Пластика живота після операції: підготовка, хід операції, протипоказання



Пластика живота після операції Пластика живота після операції рекомендується при вираженому ожирінні, наявності обвислого «фартуха» або великої порожнистими складки після різкого зменшення ІМТ, розбіжності прямих м'язів преса (діастазі), видаленні матки або грижі, формуванні грубих деформуючих рубців або спотворюють післяпологових розтяжок, в результаті яких жінка відчуває невдоволення своїм тілом.



Абдомінопластика зазвичай включає в себе видалення надлишку епідермісу і ліпідної тканини і формування відповідного м'язового каркаса. До хірургічного втручання вдаються у випадках, коли не вдається відкоригувати фігуру за допомогою тренувань, лікувального масажу та зміни системи харчування, тільки після досягнення людиною повноліття.

Існує три види абдоминопластики. Вибір методики для конкретного пацієнта здійснюється лікарем індивідуально.

Ендоскопічний метод - найбільш щадний спосіб пластики живота, який проводиться без застосування горизонтального і вертикального розтину епітелію і м'язів. За допомогою проколювання невеликих отворів (2-3 см) і введення через них медичного інструментарію і трубок проводитися підтяжка м'язової маси до стану норми.

Цей метод не залишає рубців, вимагає мінімального реабілітаційного періоду і практично не дає ускладнень . Ендоскопія рекомендується для приведення живота в нормальний стан шляхом усунення ослабленого тонусу і розтягування черевної стінки після вагітності і пологів.



важливо

Абдомінопластика такого роду неефективна при необхідності видалення ліпідного фартуха або зайвої шкіри. Тривалість процедури становить близько 2-х годин і в більшості випадків проводитися одночасно з ліпосакції.

Класичний (стандартний) метод використовується для виправлення вираженою, більш складної деформації черевної поверхні, при наявності великого ліпідного шару, отвисшая фартусі з шкіри і жирової тканини або грубих рубцях.

Операція передбачає твір розрізу в області над лобком, видалення надлишку шкірно-ліпідної тканини, зшивання м'язи для зміцнення каркаса і формування нового пупка (якщо є така необхідність). Для такого типу хірургічного втручання існує багато протипоказань.

Пластика живота після операції в переважній більшості випадків є мініабдоміноплатіку. Втручання такого роду складається з комбінації ліпосакції і класичного методу і рекомендується для пацієнтів з наявністю невеликого обсягу зайвої шкіри, що сполучається з наявністю розтяжок і ослабленням м'язів нижнього преса.

Корекція тканин проводитися через невеликий розріз, тому забезпечується менший, ніж під час класичного втручання травматизм, залишається пупок. Маніпуляція триває близько 3-х годин.



передопераційна підготовка

Як позбутися від живота після операції Після проведення огляду хірург вибирає відповідний вид операції, спрямованої на пластику живота, відповідає індивідуальним особливостям і стану загального здоров'я пацієнта. Далі проводиться необхідний комплекс обстеження: загальний і біохімічний дослідження крові, визначення стану системи згортання, електрокардіограма, аналізи на гепатити, сифіліс та ВІЛ. При відсутності протипоказань призначається день операції.

Не менш ніж за 14 днів до проведення хірургічного втручання необхідно відмовитися від куріння при наявності нікотинової залежності, ввечері напередодні операції за допомогою клізми потрібно очистити кишечник, вранці маніпуляцію повторити. Останній прийом їжі здійснюється не пізніше 18 годин дня попереднього процедурі, за три дні потрібно виключити грубу клітковину, вранці заборонено пити і їсти.

Етапи проведення операції

Операція складається з стандартних етапів: анестезії, корекції шкірної і м'язової тканини, видалення жиру з дотриманням правильної пропорції, накладення швів. При будь-якому вигляді абдоминопластики застосовують загальний наркоз, тривалість процедури в залежності від складності становить від 3-х до 5-ти годин. Перебіг і результат пластики, тип розрізу і шва, а також тривалість відновного періоду залежить від обраної методики.

Зазвичай реабілітація становить близько місяця, перші кілька днів пацієнт спостерігається в відділенні клініки. У цей період призначають знеболюючі і протимікробні препарати, а також тромболітики. Під час відновного періоду є обов'язковим носіння спеціального підтримуючого білизни або бандажа, заборонено відвідувати сауну, приймати прямі сонячні ванни, виконувати важкі фізичні вправи і переїдати.

До повного загоєння шва проводять регулярні перев'язки під наглядом лікаря. З метою попередження утворення грубого рубця рекомендується масаж і фізіопроцедури.

Протипоказано проводити абдомінопластику:

  • Пластика живота після операції: результат без прямих медичних показань людям, що страждають на цукровий діабет, порушенням роботи щитовидної залози;
  • під час гострих інфекційних процесів;
  • при неконтрольованої гіпертонії;
  • при наявності онкологічних захворювань, а також серйозних патологій органів дихання, серцево-судинної системи;
  • з порушенням згортання крові.

Як позбутися від живота після операції швидко і ефективно

Головне питання, яке турбує жінок після хірургічної корекції, а також після ліпосакції жиру на животі - як позбутися від живота після операції або кесаревого розтину і коли можна починати фізичне навантаження для придбання плоского підтягнутого преса без шкоди для здоров'я.

Краще вдатися до наступних щадним методам відновлення:

  1. Після операції рекомендується деякий час спати на животі і носити протягом дня для втягування білизни або бандаж, що дозволяє максимально скоротити термін загоєння шва і сприяє підтяжки м'язів.
  2. Всі вправи для преса слід узгодити з лікуючим лікарем, причому під час тренувань необхідно прислухатися до своїх відчуттів і в разі появи болю в місці рубця, який сформувався після пластичної операції, негайно припинити заняття.
  3. Після повного відновлення цілісності тканин, відсутності запалення і формування стабільного шраму можна застосовувати антицелюлітні засоби з подальшим обгортанням живота харчовою плівкою. Крім того, хороший результат дають обгортання з використанням морських водоростей, оцту і кавовій гущі, а ось від гірчиці і шоколаду варто відмовитися.
  4. Узгодьте з доктором можливість відвідування басейну, так як інтенсивні заняття плаванням, а також різні вправи у воді дають можливість швидко повернути тілу підтягнуту форму.
  5. Навантаження на прес збільшуйте поступово, тренування не повинні викликати біль і дискомфорт. Крім вправ для м'язів живота постарайтеся зміцнювати весь організм, гуляйте пішки, займіться бодифлексом або комплексом вправ на фітбол.

Проблему обвислого живота з некрасивою жировим прошарком або фартуха тільки за допомогою абдомінопластики і спеціальних вправ вирішити не вдасться, потрібно обов'язково внести зміни в режим харчування і підібрати відповідну дієту.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]