Пластика пупка: показання, протипоказання, хід операції і її варіації



пластика пупка Пластичне хірургічне втручання в області пупка зветься умбілікопластіка.

Призначенням даної операції є усунення можливих дефектів цієї частини тіла, зміна її розмірів, форми, зовнішнього вигляду.



Пластика пупка стає все більш затребуваною, особливо молоді люди намагаються слідувати стандартам, в яких пупок - це акуратне поглиблення, що нагадує воронку.

Кому може знадобитися

Проводиться пластика в області пупка найчастіше у випадках:

  • якщо він деформований після виношування дітей та пологів;
  • слідом за невдалим пірсингом при виникненні явних дефектів;
  • коли пупок поміняв свою форму після виконаної операції в зоні живота;
  • якщо пупкове кільце має придбані неестетичний особливості;
  • коли пупок зовні змінився в зв'язку з віком і птозом шкірних покривів живота.

В якому випадку пупок вважається неідеальним

Кожна людина має оригінальний за формою і особливостям пупком. Це той перший рубець, який з'являється на черевній стінці після появи дитини на світ. Пупок -воронкообразной форми, вершина його знаходиться на рівні навколишнього його шкіри.

Неідеальним пупком сьогодні прийнято вважати такі його варіанти:


  • надмірно виступає;
  • глибокий, що провокує накопичення в ньому бруду, поту, сальних залоз, що з часом може викликати запалення в даній області;
  • розтягнутий, як поздовжньо, так і поперечно або широкий пупок;
  • розташований нерівно за обрисами живота і відсторонений вгору-вниз, право-ліво;
  • обвислий;
  • має нерівний край.


Варіанти виконання операції

Щоб змінити форму пупка і привести її до ідеальної, використовується тільки один оперативний метод. остігнуть корекції за допомогою інших методів практично неможливо.

Операція може бути проведена, як автономне втручання, так і бути складовою частиною розрізненої операції на передній черевній порожнині.

Операція може мати кілька варіацій і підбирається в залежності від того, які маніпуляції потрібні в конкретному випадку у конкретного пацієнта:

  1. Позбавлення від грижі пупка
    В процесі пластики відбувається вправлення грижі, встановлюється спеціальна розсмоктуються сітка, яка допомагає зміцнити передню черевну стінку. Це дозволяє звести до мінімуму натиск внутрішніх органів на пупкове кільце і не дати розвинутися знову Грижовоговипинання. В процесі установки сітки хірург робить діаметр пупка менше, прибираючи зайву шкіру, коли необхідність в даній маніпуляції має місце.
  2. Ліквідація опуклості в пупкової зоні
    Лікар січуть зайві тканини, виправляючи деформацію, і заново створює воронку потрібної конфігурації і глибини з шкірних покривів пацієнта.
  3. Корекція розмірів пупка
    Тут можна виправити поперечне, поздовжнє розтягання, також провести корекцію поверховості пупка. В процесі операції виконується розріз шкіри і формування ідеальної воронки.
  4. Моделювання відсутнього пупка
    З різних причин пупкова западина може бути втрачена, спостерігається її відсутність, тому завданням фахівця є формування нової воронки зі шкіри та занурення її на необхідну глибину.
  5. видалення пупка
    Операція новомодна, віщує повне видалення западини з живота.

Нова мода на зашивання пупка

Пластична операція на пупку Сьогодні дуже модною стала пластика пупка у дівчат і хлопців, що припускає зашивання пупка, інакше кажучи, повне видалення пупкової западини.

Так, побачити приклад нового віяння можна на тілі моделі Кароліни Курковою.

Крім цього така пластична корекція особливо стала популярна після виходу фантастичного серіалу, герої якого були зовсім позбавлені цієї особливості людського організму.

Протипоказання

Незважаючи на те, що корекція форми пупка носить виключно естетичний характер, проведення подібного хірургічного втручання, як і будь-яка інша проста або складна операція, має ряд протипоказань.

Проводити операцію можна, якщо у пацієнта:

  • гемофілія;
  • інфекції;
  • онкологія;
  • діабет;
  • можливість утворення келоїдних рубців;
  • алергія на анестезію.

Варто відзначити

Не рекомендується проводити пластику пупка і на будь-яких термінах вагітності, а також в період лактації!

підготовка

Для того, щоб призначити процедуру, пацієнт зобов'язаний відвідати пластичного хірурга і терапевта. Обов'язковою є здача аналізів сечі і крові (загальні), крові на біохімію, крові на маркери ВІЛ, гепатит В і С, сифіліс. У разі, коли всі аналізи в нормі і протипоказання не встановлені, пацієнт направляється на пластику.

Як проходить операція

Проводиться подібна пластика як під місцевою анестезією, так і під загальною. За часом вона триває від 20 хвилин і не більше години, залежить час від складності операції і ступеня деформації пупка.

Хід операції:

  1. Область оперування обробляється антисептиком.
  2. Проводиться розріз в зоні проблеми.
  3. Зайві тканини січуться, для реконструкції пупка відділяється з живота шкірний клапоть.
  4. Новий сформований пупок поглиблюють до потрібного положення.
  5. Шов робиться таким чином, щоб залишатися непомітним.
  6. На місце втручання накладається стерильна пов'язка.

