Нижня блефаропластика: що таке і які види даної операції бувають



Нижня блефаропластика Шкіра на обличчі швидше за все видає вік або погане самопочуття.

Особливо ніжні ділянки шкіри нижніх повік потребують підвищеної уваги.

На них відображаються переживання, надлишок ультрафіолетових променів, незбалансоване харчування, недолік глибокого сну, несприятлива екологічне середовище.



Сучасна пластика нижніх повік

Настає час, коли вже не виходить самостійно прибрати набряки під очима, не рятують компреси, дорогі креми, недешеві послуги в салонах краси. Про це косметичному нестачі допоможе забути блефаропластика. Це безпечна операція, яка не впливає на очне яблуко.

Нижня блефаропластика - це пластична операція по позбавленню від зайвих тканин і грижеподобноє утворень в нижній частині очі. Грижі на ділянках нижньої повіки утворюються внаслідок хвороб щитовидної залози, нирок, можуть розвиватися через тривалі алергічних реакцій.

Показаннями є:

  • вікове опущення століття;
  • грижеподобноє жирові освіти;
  • опущення зовнішнього куточка очей;
  • бажання змінити розріз очей;
  • "мішки під очима;
  • асиметричність;
  • великі шкірні складки, зморшки.

Перед блефаропластикой необхідно пройти тести, здати необхідні аналізи, проконсультуватися з хірургом і анестезіологом, провести підготовку. Наприклад, за 3 тижні до операції припиняють прийом деяких лікарських препаратів, алкогольних напоїв, куріння, відвідування солярію.

Нижня блефаропластика має протипоказання:


  • синдром сухості очей;
  • погана згортання крові;
  • високий артеріальний тиск;
  • запальні захворювання в стадії загострення;
  • онкологічне захворювання;
  • кон'юнктивіт, інші захворювання очей;
  • короткозорість;
  • високий внутрішньоочний тиск;
  • цукровий діабет;
  • патології щитовидної залози;
  • хвороби серця і судин.

Прогнозуючи результати операції, лікар попереджає, що стійкі результати краще у пацієнтів з пружною шкірою. Також для підтримки хорошого стану шкіри нижніх повік треба мати однакову вагу, збалансовано харчуватися, висипатися, активно рухатися, не курити. Це пояснюється тим, що слабку перегородку, яка веде до провисання внутрішньоочного жиру не можна поправити, тобто «мішки» здатні знову утворитися.



види корекції

Мішки під очима Залежно від обсягу роботи, який треба виконати, фахівці застосовують різні види оперативного втручання. Це нижня, лазерна і транскон'юктівальная блефаропластика.

При виконанні нижньої блефаропластики поліпшується зовнішній вигляд шкіри навколо очей. Погляд стає відкритим, більш виразним, слізні борозни зменшуються, особа значно молодшає.

Одночасно можна змінити розріз очей, провести підтяжку верхніх повік.

Процедура робить позитивний вплив на здоров'я - поліпшується периферійний зір, нормалізується внутрішньоочний тиск.

Лазерна корекція проводиться без застосування скальпеля. Процедура малотравматичная, проводиться в будь-якому віці. Лазерний промінь пошарово розсікає тканини, запаюючи дрібні кровоносні судини. Завдяки цьому в період реабілітації спостерігається менше гематом, набряків. Показаннями до проведення лазерної блефаропластики є «мішки», темні кола під очима, жирові відкладення, зморшки в цій галузі. Тривалість процедури становить в середньому 50 хвилин.

Ще один вид пластики нижніх повік - Транскон'юнктивальна метод. Його використовують при відсутності великих шкірних складок в області нижньої повіки. Проводиться маленький розріз близько нижньої повіки, потім віддаляється зайвий жир і грижі, якщо є. Далі зрізається зайва шкіра. Накладаються непомітні косметичні шви, маскуються складками біля очей. Рубці після операції з часом стають блідими, їх буде важко помітити.

Вибирає вид проведення блефаропластики лікар, спираючись на побажання клієнта. Для кожного виду є свої показання та протипоказання, тому остаточне рішення щодо вибору методу блефаропластики залишається за лікарем.

Нижня блефаропластика: відгуки та можливі ускладнення

До і після блефаропластики нижніх повік Після кожної медичної маніпуляції бувають ускладнення. Після пластики нижньої повіки можливі ускладнення двох видів - ранні (виникають відразу після проведення оперативного втручання) і пізні (проявляються після закінчення реабілітаційного періоду).

Нижня блефаропластика має позитивні відгуки саме через наявність короткого періоду відновлення. Період реабілітації триває всього 7 днів. Після лазерної процедури набряки сходять на третій день. Вже через 10 днів можна користуватися звичайною косметикою.

Ранні ускладнення:

  • набряки;
  • головний біль;
  • помутніння в очах;
  • ущільнення на століттях;
  • біль в очах;
  • болючість при торканні;
  • гематоми.

