволікаючись від всього, що відбувається навколо, ви з легкістю переживете цю процедуру під місцевою анестезією. Ви просто повинні подавати хірурга «ознаки життя», деякі вважають за краще розмовляти з доктором на абстрактні теми.
Головною перевагою блефаропластики під місцевим наркозом є те, що можна піти додому відразу ж після завершення операції, просто одягнувши окуляри.
Чи боляче робити блефаропластику?
Дуже часто в голові жінки виникають питання і сумніви, чи боляче робити блефаропластику або все ж немає. Звичайно, будь-яка операція, нехай і найпростіша, викликає багато переживань.
Сама процедура під анестезією пройде безболісно, але після того як наркоз «відійде», можуть з'явитися болі, але не обов'язково і не у всіх. У таких випадках призначаються знеболюючі засоби.
На наступний день, швидше за все, з'являться набряки, можуть бути навіть синці, все залежить від виду блефаропластики, індивідуальності організму і грамотності хірурга.
- Якщо з'являться синці, то доведеться невеликий проміжок часу приховувати їх під тональними основами, так як вони проходять не дуже швидко.
- Після зняття швів остаточний результат повинен проявитися повністю протягом приблизно чотирьох місяців.
Якщо все ж наважуєтеся на зміни за допомогою операції, вибирайте перевірених фахівців і клініки, які мають досвід і хороші відгуки вдячних клієнтів.