Абдомінопластика живота: відгуки, показання до проведення операції та види абдоминопластики


Показання до абдомінопластиці зміст:

На жаль, шкіра на животі з часом в'яне, стає розтягнутої, в'ялою, в даній зоні стрімко відкладається жир. Зайва шкіра на животі з'являється після пологів, якщо людина швидко втратив вагу, або мало рухається, погано харчується.

Багато хто погодиться з тим, що обвисла шкіра на животі виглядає негарно, однак прийти до методу хірургічного втручання з видалення зайвої шкіри вирішуються далеко не всі.



Якщо шкіри на животі дуже багато, вона стала пухка, втратила пружність, фахівці наполягають на абдомінопластиці, так як фітнесом, тренуваннями і дієтами дефект не прибрати.

Абдомінопластика живота являє собою процедуру хірургічного видалення нависла жирової тканини, в тому числі провисшей шкіри внизу живота. Після подібного втручання м'язи стають міцнішими, адже хірург прибирає шкіру разом з розтягнутими раніше м'язами.

Крім того, що подібною операцією забирається зайвий живіт, хірург може також вирізати грижу на передній стінці живота, якщо така є.

Показання до проведення операції

Абдомінопластика проводиться далеко не всім людям, що страждають ожирінням, мають зайву шкіру після пологів. Такі недоліки можна виправити фізкультурою, якщо вони невеликі.

Абдомінопластику живота призначають виключно людям, які досягли повнолітнього віку, якщо у них:


  • На животі є безліч шкірних складок після стрімкого схуднення.
  • Звисає велика кількість жирової тканини в нижній частині живота.
  • Утворилися розтяжки на шкірі живота після пологів.
  • Опущена передня стінка черевного відділу.
  • Після операції утворилися грубі шви, які згодом деформувалися.


Яка буває абдоминопластика живота

Скорегувати живіт за допомогою хірургічного втручання можна після того, як не вдається схуднути самостійно за допомогою вправ, дієт, коли людина не може самостійно зміцнити м'язи, усунути небажані розтяжки або шрами. У момент консультації фахівець самостійно підбирає для пацієнта той чи інший вид операції.

ендоскопічна

Даний вид операції вважається найлегшим, щадним, так як при цьому не робляться численні порізи на животі. Техніка полягає в проколи, діаметр кожного не більше двох сантиметрів, після цього в прокол вводиться спеціальна трубка або інструменти. Після таких маніпуляцій у пацієнта не залишається шрамів, до того ж скорочується час на реабілітацію, зменшується ймовірність післяопераційних ускладнень.

Суть операції ендоскопічним методом полягає в тому, що формується м'язовий каркас, це дозволяє значно підтягнути провислий живіт, наприклад, після родової діяльності. Ендоскопія робиться, коли м'язовий тонус зовсім ослаблений, сильно розтяглися м'язи в черевній області. Для позбавлення від зайвої жирової тканини така операція не підійде. Займає процедура не більше трьох годин, часто досвідчені фахівці під час операції роблять ще ліпосакцію.

Класична

Розмітка пластичного хірурга Подібний вид операції робиться тим пацієнтам, у яких провисла нижня частина живота більш ніж на 10 см. Якщо показники менше 10 см, лікар робить звичайну ліпосакцію.

Класична абдомінопластика живота показана тим пацієнтам, які народжували кілька разів, різко втратили вагу, страждають від розтягування м'язів в черевній області. Для такої операції важливо, щоб шкіра була сильно розтягнута. У разі, якщо у пацієнта шкіра відрізняється хорошою еластичністю, живіт відновиться дуже швидко.

Мініабдомінопластіка

Дана операція робиться тоді, коли у людини змінилася нижня частина живота. В ході операції вирізається надлишкова шкіра, в тому числі можлива грижа в області пупка. Анестезія при мініабдомінопластіке робиться місцево, рідко, коли лікар вводить загальний наркоз. Операція проводиться не більше двох годин, після чого пацієнта чекає двотижнева реабілітація.

