Пластика повік лазером: види і особливості



Результат пластики повік лазером Прислів'я «не вір вухам, а вір очам» відома більшості людей. Але її справедливість з віком втрачається, коли з'являються мішки під очима і мімічні зморшки. Люди відчувають себе молодими, повними сил, але дзеркало і погляди оточуючих говорять про те, що у них втомлений вигляд, зовсім не відповідає стану душі. Як можна виправити цю прикру невідповідність? Вихід є, і це пластика повік лазером. Вона здатна повернути очам виразність і юнацький запал, позбавляє від вантажу прожитих років і повертає впевненість у власних силах.



Пластика повік лазером, або блефаропластика , являє собою пластичну операцію з метою зміни століття. При цьому зміцнюються і повертаються в колишню анатомічну форму ослаблені орбітальні м'язи та сухожилля, пацієнти позбавляються від надлишків шкіри і жирової клітковини навколо очей.

Це цікаво

Вперше подібні операції проводилися більше 3 тисяч років тому, в Давньому Єгипті, проте сучасні інноваційні технології дозволяють за допомогою лазера зробити цю операцію більш комфортною і скоротити в десятки разів період реабілітації.

У чому ж переваги лазера?

  • Розріз від променя лазера в багато разів тонше найдосконалішого скальпеля. Це сприяє якнайшвидшому відновленню тканин і мінімізації наслідків операції для організму.
  • Зменшення набряклості і розмірів гематом досягається високою температурою лазера, прижигающего дрібні кровоносні судини вже в процесі розрізу.
  • Утворені рубці у багато разів тонше і непомітніше шрамів від скальпеля. Це властивість набуває особливого значення при операціях на обличчі людини.
  • При використання світлового променя зменшується ризик занесення в рану різних інфекцій і виникнення ускладнень, пов'язаних з ними.
  • Скорочується час відновлення організму після операції, а ефект лазерної блефаропластики збільшується до 5 - 10 років.

Розрізняють декілька видів лазерної пластики століття:


  • блефаропластика верхніх повік;
  • лазерна пластика нижніх повік;
  • кругова блефаропластика (верхніх і нижніх повік одночасно);
  • корекція розрізу очей ;
  • кантопексія (корекція форми і виразу очей, пов'язаних з порушенням функціональності лицьових нервів).

Пластика повік лазером проводиться в наступних випадках:

  1. Шкірний покрив навколо очей втрачає пружність і еластичність.
  2. У кругової м'язи очей знижується тонус.
  3. Під очима утворюються пігментовані ділянки шкіри.
  4. З'являються вертикальні або поздовжні складки на повіках, а також глибокі мімічні зморшки навколо очей або сіточки дрібних, так званих «гусячих лапок».
  5. Нижні або верхні повіки провисають, змінюючи первісну форму очі.
  6. Поглиблюється нососльозова борозна.
  7. Утворюються жирові псевдогрижі ( «мішки» під очима).

Протипоказання до проведення пластики повік лазером:

  1. Підвищений внутрішньоочний тиск.
  2. Підвищена чутливість до впливу лазерного променя.
  3. ВІЛ інфікування.
  4. Загострення хронічних захворювань і запальні процеси в місцях проведення операції.
  5. Патології ендокринної системи.
  6. Знижена здатність згущуватися крові.
  7. Онкологічні захворювання і доброякісні утворення.

Перед проведенням процедури потрібно відвідати лікаря-офтальмолога для вимірювання внутрішньоочного тиску і проведення ряду інших досліджень, що дозволяють визначити можливість проведення операції по лазерної підтяжки повік. Всі питання, що цікавлять потрібно задати пластичного хірурга на консультації перед проведенням операції.

Особливості проведення лазерної блефаропластики верхніх і нижніх повік

Лазерна підтяжка повік Лазерна блефаропластика верхніх повік проводиться за допомогою розрізу в природній складці століття, через який витягуються зайві жирові відкладення і ділянки шкіри, а також підтягуються як м'язи, так і тканини століття.