Коли проведена пластика пупка, пацієнта не залишають в стаціонарі, його відпускають додому вже через 2 години. До повного загоєння післяопераційного шва, лікар спостерігає за станом пацієнта.

Варто відзначити

Незважаючи на те, що операція по корекції зовнішнього вигляду пупкової западини, є досить простий, післяопераційний період, вимагає дотримання певних правил, в першу чергу, необхідно на деякий час скасувати будь-які фізичні навантаження і силові заняття спортом!

Пластика пупка: відгуки пацієнтів і післяопераційний період

Огляд у пластичного хірурга Пластичні хірурги відзначають, що ті пацієнти, яким була проведена пластика пупка, відгуки залишають в основному позитивні. 90% прооперованих залишилися задоволені виправленням існуючого нестачі тіла, що із задоволенням демонструють на своїх фото до і після маніпуляції.

післяопераційний період

Шов після проведеної пластики пупка заживає від тижня до двох.

На цей період лікар прописує обов'язковий суворий режим:

  1. Дієта без солодкого для якнайшвидшого загоєння.
  2. Відмова від саун, лазень, гарячих ванн, щоб уникнути застою води в області операції і запалень в даній частині. Дозволено приймати душ, але швидко.
  3. Заборонено сидіти тривалий час біля каміна або прикладати грілку.
  4. Не можна масажувати область пупка.
  5. Протипоказані змазування самої області операції і навколо неї кремами і мазями.
  6. Обмежити підйом вантажів терміном на 6 місяців.
  7. Рік не рекомендується загоряти будь-яким способом.
  8. Важливо носити компресійну білизну 2-3 місяці.

Шви лікар знімає через 10 днів, синці і набряки спадають через кілька місяців.

наслідки

Як би там не було, пластика пупка має відгуки і негативного плану. Можливе зараження інфекцією області оперування. Причому заноситься вона і в процесі операції, і при неправильному догляді за областю живота після неї. Виявити запалення можна за сильною набряклості, яка повинна в нормальній ситуації зійти через 1-2 тижні, по почервоніння і болю.

Також трапляється, що після пластики з'являються грубі рубці. Спровоковано це проблемним загоєнням пупка і особливостями кожного окремого організму. У рідкісних випадках можливе виникнення грижі. Цьому може послужити невірне формування западини, коли ті тканини, які знаходяться поруч з проблемною ділянкою, зазнають травмування.

ускладнення

Фахівці стверджують, що негативні відгуки після пластики пупка, можуть бути тільки у тих пацієнтів, які не дотримувалися всіх розпоряджень лікаря в до і після операційний період. Головна проблема, з якою можна зіткнутися - це інфекція в рані. Вона тягне запалення, після гнійне розплавлення тканини очеревини. Для того, щоб уникнути цього явища, перед проведенням операції може бути призначений антибіотик, який має широку область впливу. Крім цього важливий прийом ліків і після втручання.

Ціна

Вартості процедура пластики пупка залежить від складності операції і від клініки, де вона проводиться. В середньому така корекція варто - 50 000 рублів. Умбілікопластіка, в ході якої потрібно більш детальна реконструкція, може коштувати до 100 000 рублів, а найпростіше корекційна втручання обійдеться в 25 000 рублів.

Відгуки

Фото до і після умбілікопластікі Скільки б не було позитивного сказано про операції пластика пупка відгуки щасливих пацієнтів, все ж є найкращим підтвердженням надійності і якісність подібної процедури.

Світлана, 36 років, домогосподарка. Після других пологів у мене з'явилася пупкова грижа. За свідченнями операцію проводити було необов'язково, але мене лякав естетичний вигляд пупка. Вирішила все ж піти на операцію. Робили під місцевою анестезією, болю не було, відчувала просто, що якісь дії проводилися. Пішло максимум півгодини, через 3 години мене виписали. Тиждень я відчувала тягне біль, потім все припинилося. Єдине, що мене трохи напружувало - це компресійну білизну, ходила в ньому місяць. Зате в результаті отримала дуже гарний пупок. Минуло вже 4 місяці, я й забула, що робила операцію. Всім задоволена.

Ольга, 26 років, візажист. У мене пупок був сильно опуклим, мені доставляв зовнішній дискомфорт. Після операції я повністю задоволена результатом, не можу прямо намилуватися! Все пройшло швидко, в той же день я вже була вдома. Ніяких болів не відчуваю, швів немає, вони замасковані всередині пупка. Була, звичайно, невелика синюшність і набряк, але через 3 тижні все пройшло. Тепер я насолоджувалася результатом, сподіваюся, він буде незмінний все життя.

Фото до і після умбілікопластікі

Крім відгуків, наочним прикладом ефективності умбілікопластікі (корекції пупка) є фотографії, виконані до і після операції. Позитивні результати у вигляді ідеальної форми пупкової западини відображені на фото, іноді стають вирішальним фактором звернення за допомогою до пластичного хірурга.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]