Якщо віддалялася грижа, в такому випадку людині доведеться більше часу витратити на відновлення. Заборонено піднімати тяжкості, займатися фізичною працею, довго сидіти. Не менше двох місяців доведеться носити спеціальну білизну з компресійним ефектом. Довгоочікуваний результат пацієнт зможе побачити не раніше, ніж через півроку.

Абдомінопластика живота: наслідки та протипоказання

Результат абдоминопластики живота Перед проведенням подібної операції необхідно обстежитися, здати ряд аналізів. В першу чергу відвідується лікар терапевт, після чого пацієнта консультує лікар анестезіолог. Призначається здача аналізів, необхідно пройти флюорографію, отримати огляд хірурга. Хірург повинен визначити ступінь ураження, оглянути тіло на наявність черевних гриж.

За два тижні до операції пацієнту ні в якому разі не можна курити, вживати алкоголь, не приймати протизапальні ліки, гормональні препарати.

У період підготовки до процедури рекомендується їсти якомога більше продуктів, що містять білок, вітаміни, мікроелементи. Напередодні операції забороняється приймати будь-яку їжу, в день операції вранці не можна пити ніяку рідину. У пацієнтів, яким проводилася абдоминопластика живота, наслідки можуть бути самі різні.

Абдомінопластика не займає багато часу, операцію лікар проводить не більш п'яти годин. Триває операція під загальним наркозом, часто лікар ставить ще місцевий наркоз, тобто процес проходить відразу під двома наркозу. Після того як пацієнт заснув, хірург розрізає живіт внизу, починає проводити відшарування жирової, шкірної тканин до ребер і боків черевного відділу.

Після цього робиться розтин вздовж пупкової зони. Друга частина роботи має бути з жировим відкладенням, розтягнутої, зайвої шкірою. Затягує хірург шкіру ближче до зони лобка, після цього намічається нова область пупка, розрізані ділянки шкіри акуратно зшиваються.

Якщо проводилася ендоскопія, тоді швів у пацієнта залишитися не повинно. У тому випадку, якщо проводилася мініабдомінопластіка, як правило, залишається маленький шов, не більше 12 см. Остаточний шов буде ледь помітний навіть під самим прозорим білизною.

реабілітаційний період

Наслідки абдоминопластики живота у вигляді реабілітації, кожна людина переносить по-різному. Перш за все, це втручання в шкірний покрив, в шари шкіри, як правило, потрібен час на відновлення тканин.

У перші сім днів будуть турбувати болі в оперується, буде важко пересуватися, сидіти. На щастя такі симптоми швидко знімаються простими знеболюючими засобами. Не більше дев'яти днів у пацієнта може бути висока температура. Сидіти або ходити дозволяється тільки на другу добу після операції.

Як правило, якщо немає ускладнень, пацієнта виписують додому вже на четверту чи п'яту добу. При цьому лікар оглядає шов, шкіру, оцінює загально стан людини, також часто вимірюється артеріальний тиск. Якщо пацієнт відрізняється блідою шкірою обличчя після операції, його залишають в стаціонарі до поліпшення загального стану. При виписці фахівець дає необхідні рекомендації, однією з них є відвідування хірурга протягом декількох тижнів, як правило, не більше трьох.

проведення абдоминопластики Лікар належним чином обробить шви, оцінить стан рани, як швидко сходить набряк, подивиться, чи немає гематом або нагноений. Якщо людину турбують болі або рану тягне, про це необхідно сказати лікареві. Після того, як шкіра заживе, хірург повинен буде зняти шви.

Від набряку не повинно залишитися сліду приблизно через місяць або півтора. На цьому процедура реабілітації тільки починається, пацієнту дають направлення на курс фізіотерапії, масажу спеціальним апаратом.

Фізіотерапія за допомогою магнітів дозволить швах швидше зрівнятися і не дасть розвинутися післяопераційних ускладнень.