Операція може проводитися в більш щадному режимі, так званої анкерної блефалопластікі, при якому відбувається формування динамічної зв'язку між сухожиллям верхньої повіки і шкірою. Такий спосіб дозволяє сформувати максимально природну форму складки верхньої повіки.

Процедура проводиться під місцевою анестезією і проводиться протягом 2 годин. Реабілітація проводиться протягом 2 тижнів, при цьому протягом 2 першої доби необхідно уникати читання, перегляду телевізора, роботи з комп'ютером і мобільними пристроями.

При лазерної блефаропластиці нижніх повік розріз робиться під лінією росту вій вздовж кругової м'язи очі.

  • Цей метод відрізняється гарантовано хорошим результатом по позбавленню від відвислою шкіри і «мішків» під очима.
  • Час операції становить зазвичай не більше 1 години.
  • Протягом 4 годин здійснюється спостереження за пацієнтом.
  • Щоб уникнути можливих ускладнень у вигляді кровотечі та збільшення термінів реабілітації, не варто приймати протягом 8 годин після процедури гарячі напої.
  • Період повної реабілітації становить термін до 28 днів.
  • Набряклість століття після операції спадає, як правило, через 10 днів, а відвідати клініку для спостережень у фахівця необхідно на 4, 8 і 12 добу після проведення операції.

Чи залишаються шрами після лазерної блефаропластики?

Хоча сама процедура передбачає проведення розрізів в найменш помітних місцях, проте, як після будь-якої операції, утворення рубців неминуче.

Для запобігання негативним наслідкам і якнайшвидшого загоєння треба знати і виконувати наступні нескладні рекомендації:

  1. Час повного загоєння шрамів зазвичай становить близько 10 - 12 тижнів. Раніше цього терміну пацієнтам панікувати не варто.
  2. Шрами не виділятимуться протягом усього цього часу, вітається використання коштів косметики для їх маскування. Найбільш помітний рубець протягом першого місяця після операції. Далі він перетворюється в непомітну тонку лінію до закінчення терміну регенерації.
  3. Щоб уникнути ускладнень з утворенням грубих рубців не слід розтягувати і терти рубці, намагатися не перебувати під ультрафіолетовим випромінюванням сонця або відвідувати солярій. Якщо ж перебування на вулиці в сонячну погоду неминуче, необхідно протягом не менше 10 тижнів надягати сонцезахисні окуляри.
  4. Необхідно уникати фізичних навантажень на весь період загоєння швів.
  5. Треба відмовитися від відвідувань лазень або саун.
  6. Слід враховувати рекомендації пластичного хірурга і неухильно їх дотримуватися.

В окремих випадках можуть застосовуватися медикаментозні, косметичні та апаратні методи корекції післяопераційних рубців.

Лазерна підтяжка повік: основні показання

Однак рівень розвитку технологій сьогоднішнього дня дозволяє вдаватися і до менш радикальних методів корекції століття. Величезну популярність отримала лазерна підтяжка повік або фракційний термоліз.

Даний метод дозволяє з допомогою енергії лазерного променя надавати комплексну дію як на верхні, так і на найглибші шари шкіри.

  • Високотемпературний промінь ербіевого лазера випаровує омертвілі верхні шари, одночасно стимулює регенерацію тканин в глибоких шарах дерми, стимулює вироблення таких необхідних шкірі речовин, як гіалуронова кислота, колаген та інші.
  • Таке комплексне вплив дозволяє домагатися результатів, порівнянних з класичної блефаропластикой.

Переваги фракційного термолізу: стійкість ефекту більше 2 років, відновлення після процедури протягом 5 діб, делікатність процедури і відсутність рубців, физиологичность і безпеку.

Тривалість сеансу становить всього 20-40 хвилин. Час, протягом якого не рекомендується перебувати під впливом сонячних променів, скорочено до 2 тижнів.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]