Якщо такі симптоми не проходять протягом 3-5 днів, необхідно звернутися до хірурга. При цьому враховуються індивідуальні особливості шкіри, вік, стан з яким клієнт звернувся в клініку, і яким саме чином йому була зроблена нижня блефаропластика. Відгуки пацієнтів, які пройшли таку процедуру, в основному позитивні. Вони пишуть про добрі результати і швидкій реабілітації.

Неприємним ускладненням є виворіт нижньої повіки. Це відбувається, коли при проведенні маніпуляції було видалено більше тканин, ніж потрібно. Око відкривається ширше, і в подальшому може статися деформація століття. Щоб цього не сталося, призначаються спеціальні масажі, гімнастика. У деяких випадках накладають шви.

Також можливе інфікування рани. При цьому ділянки швів стануть червоними, припухлими, на дотик гарячими. Дотик буде викликати біль. Ці ознаки служать сигналом інтоксикації, потрібно терміново повідомити лікаря.

Успішно проводиться нижня блефаропластика чоловікам. Основна умова в відновлювальний період - виконувати рекомендації лікарів. Не слід палити, виконувати фізичну роботу, також слід утримуватися від сонячних променів. У цьому випадку відновлення шкіри пройде швидше і краще.

пізні ускладнення

Ускладнення після нижньої блефаропластики Такі проблеми виникають вже після закінчення реабілітаційного періоду. Одним з ускладнень є зайва сльозоточивість і реакція на яскраве світло. Це результат набряку.

Так відбувається, коли під час втручання відбувся зсув слізних точок назовні або стали вузькими слізні канали після декількох невдалих спроб рубцювання тканин.

Іноді відбувається розходження швів. Потрібно повторне їх накладення. Існує ризик формування грубого рубця при повторному його заростання.

Неприємним ускладненням є неповне змикання повік, при якому очі не можуть нормально зволожувати. В такому випадку необхідно проводити повторну операцію. Таке може статися, якщо клієнт не проходить до кінця відновний період, а вже йде робити іншу пластичну операцію на обличчі.

Можливе формування кісти на лінії шва. Така освіта видаляється хірургічним методом. Іноді кіста розсмоктується самостійно без будь-якого втручання. При неправильному рубцювання тканин або накладення швів можливе формування асиметрії очей. Для усунення дефекту роблять ще одну операцію.

Ускладненнями вважаються шви, шрами, які залишаються помітними через 4-5 місяців після проведення операції. Для виправлення становища лікар призначає спеціальні препарати для введення в область швів. Вони розгладжують нерівності шкіри. Для корекції можна провести лазерну шліфовку, фракційний термоліз, мезотерапію.

Ускладнення зустрічаються рідко, але для їх виправлення майже завжди необхідно проводити повторні медичні маніпуляції. Щоб запобігти цьому, треба ретельно підходити до вибору клініки і лікаря для виконання такої косметичної процедури.

Ціни на блефаропластику

Ціна залежить від послуг, які включаються в даний пакет. Часто в заявлену вартість вже входить перебування в палаті, консультації лікарів.

Блефаропластика нижніх повік:

  • У Москві -: 25 500 - 40 500 рублів.
  • У Санкт-Петербурзі - 21 100 рублів.
  • У Нижньому Новгороді - 30 000 рублів.
  • У Самарі - 34 00 рублів.
  • У Казані - 24 000 рублів.
  • У Краснодарі - 77 000 рублів.
  • В Іркутську - 28 000 рублів.

Остаточну вартість треба дізнаватися безпосередньо в медичному закладі, який ви вибрали.

Відгуки пацієнтів

Світлана 36 років: «Я в 35 років зробила пластику нижніх повік. Результатом задоволена залишилося. Особа омолодити, очі як би відкрилися, більше стали. Лікар порадив згодом зробити з верхніми століттями. Скоро буду готуватися до операції. Обов'язково порадила б усім. Ніякої крем або масаж так не допоможе. Після операції були синці, але пройшли, куди від них подітися. На обличчі нічого не помітно, ніяких швів ».

Аліна, 28 років: «Завжди темні кола були під очима, що тільки не робила. Прибрати не виходила. Місяць тому зробила лазерну блефаропластику. Зараз ходжу задоволена, по 100 разів на дню дивлюся в дзеркало - себе не впізнаю! Кіл немає. Ще куточки очей підправили, з народження вниз дивилися. Реабілітація дуже маленька була, ніяких синців не було. Все чудово, хоча боялася, треба сказати ».

Юлія, 32 роки: «Для нижніх повік я робила багато всього - масажі, маски, гімнастику спеціальну. Тільки блефаропластика зробила те, що я хотіла домогтися. Приблизно годину або трохи менше. Якби я раніше знала, що це так швидко, то не витрачала б час. По грошах також виходить, що на масажі витратиш. Але результат краще. Особа молодше, відчуваю, що не тільки особа, я сама молодша став ».


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]