За допомогою масажу тканину швидше прийде в тонус, краще наповниться киснем, розгладиться підшкірний жир. Крім цього фахівець повинен призначити реабілітаційну гімнастику, яка спрямована на розвиток, зміцнення м'язової тканини.

В даний період часу потрібно постійно носити спеціальний компресійний бандаж , саме він допомагає тримати м'язи в тонусі. Крім цього спеціальну білизну оберігатиме слабку шкіру на шрамах, не дозволить випадково травмувати їх.

Після операції категорично заборонено відвідувати баню або сауну, купатися в басейні, лежати у ванні, піднімати тяжкості, швидко ходити, довго сидіти. Належний ефект зможе порадувати пацієнта вже через чотири місяці, проте після цього терміну в профілактичних цілях варто дотримуватися здорового способу життя, організувати собі правильне харчування, стежити за своєю вагою.

Варто також поговорити про ускладнення, які трапляються досить часто. Місцеві ускладнення можуть виступати у вигляді невеликих гематом, запалень, гнійних мішечків, синців. Рідше ускладнення можуть спровокувати виникнення патологічних процесів в області органів грудного відділу, також можуть постраждати органи черевної частини.

Ускладнення з точки зору естетики можуть проявитися у вигляді великих рубців, саме вони доставляють незручність через свого неохайного, грубого виду, нагадуючи наріст на шкірі.

Протипоказання

Проводити абдомінопластику, на жаль, можна не всім людям, так як існує ряд обмежень.

Операція заборонена при:

  • цукровому діабеті;
  • інфекціях в організмі;
  • проблеми зі щитовидною залозою;
  • ракових пухлинах;
  • захворюваннях серця.

Абдомінопластика живота: відгуки та вартість

Огляд у пластичного хірурга Перша консультація досвідченого лікаря хірурга коштує приблизно від 1200 рублів.

Середня вартість операції з коригування живота починається від 80 000 рублей. Якщо необхідно зробити корекцію і перенести зону пупка, тоді доведеться заплатити від 125 000 рублей.

Якщо перенесення пупка не потрібно, необхідно тільки зробити корекцію, коштувати це буде від 85 000 до 120 000 рублів.

Відгуки пацієнтів після підтяжки живота

Про таку операції як абдомінопластика живота, відгуки залишають в основному позитивні. Найчастіше скаржаться на вартість, яка безпосередньо залежить від ділянки тіла для корекції, клініки і міста.

  • «Моєму братові робили операцію, зрізали шкіру на животі. Після цього його все зменшився на 40 кг. Після операції не міг ходити нормально, відновлювався тривалий час. Зараз пройшло вже два роки, до сих пір боїться піднімати тяжкості, каже, що відчуває, як тягне шов. На вигляд його живіт цілком нормальний, місце зрізу ледь помітно ».
  • «Після кесаревого у мене сильно обвис живіт, що тільки не робила, спорт також не допоміг. Моє статура худорлява, однак, живіт висів, мало не до колін. Тільки за допомогою абдомінопластики я побачила біле світло, перестала соромитися свого тіла, навіть горда була за свою фігуру. Відновлювалася я три місяці, всього боялася, навіть ходити, сидіти тим більше було страшно ».
  • «Мені 45 років, після народження третьої дитини, на животі стали з'являтися жирові відкладення, шкіра провисла, стала в'ялою. Була готова на все, тільки не операція, проте довелося видаляти шкіру хірургічним шляхом. Через рік шов ледь помітний, результат порадував ».

Людини, який прийшов за допомогою до лікаря хірурга для того, щоб зменшити область живота, завжди хвилює безліч питань, дати докладну відповідь на які, може тільки досвідчений фахівець. Пацієнту необхідно пам'ятати про те, що після будь-якого хірургічного втручання на нього чекає довгий період відновлення.


Коментарі
Будьте першим хто залишить коментар
Додати коментар
Коментар успішно доданий
Помилка при додаванні коментаря
RE: [ Cancel ]